Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
Start Dobrodzień
Śląsk Łubniany
3:0
LZS Proślice
Victoria Cisek
4:1
OKS Olesno
Polonia Nysa
0:0
LKS Obrowiec
Start Namysłów
0:0
GKS Starościn
GKS Grodków
3:0
ZKS Motor Praszka
Stal Brzeg
0:1
Start Bogdanowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
1:1
Sparta Paczków
OKS Olesno
2:1
GKS Starościn
Victoria Cisek
0:2
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa
2:1
Śląsk Łubniany
LZS Proślice
3:2
Start Namysłów
Start Dobrodzień
1:3
GKS Grodków
Swornica Czarnowąsy Opole
2:3
Stal Brzeg
Start Bogdanowice
3:3
LKS Obrowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
2:1
Start Dobrodzień
Olimpia Lewin Brzeski
3:0
OKS Olesno
Śląsk Łubniany
0:0
Start Bogdanowice
LKS Obrowiec
0:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Start Namysłów
0:2
Polonia Nysa
GKS Grodków
0:1
Victoria Cisek
GKS Starościn
3:0
LZS Proślice
Stal Brzeg
3:0
ZKS Motor Praszka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
3:1
LKS Obrowiec
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
GKS Grodków
OKS Olesno
3:2
LZS Proślice
Victoria Cisek
0:4
Sparta Paczków
Polonia Nysa
0:5
GKS Starościn
Start Dobrodzień
0:1
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
6:1
Śląsk Łubniany
Start Bogdanowice
6:3
Start Namysłów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
2:1
Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany
5:1
ZKS Motor Praszka
LZS Proślice
2:4
Polonia Nysa
LKS Obrowiec
3:1
Start Dobrodzień
Start Namysłów
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
GKS Grodków
4:2
OKS Olesno
GKS Starościn
0:1
Start Bogdanowice
Stal Brzeg
0:1
Victoria Cisek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
0:2
Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Stal Brzeg
OKS Olesno
1:2
Polonia Nysa
Victoria Cisek
0:3
LKS Obrowiec
Start Dobrodzień
1:2
Śląsk Łubniany
GKS Grodków
0:1
Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
GKS Starościn
Start Bogdanowice
2:0
LZS Proślice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
5:0
OKS Olesno
Śląsk Łubniany
4:0
Victoria Cisek
Polonia Nysa
2:3
Start Bogdanowice
LZS Proślice
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
LKS Obrowiec
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów
2:2
Start Dobrodzień
GKS Starościn
5:0
ZKS Motor Praszka
Stal Brzeg
2:1
GKS Grodków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
4:1
LZS Proślice
Sparta Paczków
1:0
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
1:0
Śląsk Łubniany
OKS Olesno
1:2
Start Bogdanowice
Victoria Cisek
0:3
Start Namysłów
Start Dobrodzień
2:1
GKS Starościn
GKS Grodków
3:1
LKS Obrowiec
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
Polonia Nysa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
2:0
GKS Grodków
Polonia Nysa
4:3
ZKS Motor Praszka
LZS Proślice
3:2
Start Dobrodzień
LKS Obrowiec
2:2
Sparta Paczków
Start Namysłów
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
Start Bogdanowice
3:1
Swornica Czarnowąsy Opole
GKS Starościn
3:2
Victoria Cisek
Stal Brzeg
2:0
OKS Olesno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
0:7
Start Bogdanowice
Sparta Paczków
0:5
Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
GKS Starościn
OKS Olesno
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Victoria Cisek
1:0
LZS Proślice
Start Dobrodzień
1:2
Polonia Nysa
GKS Grodków
0:3
Start Namysłów
Stal Brzeg
3:0
LKS Obrowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
2:4
Stal Brzeg
Polonia Nysa
1:2
Victoria Cisek
LZS Proślice
0:7
Olimpia Lewin Brzeski
LKS Obrowiec
7:1
OKS Olesno
Start Namysłów
6:1
Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
ZKS Motor Praszka
Start Bogdanowice
3:0
Start Dobrodzień
GKS Starościn
1:2
GKS Grodków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
2:2
GKS Starościn
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
Polonia Nysa
OKS Olesno
2:0
ZKS Motor Praszka
Victoria Cisek
1:2
Start Bogdanowice
Start Dobrodzień
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
LKS Obrowiec
1:3
Śląsk Łubniany
GKS Grodków
4:1
LZS Proślice
