Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:2
Sparta Paczków
Orzeł Źlinice
5:0
LZS Ligota Turawska
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
Skalnik Gracze
OKS Olesno
7:2
Piast Strzelce Opolskie
Polonia Nysa
1:6
Polonia Głubczyce
Silesius Kotórz Mały
0:0
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
5:3
Śląsk Łubniany
Orzeł Dzierżysław
1:1
Pogoń Prudnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:1
Olimpia Lewin Brzeski
Pogoń Prudnik
4:1
Sparta Paczków
Śląsk Łubniany
2:5
Orzeł Źlinice
Skalnik Gracze
1:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Ligota Turawska
1:2
Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie
3:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
0:1
Czarni Otmuchów
Orzeł Dzierżysław
2:2
OKS Olesno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:2
Skalnik Gracze
Orzeł Źlinice
1:0
Piast Strzelce Opolskie
Sparta Paczków
2:1
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
3:3
LZS Ligota Turawska
OKS Olesno
1:2
Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
2:1
Śląsk Łubniany
Silesius Kotórz Mały
1:4
Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
Orzeł Dzierżysław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
7:1
Czarni Otmuchów
Pogoń Prudnik
4:2
Stal Brzeg
Śląsk Łubniany
5:4
Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Skalnik Gracze
2:1
Sparta Paczków
LZS Ligota Turawska
2:2
Silesius Kotórz Mały
Piast Strzelce Opolskie
3:1
Polonia Nysa
Orzeł Dzierżysław
3:2
Orzeł Źlinice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
3:2
LZS Ligota Turawska
Orzeł Źlinice
3:3
OKS Olesno
Sparta Paczków
1:6
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
1:6
Piast Strzelce Opolskie
Polonia Nysa
1:2
Orzeł Dzierżysław
Silesius Kotórz Mały
1:4
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
4:1
Pogoń Prudnik
Stal Brzeg
0:2
Skalnik Gracze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:0
Stal Brzeg
Pogoń Prudnik
1:1
Skalnik Gracze
Śląsk Łubniany
3:2
Czarni Otmuchów
OKS Olesno
2:3
Polonia Nysa
LZS Ligota Turawska
5:5
Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Orzeł Źlinice
Piast Strzelce Opolskie
3:1
Silesius Kotórz Mały
Orzeł Dzierżysław
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:3
Piast Strzelce Opolskie
Orzeł Źlinice
0:0
Pogoń Prudnik
Sparta Paczków
3:1
Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski
3:4
OKS Olesno
Skalnik Gracze
3:0
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
0:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Silesius Kotórz Mały
0:2
Orzeł Dzierżysław
Stal Brzeg
0:1
LZS Ligota Turawska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:1
Polonia Nysa
Pogoń Prudnik
3:0
Polonia Głubczyce
Śląsk Łubniany
1:0
Stal Brzeg
OKS Olesno
2:1
Silesius Kotórz Mały
LZS Ligota Turawska
2:3
Skalnik Gracze
Swornica Czarnowąsy Opole
6:3
Olimpia Lewin Brzeski
Piast Strzelce Opolskie
4:2
Sparta Paczków
Orzeł Dzierżysław
2:1
Czarni Otmuchów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:0
LZS Ligota Turawska
Czarni Otmuchów
2:4
OKS Olesno
Sparta Paczków
2:1
Orzeł Dzierżysław
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
Orzeł Źlinice
Skalnik Gracze
1:2
Śląsk Łubniany
Polonia Nysa
0:0
Pogoń Prudnik
Silesius Kotórz Mały
0:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
Silesius Kotórz Mały
Pogoń Prudnik
4:2
LZS Ligota Turawska
Śląsk Łubniany
1:4
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
2:1
Sparta Paczków
Polonia Nysa
2:2
Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
Czarni Otmuchów
Piast Strzelce Opolskie
2:1
Skalnik Gracze
Orzeł Dzierżysław
1:1
Stal Brzeg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:1
