Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:6
Stal II Brzeg
Stal Osowiec
0:1
Start Jełowa
Unia Murów
0:2
Orzeł Olszanka
LZS Ligota Turawska
3:0
LZS Brynica
Victoria Dobrzyń
2:1
Olimpia II Lewin Brzeski
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:1
TOR II Dobrzeń Wielki
Polonia Przylesie
1:2
LKS Popielów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
3:0
Victoria Dobrzyń
Start Jełowa
9:1
Polonia Przylesie
LKS Popielów
4:0
Unia Murów
Olimpia II Lewin Brzeski
0:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
TOR II Dobrzeń Wielki
3:3
Stal Osowiec
Orzeł Olszanka
1:2
LZS Ligota Turawska
Stal II Brzeg
3:1
LZS Brynica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
3:0
Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Brynica
4:3
Orzeł Olszanka
Unia Murów
0:3
Start Jełowa
LZS Ligota Turawska
2:2
LKS Popielów
Victoria Dobrzyń
0:3
Stal II Brzeg
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
6:0
Polonia Domaszowice
Polonia Przylesie
0:3
TOR II Dobrzeń Wielki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:2
Stal Osowiec
Start Jełowa
3:3
LZS Ligota Turawska
LKS Popielów
0:1
LZS Brynica
Olimpia II Lewin Brzeski
6:3
Polonia Przylesie
TOR II Dobrzeń Wielki
3:1
Unia Murów
Victoria Dobrzyń
1:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Stal II Brzeg
2:1
Orzeł Olszanka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
1:1
Victoria Dobrzyń
LZS Brynica
1:2
Start Jełowa
Unia Murów
5:2
Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Ligota Turawska
3:2
TOR II Dobrzeń Wielki
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:2
Stal II Brzeg
Orzeł Olszanka
2:2
LKS Popielów
Polonia Przylesie
3:4
Polonia Domaszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:1
Unia Murów
Start Jełowa
3:2
Orzeł Olszanka
Olimpia II Lewin Brzeski
2:4
LZS Ligota Turawska
TOR II Dobrzeń Wielki
2:0
LZS Brynica
Victoria Dobrzyń
3:0
Polonia Przylesie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:4
Stal Osowiec
Stal II Brzeg
3:2
LKS Popielów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
2:0
Stal II Brzeg
LZS Brynica
8:1
Olimpia II Lewin Brzeski
LKS Popielów
4:2
Start Jełowa
Unia Murów
0:0
Victoria Dobrzyń
LZS Ligota Turawska
1:1
Polonia Domaszowice
Orzeł Olszanka
2:3
TOR II Dobrzeń Wielki
Polonia Przylesie
1:4
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:0
LZS Brynica
Stal Osowiec
2:0
Polonia Przylesie
Olimpia II Lewin Brzeski
1:2
Orzeł Olszanka
TOR II Dobrzeń Wielki
3:2
LKS Popielów
Victoria Dobrzyń
0:0
LZS Ligota Turawska
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:2
Unia Murów
Stal II Brzeg
5:1
Start Jełowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Brynica
2:1
Victoria Dobrzyń
Start Jełowa
2:3
TOR II Dobrzeń Wielki
LKS Popielów
2:0
Olimpia II Lewin Brzeski
Unia Murów
1:5
Stal Osowiec
LZS Ligota Turawska
0:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Orzeł Olszanka
1:2
Polonia Domaszowice
Polonia Przylesie
0:4
Stal II Brzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:2
LKS Popielów
Stal Osowiec
2:0
LZS Ligota Turawska
Olimpia II Lewin Brzeski
0:4
Start Jełowa
Victoria Dobrzyń
1:2
Orzeł Olszanka
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:2
LZS Brynica
Polonia Przylesie
3:1
Unia Murów
Stal II Brzeg
0:0
TOR II Dobrzeń Wielki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Brynica
3:1
Stal Osowiec
Start Jełowa
1:2
Polonia Domaszowice
LKS Popielów
2:1
Victoria Dobrzyń
Unia Murów
4:0
Stal II Brzeg
LZS Ligota Turawska
0:0
Polonia Przylesie
TOR II Dobrzeń Wielki
2:2
Olimpia II Lewin Brzeski
Orzeł Olszanka
2:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
5:1
TOR II Dobrzeń Wielki
Stal Osowiec
3:2
Orzeł Olszanka
Unia Murów
3:1
LZS Ligota Turawska
Victoria Dobrzyń
2:3
Start Jełowa
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:1
LKS Popielów
Polonia Przylesie
4:1
LZS Brynica
Stal II Brzeg
5:1
Olimpia II Lewin Brzeski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Brynica
2:0
Unia Murów
Start Jełowa
2:5
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LKS Popielów
1:3
Stal Osowiec
LZS Ligota Turawska
0:0
Stal II Brzeg
Olimpia II Lewin Brzeski
0:5
Polonia Domaszowice
TOR II Dobrzeń Wielki
0:0
Victoria Dobrzyń
Orzeł Olszanka
3:0
Polonia Przylesie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Brynica
