Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
Pauza
Chrobry Głogów
2:2
Nysa Kłodzko
Moto - Jelcz Oława
0:5
BKS Bolesławiec
Bielawianka Bielawa
8:0
Silesia Wrocław-Gaj
FC Wrocław Academy
0:0
Polonia Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
4:2
Lechia Dzierżoniów
AP Oleśnica
3:1
Górnik Wałbrzych
COMT 2012 Bolesławiec
0:4
Miedź II Legnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
Pauza
MKP Wołów
0:0
Moto - Jelcz Oława
Silesia Wrocław-Gaj
0:8
KGHM ZANAM Polkowice
Polonia Wrocław
1:6
COMT 2012 Bolesławiec
Górnik Wałbrzych
1:4
FC Wrocław Academy
Nysa Kłodzko
1:1
Bielawianka Bielawa
Miedź II Legnica
4:2
Chrobry Głogów
BKS Bolesławiec
3:0*
AP Oleśnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
Pauza
Chrobry Głogów
11:0
Polonia Wrocław
Bielawianka Bielawa
0:5
Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów
14:0
Silesia Wrocław-Gaj
FC Wrocław Academy
1:0
BKS Bolesławiec
KGHM ZANAM Polkowice
7:1
Nysa Kłodzko
COMT 2012 Bolesławiec
2:3
Górnik Wałbrzych
AP Oleśnica
0:1
MKP Wołów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
Pauza
Miedź II Legnica
4:5
KGHM ZANAM Polkowice
Moto - Jelcz Oława
1:1
AP Oleśnica
Polonia Wrocław
1:2
Bielawianka Bielawa
Górnik Wałbrzych
3:1
Chrobry Głogów
Nysa Kłodzko
0:9
Lechia Dzierżoniów
BKS Bolesławiec
3:0
COMT 2012 Bolesławiec
MKP Wołów
2:4
FC Wrocław Academy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Oleśnica
Pauza
Chrobry Głogów
1:3
BKS Bolesławiec
Bielawianka Bielawa
8:1
Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
2:7
Miedź II Legnica
Silesia Wrocław-Gaj
1:8
Nysa Kłodzko
KGHM ZANAM Polkowice
11:0
Polonia Wrocław
COMT 2012 Bolesławiec
0:3
MKP Wołów
FC Wrocław Academy
4:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Kłodzko
Pauza
Moto - Jelcz Oława
1:3
COMT 2012 Bolesławiec
MKP Wołów
2:1
Chrobry Głogów
Polonia Wrocław
0:8
Lechia Dzierżoniów
BKS Bolesławiec
8:0
Bielawianka Bielawa
Górnik Wałbrzych
2:2
KGHM ZANAM Polkowice
AP Oleśnica
2:4
FC Wrocław Academy
Miedź II Legnica
4:1
Silesia Wrocław-Gaj
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
Pauza
Chrobry Głogów
1:0
Moto - Jelcz Oława
Bielawianka Bielawa
0:1
MKP Wołów
Lechia Dzierżoniów
2:0
Górnik Wałbrzych
Silesia Wrocław-Gaj
1:3
Polonia Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
2:1
BKS Bolesławiec
Nysa Kłodzko
0:1
Miedź II Legnica
COMT 2012 Bolesławiec
1:8
AP Oleśnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
Pauza
BKS Bolesławiec
4:8
Lechia Dzierżoniów
Moto - Jelcz Oława
10:2
Bielawianka Bielawa
MKP Wołów
2:1
KGHM ZANAM Polkowice
FC Wrocław Academy
8:0
COMT 2012 Bolesławiec
Polonia Wrocław
2:5
Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych
4:0
Silesia Wrocław-Gaj
AP Oleśnica
5:0
Chrobry Głogów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
COMT 2012 Bolesławiec
Pauza
Chrobry Głogów
- : -
FC Wrocław Academy
Bielawianka Bielawa
0:6
AP Oleśnica
Silesia Wrocław-Gaj
1:8
BKS Bolesławiec
Nysa Kłodzko
2:0
Górnik Wałbrzych
KGHM ZANAM Polkowice
2:1
Moto - Jelcz Oława
Miedź II Legnica
8:0
Polonia Wrocław
Lechia Dzierżoniów
5:3
MKP Wołów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
Pauza
FC Wrocław Academy
8:1
Bielawianka Bielawa
Moto - Jelcz Oława
1:4
Lechia Dzierżoniów
MKP Wołów
11:0
Silesia Wrocław-Gaj
BKS Bolesławiec
4:1
Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych
0:2
Miedź II Legnica
COMT 2012 Bolesławiec
3:2
Chrobry Głogów
AP Oleśnica
2:2
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
Pauza
Bielawianka Bielawa
4:6
COMT 2012 Bolesławiec
Lechia Dzierżoniów
5:2
AP Oleśnica
Miedź II Legnica
4:2
BKS Bolesławiec
KGHM ZANAM Polkowice
0:1
FC Wrocław Academy
Polonia Wrocław
0:2
Górnik Wałbrzych
Nysa Kłodzko
3:1
MKP Wołów
Silesia Wrocław-Gaj
1:3
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
Pauza
COMT 2012 Bolesławiec
0:6
KGHM ZANAM Polkowice
Moto - Jelcz Oława
1:1
Nysa Kłodzko
MKP Wołów
0:1
Miedź II Legnica
BKS Bolesławiec
8:0
Polonia Wrocław
AP Oleśnica
17:0
Silesia Wrocław-Gaj
FC Wrocław Academy
3:0
Lechia Dzierżoniów
Chrobry Głogów
- : -
Bielawianka Bielawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bielawianka Bielawa
Pauza
Nysa Kłodzko
0:1
AP Oleśnica
Lechia Dzierżoniów
9:0
COMT 2012 Bolesławiec
Silesia Wrocław-Gaj
0:3*
FC Wrocław Academy
Górnik Wałbrzych
2:2
BKS Bolesławiec
KGHM ZANAM Polkowice
6:2
Chrobry Głogów
Miedź II Legnica
- : -
Moto - Jelcz Oława
Polonia Wrocław
1:16
MKP Wołów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
Pauza
AP Oleśnica
3:2
Miedź II Legnica
Chrobry Głogów
1:0
Lechia Dzierżoniów
Moto - Jelcz Oława
1:2
Polonia Wrocław
Bielawianka Bielawa
0:10
KGHM ZANAM Polkowice
MKP Wołów
6:1
Górnik Wałbrzych
FC Wrocław Academy
1:0
Nysa Kłodzko
COMT 2012 Bolesławiec
3:0*
Silesia Wrocław-Gaj
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
Pauza
Lechia Dzierżoniów
5:0
Bielawianka Bielawa
Silesia Wrocław-Gaj
0:11
Chrobry Głogów
BKS Bolesławiec
0:3
MKP Wołów
Górnik Wałbrzych
1:2
Moto - Jelcz Oława
Nysa Kłodzko
0:0
COMT 2012 Bolesławiec
Miedź II Legnica
1:1
FC Wrocław Academy
Polonia Wrocław
- : -
AP Oleśnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?