Piast Strzelce Opolskie
Czarni Otmuchów
1:1
Orzeł Źlinice
Sparta Paczków
0:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
Pogoń Prudnik
Skalnik Gracze
0:0
Orzeł Dzierżysław
LZS Ligota Turawska
0:1
Śląsk Łubniany
Silesius Kotórz Mały
3:1
Polonia Nysa
Stal Brzeg
3:4
OKS Olesno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:2
Sparta Paczków
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
Silesius Kotórz Mały
Pogoń Prudnik
0:0
Śląsk Łubniany
OKS Olesno
1:3
Skalnik Gracze
Polonia Nysa
0:1
Czarni Otmuchów
Swornica Czarnowąsy Opole
6:0
Stal Brzeg
Piast Strzelce Opolskie
1:2
LZS Ligota Turawska
Orzeł Dzierżysław
0:3
Polonia Głubczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:0
OKS Olesno
Czarni Otmuchów
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Sparta Paczków
4:1
Polonia Nysa
Śląsk Łubniany
0:1
Piast Strzelce Opolskie
Skalnik Gracze
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Ligota Turawska
2:0
Orzeł Dzierżysław
Silesius Kotórz Mały
1:3
Pogoń Prudnik
Stal Brzeg
0:0
Orzeł Źlinice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:2
Skalnik Gracze
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
Sparta Paczków
Pogoń Prudnik
4:2
Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno
4:0
LZS Ligota Turawska
Polonia Nysa
2:0
Stal Brzeg
Silesius Kotórz Mały
2:2
Czarni Otmuchów
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Polonia Głubczyce
Orzeł Dzierżysław
1:3
Śląsk Łubniany
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Orzeł Źlinice
Czarni Otmuchów
2:2
Pogoń Prudnik
Sparta Paczków
5:3
Silesius Kotórz Mały
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Stal Brzeg
Śląsk Łubniany
5:1
OKS Olesno
Skalnik Gracze
2:2
Polonia Nysa
LZS Ligota Turawska
2:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Piast Strzelce Opolskie
0:0
Orzeł Dzierżysław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Polonia Nysa
Sparta Paczków
4:1
Czarni Otmuchów
Pogoń Prudnik
7:0
Orzeł Dzierżysław
Śląsk Łubniany
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Skalnik Gracze
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Ligota Turawska
2:1
Orzeł Źlinice
Piast Strzelce Opolskie
0:3
OKS Olesno
Stal Brzeg
4:2
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
3:0
Stal Brzeg
Orzeł Źlinice
4:1
Śląsk Łubniany
Sparta Paczków
2:0
Pogoń Prudnik
Olimpia Lewin Brzeski
1:0
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
1:2
Orzeł Dzierżysław
Polonia Nysa
0:4
LZS Ligota Turawska
Silesius Kotórz Mały
2:3
Skalnik Gracze
Swornica Czarnowąsy Opole
6:0
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:0
Silesius Kotórz Mały
Pogoń Prudnik
1:2
OKS Olesno
Śląsk Łubniany
4:2
Polonia Nysa
Skalnik Gracze
2:2
Czarni Otmuchów
LZS Ligota Turawska
4:2
Olimpia Lewin Brzeski
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Orzeł Źlinice
Stal Brzeg
4:0
Sparta Paczków
Orzeł Dzierżysław
1:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
0:3
Polonia Głubczyce
Orzeł Źlinice
1:1
Orzeł Dzierżysław
Sparta Paczków
0:0
Skalnik Gracze
Olimpia Lewin Brzeski
3:1
Śląsk Łubniany
Polonia Nysa
3:0
Piast Strzelce Opolskie
Silesius Kotórz Mały
0:1
LZS Ligota Turawska
Swornica Czarnowąsy Opole
5:0
OKS Olesno
Stal Brzeg
3:0
Pogoń Prudnik
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:0
Sparta Paczków
Pogoń Prudnik
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Śląsk Łubniany
3:0
Silesius Kotórz Mały
OKS Olesno
2:0
Orzeł Źlinice
Skalnik Gracze
0:0
Stal Brzeg
LZS Ligota Turawska
2:2
Czarni Otmuchów
Piast Strzelce Opolskie
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Dzierżysław
1:1
Polonia Nysa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
