Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudatom Kępa
7:0
Sokoły Bierdzany
Ecokom Luboszyce
0:4
LZS Brynica
Polonia Karłowice
5:2
LKS Popielów
Start Jełowa
5:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
KS Skarbimierz
0:1
Start Siołkowice
TOR II Dobrzeń Wielki
3:4
Orzeł Olszanka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
2:2
LZS Rudatom Kępa
Start Jełowa
5:0
KS Skarbimierz
LKS Popielów
2:0
LZS Ligota Turawska
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:2
LZS Brynica
Orzeł Olszanka
2:0
Polonia Karłowice
Sokoły Bierdzany
1:1
TOR II Dobrzeń Wielki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudatom Kępa
3:1
Start Jełowa
Polonia Karłowice
9:1
Sokoły Bierdzany
Ecokom Luboszyce
1:2
LKS Popielów
LZS Ligota Turawska
3:0
Orzeł Olszanka
KS Skarbimierz
0:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
TOR II Dobrzeń Wielki
1:5
Start Siołkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
3:0
Polonia Karłowice
Start Jełowa
3:0
TOR II Dobrzeń Wielki
LKS Popielów
2:2
LZS Brynica
KS Skarbimierz
0:6
LZS Rudatom Kępa
Orzeł Olszanka
4:0
Ecokom Luboszyce
Sokoły Bierdzany
4:8
LZS Ligota Turawska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Karłowice
4:2
Start Jełowa
LZS Rudatom Kępa
4:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Ecokom Luboszyce
4:2
Sokoły Bierdzany
LZS Brynica
3:0
Orzeł Olszanka
LZS Ligota Turawska
0:2
Start Siołkowice
TOR II Dobrzeń Wielki
7:1
KS Skarbimierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
2:0
Ecokom Luboszyce
LZS Rudatom Kępa
3:0
TOR II Dobrzeń Wielki
Start Jełowa
5:2
LZS Ligota Turawska
KS Skarbimierz
3:4
Polonia Karłowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:3
LKS Popielów
Sokoły Bierdzany
3:4
LZS Brynica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Karłowice
0:3*
LZS Rudatom Kępa
Ecokom Luboszyce
3:8
Start Jełowa
LZS Brynica
0:3
Start Siołkowice
LKS Popielów
1:1
Orzeł Olszanka
LZS Ligota Turawska
3:2
KS Skarbimierz
TOR II Dobrzeń Wielki
2:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudatom Kępa
4:0
LZS Ligota Turawska
Start Jełowa
2:4
LZS Brynica
KS Skarbimierz
6:2
Ecokom Luboszyce
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:1
Orzeł Olszanka
TOR II Dobrzeń Wielki
0:1
Polonia Karłowice
Sokoły Bierdzany
2:3
LKS Popielów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ecokom Luboszyce
0:6
LZS Rudatom Kępa
Polonia Karłowice
6:4
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Brynica
1:1
KS Skarbimierz
LKS Popielów
0:2
Start Siołkowice
LZS Ligota Turawska
4:1
TOR II Dobrzeń Wielki
Orzeł Olszanka
1:2
Sokoły Bierdzany
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
3:2
Orzeł Olszanka
LZS Rudatom Kępa
1:1
LZS Brynica
Polonia Karłowice
3:1
LZS Ligota Turawska
Start Jełowa
6:1
LKS Popielów
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
6:3
Sokoły Bierdzany
TOR II Dobrzeń Wielki
1:0
Ecokom Luboszyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ecokom Luboszyce
3:3
Polonia Karłowice
LZS Brynica
0:2
TOR II Dobrzeń Wielki
LKS Popielów
1:4
KS Skarbimierz
LZS Ligota Turawska
5:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Orzeł Olszanka
0:2
Start Jełowa
Sokoły Bierdzany
1:4
Start Siołkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudatom Kępa
3:2
LKS Popielów
Polonia Karłowice
4:2
LZS Brynica
Start Jełowa
8:1
Sokoły Bierdzany
LZS Ligota Turawska
4:0
Ecokom Luboszyce
KS Skarbimierz
1:4
Orzeł Olszanka
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:1
Start Siołkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
0:0
Start Jełowa
Ecokom Luboszyce
3:7
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Brynica
0:2
LZS Ligota Turawska
LKS Popielów
0:2
TOR II Dobrzeń Wielki
Orzeł Olszanka
1:0
LZS Rudatom Kępa
Sokoły Bierdzany
1:2
KS Skarbimierz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
- : -
KS Skarbimierz
LZS Brynica
- : -
