Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:0
Czarni Otmuchów
Orzeł Źlinice
1:0
Piast Strzelce Opolskie
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:0
Śląsk Łubniany
OKS Olesno
2:1
Sparta Paczków
Racławia Racławice Śląskie
3:1
MKS Pogoń Prudnik
LZS Mechnice
2:3
TOR Dobrzeń Wielki
Start Namysłów
0:2
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Piotrówka
0:3
Victoria Chróścice
Stal Brzeg
6:0
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:5
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Pogoń Prudnik
3:2
Orzeł Źlinice
TOR Dobrzeń Wielki
1:1
Start Namysłów
Śląsk Łubniany
1:0
LZS Piotrówka
OKS Olesno
1:3
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
0:4
Olimpia Lewin Brzeski
Victoria Chróścice
6:2
LZS Mechnice
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Sparta Paczków
Stal Brzeg
2:0
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:2
Piast Strzelce Opolskie
Orzeł Źlinice
0:0
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
2:3
TOR Dobrzeń Wielki
MKS Pogoń Prudnik
1:1
Sparta Paczków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
OKS Olesno
Racławia Racławice Śląskie
1:1
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Mechnice
2:2
Śląsk Łubniany
Start Namysłów
3:0
Victoria Chróścice
LZS Piotrówka
1:0
Czarni Otmuchów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
1:2
Polonia Głubczyce
TOR Dobrzeń Wielki
1:2
Po-Ra-Wie Większyce
Śląsk Łubniany
2:1
Start Namysłów
OKS Olesno
0:5
LZS Piotrówka
Racławia Racławice Śląskie
1:1
Orzeł Źlinice
Victoria Chróścice
5:5
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Mechnice
2:3
Czarni Otmuchów
Piast Strzelce Opolskie
3:5
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg
3:1
Sparta Paczków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:0
Stal Brzeg
Orzeł Źlinice
5:3
Po-Ra-Wie Większyce
Olimpia Lewin Brzeski
3:1
Śląsk Łubniany
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:3
MKS Pogoń Prudnik
TOR Dobrzeń Wielki
1:0
Victoria Chróścice
LZS Mechnice
6:0
OKS Olesno
Start Namysłów
1:2
Czarni Otmuchów
LZS Piotrówka
6:2
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:2
Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Źlinice
1:1
Sparta Paczków
MKS Pogoń Prudnik
0:1
LZS Piotrówka
Śląsk Łubniany
2:2
TOR Dobrzeń Wielki
OKS Olesno
1:2
Start Namysłów
Racławia Racławice Śląskie
4:0
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
3:1
Victoria Chróścice
Piast Strzelce Opolskie
1:2
LZS Mechnice
Stal Brzeg
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:0
Orzeł Źlinice
Sparta Paczków
5:2
Po-Ra-Wie Większyce
Olimpia Lewin Brzeski
5:0
OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Racławia Racławice Śląskie
TOR Dobrzeń Wielki
2:1
Czarni Otmuchów
Victoria Chróścice
1:3
Śląsk Łubniany
LZS Mechnice
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Start Namysłów
5:0
Piast Strzelce Opolskie
LZS Piotrówka
0:3
Stal Brzeg
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:0
Victoria Chróścice
Sparta Paczków
0:2
Polonia Głubczyce
MKS Pogoń Prudnik
2:0
Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
5:0
Orzeł Źlinice
OKS Olesno
3:7
TOR Dobrzeń Wielki
Racławia Racławice Śląskie
0:4
LZS Piotrówka
Po-Ra-Wie Większyce
3:2
Śląsk Łubniany
Piast Strzelce Opolskie
0:3
Olimpia Lewin Brzeski
Stal Brzeg
4:0
LZS Mechnice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:1
Po-Ra-Wie Większyce
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
MKS Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Sparta Paczków