1:2
Śląsk Łubniany
Orzeł Źlinice
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Sparta Paczków
1:0
LZS Ligota Turawska
Olimpia Lewin Brzeski
6:1
Orzeł Dzierżysław
Polonia Nysa
4:4
OKS Olesno
Silesius Kotórz Mały
0:3
Piast Strzelce Opolskie
Stal Brzeg
0:2
Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze
0:1
Pogoń Prudnik
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:2
Skalnik Gracze
Pogoń Prudnik
3:3
Orzeł Źlinice
Śląsk Łubniany
0:0
Sparta Paczków
OKS Olesno
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Ligota Turawska
2:0
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Czarni Otmuchów
Orzeł Dzierżysław
5:0
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Pogoń Prudnik
Czarni Otmuchów
1:2
Orzeł Dzierżysław
Sparta Paczków
0:1
Piast Strzelce Opolskie
Olimpia Lewin Brzeski
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Skalnik Gracze
1:1
LZS Ligota Turawska
Polonia Nysa
2:1
Orzeł Źlinice
Silesius Kotórz Mały
1:3
OKS Olesno
Stal Brzeg
1:1
Śląsk Łubniany
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
Pogoń Prudnik
1:1
Polonia Nysa
Śląsk Łubniany
1:0
Skalnik Gracze
OKS Olesno
3:3
Czarni Otmuchów
LZS Ligota Turawska
2:1
Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy Opole
7:1
Silesius Kotórz Mały
Piast Strzelce Opolskie
2:1
Stal Brzeg
Orzeł Dzierżysław
4:1
Sparta Paczków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:0
Śląsk Łubniany
Czarni Otmuchów
0:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Sparta Paczków
1:2
OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski
3:1
Polonia Nysa
Skalnik Gracze
1:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Ligota Turawska
1:1
Pogoń Prudnik
Silesius Kotórz Mały
0:5
Orzeł Źlinice
Stal Brzeg
5:3
Orzeł Dzierżysław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:0
Czarni Otmuchów
Pogoń Prudnik
2:1
Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany
0:1
LZS Ligota Turawska
OKS Olesno
3:3
Stal Brzeg
Polonia Nysa
6:0
Silesius Kotórz Mały
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Sparta Paczków
Piast Strzelce Opolskie
1:2
Polonia Głubczyce
Orzeł Dzierżysław
0:3
Skalnik Gracze
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:0
Orzeł Dzierżysław
Czarni Otmuchów
3:0
Polonia Nysa
Sparta Paczków
3:2
Orzeł Źlinice
Śląsk Łubniany
2:0
Pogoń Prudnik
Skalnik Gracze
1:1
OKS Olesno
LZS Ligota Turawska
0:3
Piast Strzelce Opolskie
Silesius Kotórz Mały
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
Stal Brzeg
2:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:4
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
3:2
Czarni Otmuchów
Pogoń Prudnik
3:1
Silesius Kotórz Mały
OKS Olesno
3:0
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
1:4
Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie
0:0
Śląsk Łubniany
Orzeł Dzierżysław
1:4
LZS Ligota Turawska
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Czarni Otmuchów
2:2
Silesius Kotórz Mały
Sparta Paczków
0:1
Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany
2:1
Orzeł Dzierżysław
Skalnik Gracze
2:0
Orzeł Źlinice
LZS Ligota Turawska
0:2
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Pogoń Prudnik
Stal Brzeg
4:0
Polonia Nysa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:4
Polonia Głubczyce
Pogoń Prudnik
0:3
Czarni Otmuchów
OKS Olesno
1:1
Śląsk Łubniany
Polonia Nysa
3:2
Skalnik Gracze
Silesius Kotórz Mały
0:4
Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy Opole
6:1
LZS Ligota Turawska
Stal Brzeg
3:3
Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Dzierżysław
0:6
Piast Strzelce Opolskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?