Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
1:2
Start Namysłów
Akademia Piłkarska AMS
1:0
Polonia Głubczyce
Śląsk Łubniany
0:3
Stal Brzeg
Polonia Nysa
1:3
Silesius Kotórz Mały
LZS Ligota Turawska
0:2
MKS Pogoń Prudnik
GKS Grodków
0:2
Rolnik Wierzbica Górna
Swornica Czarnowąsy Opole
3:3
Start Dobrodzień
Piast Strzelce Opolskie
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:0
Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
Stal Brzeg
MKS Pogoń Prudnik
1:1
Polonia Nysa
Akademia Piłkarska AMS
5:1
GKS Grodków
Śląsk Łubniany
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Start Dobrodzień
2:0
Sparta Paczków
Silesius Kotórz Mały
2:0
Piast Strzelce Opolskie
Rolnik Wierzbica Górna
5:0
LZS Ligota Turawska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
3:2
Śląsk Łubniany
Polonia Nysa
0:1
Rolnik Wierzbica Górna
LZS Ligota Turawska
2:2
Akademia Piłkarska AMS
Silesius Kotórz Mały
0:2
Stal Brzeg
Start Namysłów
3:0
Start Dobrodzień
GKS Grodków
0:2
Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy Opole
0:3
Olimpia Lewin Brzeski
Piast Strzelce Opolskie
1:1
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
5:1
Start Dobrodzień
Olimpia Lewin Brzeski
3:0
Sparta Paczków
MKS Pogoń Prudnik
2:0
Stal Brzeg
Akademia Piłkarska AMS
5:1
Polonia Nysa
Śląsk Łubniany
0:3
Start Namysłów
Silesius Kotórz Mały
0:4
Swornica Czarnowąsy Opole
GKS Grodków
0:3
LZS Ligota Turawska
Rolnik Wierzbica Górna
1:1
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
2:0
Silesius Kotórz Mały
Polonia Nysa
1:0
GKS Grodków
LZS Ligota Turawska
0:3
Polonia Głubczyce
Start Dobrodzień
2:1
Śląsk Łubniany
Start Namysłów
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
MKS Pogoń Prudnik
Rolnik Wierzbica Górna
0:0
Stal Brzeg
Piast Strzelce Opolskie
0:1
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Start Dobrodzień
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Sparta Paczków
Akademia Piłkarska AMS
2:0
Stal Brzeg
LZS Ligota Turawska
4:2
Polonia Nysa
Silesius Kotórz Mały
0:0
Start Namysłów
GKS Grodków
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Rolnik Wierzbica Górna
2:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
0:0
Rolnik Wierzbica Górna
Śląsk Łubniany
2:4
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa
4:2
Polonia Głubczyce
Start Dobrodzień
0:0
Silesius Kotórz Mały
Start Namysłów
2:0
MKS Pogoń Prudnik
GKS Grodków
2:1
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Akademia Piłkarska AMS
Piast Strzelce Opolskie
2:1
LZS Ligota Turawska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:2
Olimpia Lewin Brzeski
MKS Pogoń Prudnik
1:3
Start Dobrodzień
Akademia Piłkarska AMS
5:1
Sparta Paczków
Polonia Nysa
4:0
Piast Strzelce Opolskie
LZS Ligota Turawska
3:0
Stal Brzeg
Silesius Kotórz Mały
0:0
Śląsk Łubniany
GKS Grodków
0:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Rolnik Wierzbica Górna
2:2
Start Namysłów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
2:3
GKS Grodków
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany
0:0
MKS Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
2:2
Stal Brzeg
Start Dobrodzień
1:2
Rolnik Wierzbica Górna
Start Namysłów
1:0
Akademia Piłkarska AMS
Swornica Czarnowąsy Opole
4:1
LZS Ligota Turawska
Piast Strzelce Opolskie
1:2
Polonia Głubczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Silesius Kotórz Mały
MKS Pogoń Prudnik
0:0
Olimpia Lewin Brzeski
Akademia Piłkarska AMS
4:3
Start Dobrodzień
Polonia Nysa
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Ligota Turawska
4:3
Sparta Paczków
GKS Grodków
0:4
Start Namysłów
Rolnik Wierzbica Górna
2:0
Śląsk Łubniany
Piast Strzelce Opolskie
2:1
Stal Brzeg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:0
Stal Brzeg
Sparta Paczków
1:0
Polonia Nysa
Olimpia Lewin Brzeski
