Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
3:0
MKP Wołów
WKS Śląsk Wrocław
3:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Piast Żmigród
3:1
Ślęza Wrocław
Forza Wrocław
4:2
Pogoń Syców
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:2
Wiwa Goszcz
Strzelinianka Strzelin
2:2
Lotnik Twardogóra
Pogoń Oleśnica
6:1
GKS Kobierzyce
Parasol Wrocław
1:1
Rokita Brzeg Dolny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
3:1
Polonia Środa Śląska
Ślęza Wrocław
2:4
Strzelinianka Strzelin
Wiwa Goszcz
7:1
MKP Wołów
Rokita Brzeg Dolny
1:4
WKS Śląsk Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:1
Parasol Wrocław
Pogoń Syców
4:2
Pogoń Oleśnica
Czarni Jelcz-Laskowice
3:3
Forza Wrocław
GKS Kobierzyce
0:7
Piast Żmigród
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
2:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Piast Żmigród
5:2
Pogoń Syców
Forza Wrocław
2:5
Rokita Brzeg Dolny
Polonia Środa Śląska
0:5
Ślęza Wrocław
Strzelinianka Strzelin
13:0
GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica
3:1
Czarni Jelcz-Laskowice
MKP Wołów
1:2
Lotnik Twardogóra
Parasol Wrocław
1:6
Wiwa Goszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
3:0
MKP Wołów
Wiwa Goszcz
2:3
Lotnik Twardogóra
Rokita Brzeg Dolny
3:1
Pogoń Oleśnica
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:4
Forza Wrocław
Pogoń Syców
4:0
Strzelinianka Strzelin
Czarni Jelcz-Laskowice
0:4
Piast Żmigród
Parasol Wrocław
0:8
WKS Śląsk Wrocław
GKS Kobierzyce
1:9
Polonia Środa Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
1:2
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
9:0
Wiwa Goszcz
Piast Żmigród
1:2
Rokita Brzeg Dolny
Forza Wrocław
4:1
Parasol Wrocław
Polonia Środa Śląska
3:1
Pogoń Syców
Strzelinianka Strzelin
1:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Pogoń Oleśnica
1:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
MKP Wołów
5:5
GKS Kobierzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
6:2
Forza Wrocław
Wiwa Goszcz
4:4
Ślęza Wrocław
Rokita Brzeg Dolny
6:1
Strzelinianka Strzelin
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:4
Piast Żmigród
Pogoń Syców
1:1
MKP Wołów
Czarni Jelcz-Laskowice
0:3
Polonia Środa Śląska
Parasol Wrocław
1:4
Pogoń Oleśnica
GKS Kobierzyce
1:5
Lotnik Twardogóra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
3:3
Pogoń Syców
Piast Żmigród
6:1
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
10:0
GKS Kobierzyce
Forza Wrocław
3:3
Wiwa Goszcz
Polonia Środa Śląska
0:4
Rokita Brzeg Dolny
Strzelinianka Strzelin
2:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
Pogoń Oleśnica
0:8
WKS Śląsk Wrocław
MKP Wołów
0:8
Czarni Jelcz-Laskowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
6:4
Piast Żmigród
Wiwa Goszcz
4:2
GKS Kobierzyce
Rokita Brzeg Dolny
5:1
MKP Wołów
Forza Wrocław
1:0
Pogoń Oleśnica
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:2
Polonia Środa Śląska
Pogoń Syców
1:5
Ślęza Wrocław
Czarni Jelcz-Laskowice
4:1
Lotnik Twardogóra
Parasol Wrocław
2:1
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
2:1
Rokita Brzeg Dolny
Piast Żmigród
8:2
Forza Wrocław
Ślęza Wrocław
2:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Polonia Środa Śląska
4:1
Parasol Wrocław
Strzelinianka Strzelin
0:6
WKS Śląsk Wrocław
Pogoń Oleśnica
8:2
Wiwa Goszcz
MKP Wołów
5:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
GKS Kobierzyce
0:4
Pogoń Syców
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
11:1
Polonia Środa Śląska
Wiwa Goszcz
4:3
Pogoń Syców
Rokita Brzeg Dolny
2:1
Ślęza Wrocław
Forza Wrocław
2:1
Strzelinianka Strzelin
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:4
Lotnik Twardogóra
Pogoń Oleśnica
1:4
Piast Żmigród
Czarni Jelcz-Laskowice
8:1
GKS Kobierzyce
Parasol Wrocław
4:3
MKP Wołów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
4:2
Parasol Wrocław
Piast Żmigród
4:1
Wiwa Goszcz
Ślęza Wrocław
4:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Środa Śląska
4:7
Forza Wrocław
Strzelinianka Strzelin
2:1
Pogoń Oleśnica
Pogoń Syców
2:4
Czarni Jelcz-Laskowice
MKP Wołów
2:10
WKS Śląsk Wrocław
GKS Kobierzyce
0:9
Rokita Brzeg Dolny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
3:2
Lotnik Twardogóra
Piast Żmigród
2:2
Strzelinianka Strzelin
Wiwa Goszcz
3:0
Czarni Jelcz-Laskowice
Rokita Brzeg Dolny
2:1
Pogoń Syców
Forza Wrocław
1:2