Ecokom Luboszyce
LKS Popielów
- : -
Polonia Karłowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
- : -
Start Jełowa
Orzeł Olszanka
- : -
TOR II Dobrzeń Wielki
Sokoły Bierdzany
- : -
LZS Rudatom Kępa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudatom Kępa
- : -
Start Siołkowice
Polonia Karłowice
- : -
Orzeł Olszanka
LZS Brynica
- : -
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Ligota Turawska
- : -
LKS Popielów
KS Skarbimierz
- : -
Start Jełowa
TOR II Dobrzeń Wielki
- : -
Sokoły Bierdzany
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
- : -
TOR II Dobrzeń Wielki
Start Jełowa
- : -
LZS Rudatom Kępa
LKS Popielów
- : -
Ecokom Luboszyce
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
- : -
KS Skarbimierz
Orzeł Olszanka
- : -
LZS Ligota Turawska
Sokoły Bierdzany
- : -
Polonia Karłowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudatom Kępa
- : -
KS Skarbimierz
Ecokom Luboszyce
- : -
Orzeł Olszanka
Polonia Karłowice
- : -
Start Siołkowice
LZS Brynica
- : -
LKS Popielów
LZS Ligota Turawska
- : -
Sokoły Bierdzany
TOR II Dobrzeń Wielki
- : -
Start Jełowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
- : -
LZS Ligota Turawska
Start Jełowa
- : -
Polonia Karłowice
KS Skarbimierz
- : -
TOR II Dobrzeń Wielki
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
- : -
LZS Rudatom Kępa
Orzeł Olszanka
- : -
LZS Brynica
Sokoły Bierdzany
- : -
Ecokom Luboszyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ecokom Luboszyce
- : -
Start Siołkowice
Polonia Karłowice
- : -
KS Skarbimierz
LZS Brynica
- : -
Sokoły Bierdzany
LKS Popielów
- : -
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Ligota Turawska
- : -
Start Jełowa
TOR II Dobrzeń Wielki
- : -
LZS Rudatom Kępa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
- : -
LZS Brynica
LZS Rudatom Kępa
- : -
Polonia Karłowice
Start Jełowa
2:1
Ecokom Luboszyce
KS Skarbimierz
- : -
LZS Ligota Turawska
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
- : -
TOR II Dobrzeń Wielki
Orzeł Olszanka
- : -
LKS Popielów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ecokom Luboszyce
- : -
KS Skarbimierz
Polonia Karłowice
- : -
TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Brynica
- : -
Start Jełowa
LKS Popielów
- : -
Sokoły Bierdzany
LZS Ligota Turawska
- : -
LZS Rudatom Kępa
Orzeł Olszanka
- : -
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
- : -
LKS Popielów
LZS Rudatom Kępa
- : -
Ecokom Luboszyce
KS Skarbimierz
- : -
LZS Brynica
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
- : -
Polonia Karłowice
TOR II Dobrzeń Wielki
- : -
LZS Ligota Turawska
Sokoły Bierdzany
- : -
Orzeł Olszanka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Ecokom Luboszyce
- : -
TOR II Dobrzeń Wielki
LZS Brynica
- : -
LZS Rudatom Kępa
LKS Popielów
- : -
Start Jełowa
LZS Ligota Turawska
- : -
Polonia Karłowice
Orzeł Olszanka
- : -
Start Siołkowice
Sokoły Bierdzany
- : -
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
- : -
Sokoły Bierdzany
Polonia Karłowice
- : -
Ecokom Luboszyce
Start Jełowa
- : -
Orzeł Olszanka
KS Skarbimierz
- : -
LKS Popielów
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
- : -
LZS Ligota Turawska
TOR II Dobrzeń Wielki
- : -
LZS Brynica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
- : -
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Ecokom Luboszyce
- : -
LZS Ligota Turawska
LZS Brynica
- : -
Polonia Karłowice
LKS Popielów
- : -
LZS Rudatom Kępa
Orzeł Olszanka
- : -
KS Skarbimierz
Sokoły Bierdzany
- : -
Start Jełowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudatom Kępa
- : -
Orzeł Olszanka
Start Jełowa
- : -
Start Siołkowice
LZS Ligota Turawska
- : -
LZS Brynica
KS Skarbimierz
- : -
Sokoły Bierdzany
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
- : -
Ecokom Luboszyce
TOR II Dobrzeń Wielki
- : -
LKS Popielów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?