1:0
Rolnik Wierzbica Górna
Śląsk Łubniany
0:3
Akademia Piłkarska AMS
Start Dobrodzień
2:0
GKS Grodków
Silesius Kotórz Mały
0:1
MKS Pogoń Prudnik
Start Namysłów
1:1
LZS Ligota Turawska
Swornica Czarnowąsy Opole
3:2
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:4
MKS Pogoń Prudnik
Akademia Piłkarska AMS
2:2
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa
0:6
Start Namysłów
LZS Ligota Turawska
3:2
Start Dobrodzień
GKS Grodków
3:1
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
0:0
Stal Brzeg
Rolnik Wierzbica Górna
2:0
Silesius Kotórz Mały
Piast Strzelce Opolskie
0:3
Sparta Paczków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Polonia Głubczyce
Sparta Paczków
2:1
Stal Brzeg
Start Namysłów
3:0
Piast Strzelce Opolskie
Start Dobrodzień
0:1
Polonia Nysa
Śląsk Łubniany
3:1
LZS Ligota Turawska
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
GKS Grodków
MKS Pogoń Prudnik
0:0
Rolnik Wierzbica Górna
Silesius Kotórz Mały
0:0
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:0
Rolnik Wierzbica Górna
Akademia Piłkarska AMS
3:0
MKS Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
2:2
Śląsk Łubniany
LZS Ligota Turawska
0:3
Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów
2:1
Stal Brzeg
GKS Grodków
0:2
Silesius Kotórz Mały
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
Sparta Paczków
Piast Strzelce Opolskie
2:2
Start Dobrodzień
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
0:0
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
2:5
Polonia Nysa
MKS Pogoń Prudnik
1:0
GKS Grodków
Śląsk Łubniany
0:1
Piast Strzelce Opolskie
Start Dobrodzień
2:2
Stal Brzeg
Silesius Kotórz Mały
1:1
LZS Ligota Turawska
Start Namysłów
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Rolnik Wierzbica Górna
0:1
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Akademia Piłkarska AMS
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
Piast Strzelce Opolskie
MKS Pogoń Prudnik
2:2
LZS Ligota Turawska
Start Dobrodzień
0:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Silesius Kotórz Mały
1:1
Polonia Nysa
Start Namysłów
1:2
Sparta Paczków
Rolnik Wierzbica Górna
2:0
GKS Grodków
Stal Brzeg
2:1
Śląsk Łubniany
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
2:1
Start Dobrodzień
Polonia Nysa
1:1
MKS Pogoń Prudnik
LZS Ligota Turawska
0:2
Rolnik Wierzbica Górna
Start Namysłów
2:2
Polonia Głubczyce
GKS Grodków
1:2
Akademia Piłkarska AMS
Swornica Czarnowąsy Opole
0:2
Śląsk Łubniany
Piast Strzelce Opolskie
0:0
Silesius Kotórz Mały
Stal Brzeg
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:0
GKS Grodków
Olimpia Lewin Brzeski
3:0
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Piast Strzelce Opolskie
Akademia Piłkarska AMS
5:1
LZS Ligota Turawska
Śląsk Łubniany
1:0
Sparta Paczków
Start Dobrodzień
1:7
Start Namysłów
Rolnik Wierzbica Górna
0:1
Polonia Nysa
Stal Brzeg
0:1
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa
0:1
Akademia Piłkarska AMS
LZS Ligota Turawska
2:1
GKS Grodków
Start Dobrodzień
0:2
Polonia Głubczyce
Start Namysłów
1:0
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
Silesius Kotórz Mały
Piast Strzelce Opolskie
1:2
Rolnik Wierzbica Górna
Stal Brzeg
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
9:1
LZS Ligota Turawska
Olimpia Lewin Brzeski
0:2
Start Namysłów
MKS Pogoń Prudnik
0:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Akademia Piłkarska AMS
1:0
Piast Strzelce Opolskie
Śląsk Łubniany
2:2
Start Dobrodzień
Silesius Kotórz Mały
1:2
Sparta Paczków
GKS Grodków
2:0
Polonia Nysa
Stal Brzeg
1:2
Rolnik Wierzbica Górna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
0:2
MKS Pogoń Prudnik
Śląsk Łubniany
0:0
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
4:2
LZS Ligota Turawska
Start Dobrodzień
0:2
Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów
2:0
Silesius Kotórz Mały
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Rolnik Wierzbica Górna
Piast Strzelce Opolskie
1:0
GKS Grodków
Stal Brzeg
3:5
Akademia Piłkarska AMS
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:0
Polonia Nysa
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
Śląsk Łubniany
MKS Pogoń Prudnik
2:1
Start Namysłów
Akademia Piłkarska AMS
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Ligota Turawska
2:2
Piast Strzelce Opolskie
Silesius Kotórz Mały
2:0
Start Dobrodzień
Rolnik Wierzbica Górna
5:0
Sparta Paczków
Stal Brzeg
2:3
GKS Grodków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
0:2
Akademia Piłkarska AMS
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
Polonia Głubczyce
Śląsk Łubniany
1:0
Silesius Kotórz Mały
Start Dobrodzień
0:5
MKS Pogoń Prudnik
Start Namysłów
3:0
Rolnik Wierzbica Górna
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
GKS Grodków
Piast Strzelce Opolskie
5:0
Polonia Nysa
Stal Brzeg
1:4
LZS Ligota Turawska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:0
Piast Strzelce Opolskie
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Śląsk Łubniany
Akademia Piłkarska AMS
1:1
Start Namysłów
LZS Ligota Turawska
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Silesius Kotórz Mały
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
GKS Grodków
1:4
Sparta Paczków
Rolnik Wierzbica Górna
3:0
Start Dobrodzień
Stal Brzeg
4:0
Polonia Nysa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
5:1
LZS Ligota Turawska
Olimpia Lewin Brzeski
2:3
MKS Pogoń Prudnik
Śląsk Łubniany
1:1
Rolnik Wierzbica Górna
Start Dobrodzień
2:1
Akademia Piłkarska AMS
Silesius Kotórz Mały
1:1
Polonia Głubczyce
Start Namysłów
3:1
GKS Grodków
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
Polonia Nysa
Stal Brzeg
2:5
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
4:0
Silesius Kotórz Mały
Akademia Piłkarska AMS
2:2
Śląsk Łubniany
Polonia Nysa
1:1
Sparta Paczków
LZS Ligota Turawska
3:3
Start Namysłów
GKS Grodków
0:1
Start Dobrodzień
Rolnik Wierzbica Górna
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Piast Strzelce Opolskie
3:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
1:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
1:2
Piast Strzelce Opolskie
Olimpia Lewin Brzeski
2:3
Akademia Piłkarska AMS
MKS Pogoń Prudnik
1:1
Polonia Głubczyce
Śląsk Łubniany
2:3
GKS Grodków
Start Dobrodzień
3:5
LZS Ligota Turawska
Silesius Kotórz Mały
1:4
Rolnik Wierzbica Górna
Start Namysłów
6:0
Polonia Nysa
Stal Brzeg
3:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
5:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Akademia Piłkarska AMS
8:0
Silesius Kotórz Mały
Polonia Nysa
4:3
Start Dobrodzień
LZS Ligota Turawska
2:3
Śląsk Łubniany
GKS Grodków
0:4
Olimpia Lewin Brzeski
Rolnik Wierzbica Górna
2:0
MKS Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
2:3
Start Namysłów
Stal Brzeg
3:1
Sparta Paczków
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Olimpia Lewin Brzeski
2:6
LZS Ligota Turawska
MKS Pogoń Prudnik
1:0
Akademia Piłkarska AMS
Śląsk Łubniany
1:0
Polonia Nysa
Start Dobrodzień
1:2
Piast Strzelce Opolskie
Silesius Kotórz Mały
12:1
GKS Grodków
Rolnik Wierzbica Górna
0:1
Polonia Głubczyce
Stal Brzeg
1:2
Start Namysłów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
5:0
Sparta Paczków
Akademia Piłkarska AMS
5:0
Rolnik Wierzbica Górna
Polonia Nysa
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Ligota Turawska
1:4
Silesius Kotórz Mały
GKS Grodków
0:0
MKS Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
Start Namysłów
Piast Strzelce Opolskie
3:1
Śląsk Łubniany
Stal Brzeg
2:2
Start Dobrodzień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?