TOR Dobrzeń Wielki
3:1
Piast Strzelce Opolskie
Śląsk Łubniany
1:0
Czarni Otmuchów
Victoria Chróścice
5:2
OKS Olesno
LZS Mechnice
4:0
Racławia Racławice Śląskie
Start Namysłów
1:0
Stal Brzeg
LZS Piotrówka
5:0
Orzeł Źlinice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Orzeł Źlinice
2:3
LZS Mechnice
Sparta Paczków
1:2
LZS Piotrówka
MKS Pogoń Prudnik
0:1
TOR Dobrzeń Wielki
OKS Olesno
3:1
Śląsk Łubniany
Racławia Racławice Śląskie
3:1
Start Namysłów
Po-Ra-Wie Większyce
5:3
Czarni Otmuchów
Piast Strzelce Opolskie
0:3
Victoria Chróścice
Stal Brzeg
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
5:0
OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski
3:2
Racławia Racławice Śląskie
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:5
Po-Ra-Wie Większyce
TOR Dobrzeń Wielki
2:2
Stal Brzeg
Śląsk Łubniany
3:2
Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice
0:2
MKS Pogoń Prudnik
LZS Mechnice
3:1
Sparta Paczków
Start Namysłów
2:1
Orzeł Źlinice
LZS Piotrówka
2:2
Polonia Głubczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:0
LZS Mechnice
Orzeł Źlinice
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Sparta Paczków
2:0
Start Namysłów
MKS Pogoń Prudnik
0:2
Śląsk Łubniany
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
LZS Piotrówka
Racławia Racławice Śląskie
1:0
TOR Dobrzeń Wielki
Po-Ra-Wie Większyce
1:2
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
0:1
Czarni Otmuchów
Stal Brzeg
2:0
Victoria Chróścice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:0
MKS Pogoń Prudnik
Olimpia Lewin Brzeski
1:0
Sparta Paczków
TOR Dobrzeń Wielki
0:0
Orzeł Źlinice
Śląsk Łubniany
0:0
Stal Brzeg
OKS Olesno
4:1
Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice
3:2
Racławia Racławice Śląskie
LZS Mechnice
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Start Namysłów
1:1
Polonia Głubczyce
LZS Piotrówka
1:1
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:3
Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Źlinice
0:2
Victoria Chróścice
Sparta Paczków
3:1
TOR Dobrzeń Wielki
MKS Pogoń Prudnik
2:3
OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
Start Namysłów
Racławia Racławice Śląskie
1:2
Śląsk Łubniany
Po-Ra-Wie Większyce
0:0
Piast Strzelce Opolskie
LZS Piotrówka
3:0
LZS Mechnice
Stal Brzeg
3:0
Czarni Otmuchów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:1
Racławia Racławice Śląskie
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
TOR Dobrzeń Wielki
1:2
Polonia Głubczyce
Śląsk Łubniany
2:0
Orzeł Źlinice
OKS Olesno
1:2
Stal Brzeg
Victoria Chróścice
3:2
Sparta Paczków
LZS Mechnice
0:5
Po-Ra-Wie Większyce
Start Namysłów
0:0
LZS Piotrówka
Piast Strzelce Opolskie
0:5
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:0
Victoria Chróścice
Orzeł Źlinice
1:3
Czarni Otmuchów
Sparta Paczków
2:1
Śląsk Łubniany
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:1
TOR Dobrzeń Wielki
Racławia Racławice Śląskie
1:1
OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce
4:0
MKS Pogoń Prudnik
LZS Mechnice
1:0
Start Namysłów
LZS Piotrówka
5:2
Olimpia Lewin Brzeski
Stal Brzeg
3:1
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:2
Sparta Paczków
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
LZS Mechnice
MKS Pogoń Prudnik
0:1
Stal Brzeg
TOR Dobrzeń Wielki
0:4
LZS Piotrówka
Śląsk Łubniany
0:1
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
3:1
Orzeł Źlinice
Victoria Chróścice
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Start Namysłów
1:0
Po-Ra-Wie Większyce