5:0
LZS Ligota Turawska
Start Jełowa
0:2
Stal Osowiec
LKS Popielów
4:1
Polonia Przylesie
Olimpia II Lewin Brzeski
0:5
Victoria Dobrzyń
TOR II Dobrzeń Wielki
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Orzeł Olszanka
3:4
Unia Murów
Stal II Brzeg
1:1
Polonia Domaszowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Brynica
2:0
Polonia Przylesie
Start Jełowa
3:0
Victoria Dobrzyń
LKS Popielów
4:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Ligota Turawska
3:0
Unia Murów
Olimpia II Lewin Brzeski
2:3
Stal II Brzeg
TOR II Dobrzeń Wielki
5:0
Polonia Domaszowice
Orzeł Olszanka
3:0
Stal Osowiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
1:2
TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Brynica
2:0
Stal II Brzeg
Unia Murów
2:0
LKS Popielów
LZS Ligota Turawska
2:1
Orzeł Olszanka
Victoria Dobrzyń
0:3
Polonia Domaszowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:0
Olimpia II Lewin Brzeski
Polonia Przylesie
5:8
Start Jełowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Start Jełowa
3:0
Unia Murów
LKS Popielów
2:2
LZS Ligota Turawska
Olimpia II Lewin Brzeski
1:1
Stal Osowiec
TOR II Dobrzeń Wielki
3:3
Polonia Przylesie
Orzeł Olszanka
3:1
LZS Brynica
Stal II Brzeg
3:0
Victoria Dobrzyń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
7:1
Polonia Domaszowice
LZS Brynica
2:2
LKS Popielów
Unia Murów
1:3
TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Ligota Turawska
2:2
Start Jełowa
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:0
Victoria Dobrzyń
Orzeł Olszanka
2:0
Stal II Brzeg
Polonia Przylesie
3:0
Olimpia II Lewin Brzeski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:0
Polonia Przylesie
Start Jełowa
0:0
LZS Brynica
LKS Popielów
0:2
Orzeł Olszanka
Olimpia II Lewin Brzeski
8:0
Unia Murów
TOR II Dobrzeń Wielki
4:2
LZS Ligota Turawska
Victoria Dobrzyń
0:3
Stal Osowiec
Stal II Brzeg
2:6
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Osowiec
0:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Brynica
2:1
TOR II Dobrzeń Wielki
LKS Popielów
7:0
Stal II Brzeg
Unia Murów
0:3
Polonia Domaszowice
LZS Ligota Turawska
3:0
Olimpia II Lewin Brzeski
Orzeł Olszanka
1:7
Start Jełowa
Polonia Przylesie
3:0
Victoria Dobrzyń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:2
LZS Ligota Turawska
Start Jełowa
2:1
LKS Popielów
Olimpia II Lewin Brzeski
0:3
LZS Brynica
TOR II Dobrzeń Wielki
6:1
Orzeł Olszanka
Victoria Dobrzyń
0:3
Unia Murów
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:2
Polonia Przylesie
Stal II Brzeg
1:4
Stal Osowiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Brynica
1:0
Polonia Domaszowice
Start Jełowa
12:2
Stal II Brzeg
LKS Popielów
1:2
TOR II Dobrzeń Wielki
Unia Murów
0:5
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Ligota Turawska
3:0
Victoria Dobrzyń
Orzeł Olszanka
1:2
Olimpia II Lewin Brzeski
Polonia Przylesie
2:3
Stal Osowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:3
Orzeł Olszanka
Stal Osowiec
2:0
Unia Murów
Olimpia II Lewin Brzeski
0:1
LKS Popielów
TOR II Dobrzeń Wielki
0:0
Start Jełowa
Victoria Dobrzyń
0:3
LZS Brynica
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:2
LZS Ligota Turawska
Stal II Brzeg
1:1
Polonia Przylesie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Brynica
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Start Jełowa
10:1
Olimpia II Lewin Brzeski
LKS Popielów
2:3
Polonia Domaszowice
Unia Murów
4:2
Polonia Przylesie
LZS Ligota Turawska
0:3
Stal Osowiec
TOR II Dobrzeń Wielki
2:0
Stal II Brzeg
Orzeł Olszanka
3:0
Victoria Dobrzyń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:8
Start Jełowa
Stal Osowiec
2:0
LZS Brynica
Olimpia II Lewin Brzeski
1:1
TOR II Dobrzeń Wielki
Victoria Dobrzyń
0:3
LKS Popielów
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:1
Orzeł Olszanka
Polonia Przylesie
1:1
LZS Ligota Turawska
Stal II Brzeg
8:0
Unia Murów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:4
Olimpia II Lewin Brzeski
Stal Osowiec
1:2
LKS Popielów
Unia Murów
0:1
LZS Brynica
Victoria Dobrzyń
0:3
TOR II Dobrzeń Wielki
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
4:7
Start Jełowa
Polonia Przylesie
0:3
Orzeł Olszanka
Stal II Brzeg
3:1
LZS Ligota Turawska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?