MKP Wołów
Orzeł Pawłowice Wrocław
4:1
GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica
0:6
Polonia Środa Śląska
Parasol Wrocław
2:6
Ślęza Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
2:3
Forza Wrocław
Ślęza Wrocław
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska
1:9
Piast Żmigród
Strzelinianka Strzelin
1:1
Wiwa Goszcz
Pogoń Syców
1:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Czarni Jelcz-Laskowice
0:1
Rokita Brzeg Dolny
MKP Wołów
2:1
Pogoń Oleśnica
GKS Kobierzyce
4:1
Parasol Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
16:0
GKS Kobierzyce
Piast Żmigród
8:2
MKP Wołów
Wiwa Goszcz
2:1
Rokita Brzeg Dolny
Forza Wrocław
0:6
Ślęza Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
4:3
Czarni Jelcz-Laskowice
Strzelinianka Strzelin
2:2
Polonia Środa Śląska
Pogoń Oleśnica
1:7
Lotnik Twardogóra
Parasol Wrocław
2:3
Pogoń Syców
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
5:4
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
4:0
Pogoń Oleśnica
Rokita Brzeg Dolny
0:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Środa Śląska
2:3
Wiwa Goszcz
Pogoń Syców
2:4
WKS Śląsk Wrocław
Czarni Jelcz-Laskowice
0:2
Parasol Wrocław
MKP Wołów
0:3
Strzelinianka Strzelin
GKS Kobierzyce
1:2
Forza Wrocław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
1:1
Strzelinianka Strzelin
Ślęza Wrocław
6:1
Piast Żmigród
Wiwa Goszcz
2:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Rokita Brzeg Dolny
3:1
Parasol Wrocław
Pogoń Syców
1:2
Forza Wrocław
Czarni Jelcz-Laskowice
0:5
WKS Śląsk Wrocław
MKP Wołów
1:4
Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce
1:2
Pogoń Oleśnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
3:0
Rokita Brzeg Dolny
Piast Żmigród
5:0
GKS Kobierzyce
Forza Wrocław
4:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Strzelinianka Strzelin
1:2
Ślęza Wrocław
Pogoń Oleśnica
1:1
Pogoń Syców
MKP Wołów
2:3
Wiwa Goszcz
Parasol Wrocław
2:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Środa Śląska
4:1
Lotnik Twardogóra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
5:0
MKP Wołów
Ślęza Wrocław
5:0
Polonia Środa Śląska
Wiwa Goszcz
2:0
Parasol Wrocław
Rokita Brzeg Dolny
4:1
Forza Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:9
WKS Śląsk Wrocław
Pogoń Syców
2:0
Piast Żmigród
Czarni Jelcz-Laskowice
2:1
Pogoń Oleśnica
GKS Kobierzyce
0:6
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
4:1
Wiwa Goszcz
WKS Śląsk Wrocław
13:0
Parasol Wrocław
Piast Żmigród
2:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Forza Wrocław
0:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Środa Śląska
5:0
GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin
2:0
Pogoń Syców
Pogoń Oleśnica
4:1
Rokita Brzeg Dolny
MKP Wołów
1:4
Ślęza Wrocław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
3:0
Lotnik Twardogóra
Wiwa Goszcz
0:8
WKS Śląsk Wrocław
Rokita Brzeg Dolny
6:2
Piast Żmigród
Orzeł Pawłowice Wrocław
7:2
Pogoń Oleśnica
Pogoń Syców
0:1
Polonia Środa Śląska
Czarni Jelcz-Laskowice
1:2
Strzelinianka Strzelin
Parasol Wrocław
1:3
Forza Wrocław
GKS Kobierzyce
3:0
MKP Wołów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
7:1
GKS Kobierzyce
Piast Żmigród
1:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Ślęza Wrocław
2:1
Wiwa Goszcz
Forza Wrocław
2:8
WKS Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska
3:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Strzelinianka Strzelin
2:3
Rokita Brzeg Dolny
Pogoń Oleśnica
3:0
Parasol Wrocław
MKP Wołów
0:3
Pogoń Syców
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
3:0
Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz
4:1
Forza Wrocław
Rokita Brzeg Dolny
3:1
Polonia Środa Śląska
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:0
Strzelinianka Strzelin
Pogoń Syców
1:4
Lotnik Twardogóra
Czarni Jelcz-Laskowice
3:0
MKP Wołów
Parasol Wrocław
1:4
Piast Żmigród
GKS Kobierzyce
- : -
Ślęza Wrocław
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
- : -
Czarni Jelcz-Laskowice
Piast Żmigród
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
- : -
Pogoń Syców
Polonia Środa Śląska
- : -
Orzeł Pawłowice Wrocław
Strzelinianka Strzelin
- : -
Parasol Wrocław
Pogoń Oleśnica
- : -
Forza Wrocław
MKP Wołów
- : -
Rokita Brzeg Dolny
GKS Kobierzyce
- : -
Wiwa Goszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?