Piast Strzelce Opolskie
0:2
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:4
Polonia Głubczyce
Sparta Paczków
2:0
OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski
2:3
Start Namysłów
MKS Pogoń Prudnik
0:2
Racławia Racławice Śląskie
TOR Dobrzeń Wielki
3:2
LZS Mechnice
Śląsk Łubniany
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
1:1
Stal Brzeg
Victoria Chróścice
0:2
LZS Piotrówka
Piast Strzelce Opolskie
1:4
Orzeł Źlinice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
OKS Olesno
Orzeł Źlinice
1:2
MKS Pogoń Prudnik
Sparta Paczków
2:0
Piast Strzelce Opolskie
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:0
Czarni Otmuchów
Racławia Racławice Śląskie
1:3
Stal Brzeg
LZS Mechnice
3:2
Victoria Chróścice
Start Namysłów
0:1
TOR Dobrzeń Wielki
LZS Piotrówka
1:1
Śląsk Łubniany
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:2
LZS Piotrówka
Sparta Paczków
1:1
MKS Pogoń Prudnik
TOR Dobrzeń Wielki
1:3
Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany
2:4
LZS Mechnice
OKS Olesno
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
2:1
Racławia Racławice Śląskie
Victoria Chróścice
0:1
Start Namysłów
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Polonia Głubczyce
Stal Brzeg
1:0
Orzeł Źlinice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:1
MKS Pogoń Prudnik
Czarni Otmuchów
0:2
LZS Mechnice
Orzeł Źlinice
3:0
Racławia Racławice Śląskie
Sparta Paczków
0:0
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie Większyce
0:1
TOR Dobrzeń Wielki
Start Namysłów
3:0
Śląsk Łubniany
LZS Piotrówka
1:2
OKS Olesno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:2
Start Namysłów
Sparta Paczków
2:2
Racławia Racławice Śląskie
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Łubniany
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno
1:0
LZS Mechnice
Po-Ra-Wie Większyce
2:2
Orzeł Źlinice
Victoria Chróścice
1:1
TOR Dobrzeń Wielki
Piast Strzelce Opolskie
0:1
LZS Piotrówka
Stal Brzeg
1:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
2:3
Po-Ra-Wie Większyce
TOR Dobrzeń Wielki
0:0
Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Czarni Otmuchów
Start Namysłów
0:0
OKS Olesno
LZS Mechnice
3:3
Piast Strzelce Opolskie
LZS Piotrówka
5:0
MKS Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:3
Stal Brzeg
Polonia Głubczyce
0:0
Racławia Racławice Śląskie
Sparta Paczków
2:1
Orzeł Źlinice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
2:4
TOR Dobrzeń Wielki
Orzeł Źlinice
0:3
Polonia Głubczyce
MKS Pogoń Prudnik
3:1
LZS Mechnice
Śląsk Łubniany
0:0
Victoria Chróścice
OKS Olesno
7:0
Olimpia Lewin Brzeski
Racławia Racławice Śląskie
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
2:0
Sparta Paczków
Piast Strzelce Opolskie
0:3
Start Namysłów
Stal Brzeg
1:1
LZS Piotrówka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:4
Sparta Paczków
Orzeł Źlinice
4:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Olimpia Lewin Brzeski
0:2
Piast Strzelce Opolskie
TOR Dobrzeń Wielki
1:1
OKS Olesno
Śląsk Łubniany
1:1
Po-Ra-Wie Większyce
Victoria Chróścice
1:3
Czarni Otmuchów
LZS Mechnice
0:4
Stal Brzeg
Start Namysłów
2:0
MKS Pogoń Prudnik
LZS Piotrówka
5:0
Racławia Racławice Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:1
Śląsk Łubniany
Orzeł Źlinice
0:4
LZS Piotrówka
Sparta Paczków
5:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Pogoń Prudnik
4:2
Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno
1:0
Victoria Chróścice
Racławia Racławice Śląskie
1:1
LZS Mechnice
Po-Ra-Wie Większyce
2:2
Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie
2:1
TOR Dobrzeń Wielki
Stal Brzeg
2:2
Start Namysłów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:4
Po-Ra-Wie Większyce
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
Stal Brzeg
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Polonia Głubczyce
TOR Dobrzeń Wielki
2:3
MKS Pogoń Prudnik
Śląsk Łubniany
1:1
OKS Olesno
Victoria Chróścice
1:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Mechnice
1:2
Orzeł Źlinice
Start Namysłów
1:2
Racławia Racławice Śląskie
LZS Piotrówka
4:0
Sparta Paczków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:2
LZS Piotrówka
Orzeł Źlinice
0:1
Start Namysłów
Sparta Paczków
1:1
LZS Mechnice
MKS Pogoń Prudnik
3:1
Victoria Chróścice
OKS Olesno
0:1
Czarni Otmuchów
Racławia Racławice Śląskie
0:3
Olimpia Lewin Brzeski
Po-Ra-Wie Większyce
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Śląsk Łubniany
Stal Brzeg
0:0
TOR Dobrzeń Wielki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
4:0
Piast Strzelce Opolskie
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Orzeł Źlinice
TOR Dobrzeń Wielki
5:0
Racławia Racławice Śląskie
Śląsk Łubniany
1:0
MKS Pogoń Prudnik
OKS Olesno
0:1
Po-Ra-Wie Większyce
Victoria Chróścice
0:2
Stal Brzeg
LZS Mechnice
2:5
Polonia Głubczyce
Start Namysłów
4:2
Sparta Paczków
LZS Piotrówka
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:0
Start Namysłów
Orzeł Źlinice
1:0
TOR Dobrzeń Wielki
Sparta Paczków
4:1
Olimpia Lewin Brzeski
MKS Pogoń Prudnik
0:0
Czarni Otmuchów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
LZS Mechnice
Racławia Racławice Śląskie
3:1
Victoria Chróścice
Po-Ra-Wie Większyce
1:4
LZS Piotrówka
Piast Strzelce Opolskie
1:2
OKS Olesno
Stal Brzeg
1:2
Śląsk Łubniany
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:0
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
0:2
Polonia Głubczyce
TOR Dobrzeń Wielki
2:2
Sparta Paczków
Śląsk Łubniany
6:0
Racławia Racławice Śląskie
OKS Olesno
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Victoria Chróścice
5:2
Orzeł Źlinice
LZS Mechnice
1:2
LZS Piotrówka
Start Namysłów
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie
0:7
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
5:1
TOR Dobrzeń Wielki
Orzeł Źlinice
1:2
Śląsk Łubniany
Sparta Paczków
3:1
Victoria Chróścice
MKS Pogoń Prudnik
3:2
Piast Strzelce Opolskie
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Racławia Racławice Śląskie
1:4
Czarni Otmuchów
Po-Ra-Wie Większyce
4:1
LZS Mechnice
LZS Piotrówka
7:0
Start Namysłów
Stal Brzeg
3:0
OKS Olesno
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:0
Orzeł Źlinice
Olimpia Lewin Brzeski
1:5
LZS Piotrówka
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Po-Ra-Wie Większyce
TOR Dobrzeń Wielki
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Łubniany
1:2
Sparta Paczków
OKS Olesno
5:2
Racławia Racławice Śląskie
Victoria Chróścice
1:4
Polonia Głubczyce
Start Namysłów
1:3
LZS Mechnice
Piast Strzelce Opolskie
0:3
Stal Brzeg
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
7:1
Śląsk Łubniany
Orzeł Źlinice
1:3
OKS Olesno
Sparta Paczków
0:3
Czarni Otmuchów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
5:1
Victoria Chróścice
Racławia Racławice Śląskie
1:4
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie Większyce
3:1
Start Namysłów
LZS Mechnice
2:3
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Piotrówka
4:1
TOR Dobrzeń Wielki
Stal Brzeg
3:0
MKS Pogoń Prudnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?