Stal Brzeg
0:1
Start Namysłów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
1:5
Start Dobrodzień
Śląsk Łubniany
3:3
OKS Olesno
Polonia Nysa
1:0
GKS Grodków
LZS Proślice
1:0
Sparta Paczków
Start Namysłów
1:0
LKS Obrowiec
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
Victoria Cisek
Start Bogdanowice
5:0
Olimpia Lewin Brzeski
GKS Starościn
3:2
Stal Brzeg
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
1:2
Polonia Nysa
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Śląsk Łubniany
0:3
Start Namysłów
OKS Olesno
2:0
Start Dobrodzień
Victoria Cisek
3:0
ZKS Motor Praszka
LKS Obrowiec
0:3
GKS Starościn
GKS Grodków
2:0
Start Bogdanowice
Stal Brzeg
1:1
LZS Proślice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
6:1
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa
0:2
Stal Brzeg
LZS Proślice
0:1
LKS Obrowiec
Start Dobrodzień
4:2
Victoria Cisek
Start Namysłów
1:0
OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
GKS Grodków
Start Bogdanowice
3:0
Sparta Paczków
GKS Starościn
1:2
Śląsk Łubniany
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
1:6
GKS Grodków
OKS Olesno
2:0
Victoria Cisek
LZS Proślice
1:2
Śląsk Łubniany
Start Dobrodzień
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
LKS Obrowiec
2:0
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Sparta Paczków
Start Bogdanowice
5:1
Stal Brzeg
GKS Starościn
0:0
Start Namysłów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
3:1
ZKS Motor Praszka
Olimpia Lewin Brzeski
3:0
Victoria Cisek
Śląsk Łubniany
2:1
Polonia Nysa
LKS Obrowiec
0:1
Start Bogdanowice
Start Namysłów
3:0
LZS Proślice
GKS Grodków
2:0
Start Dobrodzień
GKS Starościn
2:1
OKS Olesno
Stal Brzeg
0:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
0:2
Stal Brzeg
OKS Olesno
0:3
Olimpia Lewin Brzeski
Victoria Cisek
2:0
GKS Grodków
Polonia Nysa
1:0
Start Namysłów
LZS Proślice
0:2
GKS Starościn
Start Dobrodzień
2:0
Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
LKS Obrowiec
Start Bogdanowice
2:0
Śląsk Łubniany
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
2:0
Victoria Cisek
Śląsk Łubniany
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Proślice
1:2
OKS Olesno
LKS Obrowiec
3:1
ZKS Motor Praszka
Start Namysłów
2:1
Start Bogdanowice
GKS Grodków
2:2
Olimpia Lewin Brzeski
GKS Starościn
2:3
Polonia Nysa
Stal Brzeg
4:2
Start Dobrodzień
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
1:1
Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski
4:3
Sparta Paczków
OKS Olesno
6:0
GKS Grodków
Victoria Cisek
1:2
Stal Brzeg
Polonia Nysa
0:2
LZS Proślice
Start Dobrodzień
2:1
LKS Obrowiec
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Start Namysłów
Start Bogdanowice
1:2
GKS Starościn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
0:2
GKS Grodków
Śląsk Łubniany
2:1
Start Dobrodzień
Polonia Nysa
1:4
OKS Olesno
LZS Proślice
0:5
Start Bogdanowice
LKS Obrowiec
2:1
Victoria Cisek
Start Namysłów
2:1
ZKS Motor Praszka
GKS Starościn
3:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
1:2
GKS Starościn
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
LKS Obrowiec
OKS Olesno
3:1
Sparta Paczków
Victoria Cisek
0:4
Śląsk Łubniany
Start Dobrodzień
1:2
Start Namysłów
GKS Grodków
0:0
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
2:0
LZS Proślice
Start Bogdanowice
2:1
Polonia Nysa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
2:3
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Nysa
0:1
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Proślice
1:1
ZKS Motor Praszka
LKS Obrowiec
1:2
GKS Grodków
Start Namysłów
7:0
Victoria Cisek
Start Bogdanowice
3:2
OKS Olesno
GKS Starościn
2:1
Start Dobrodzień
Stal Brzeg
1:1
Sparta Paczków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
1:4
Polonia Nysa
Sparta Paczków
0:2
LKS Obrowiec
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
Start Namysłów
OKS Olesno
4:1
Stal Brzeg
Victoria Cisek
0:5
GKS Starościn
Start Dobrodzień
3:3
LZS Proślice
GKS Grodków
3:2
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Start Bogdanowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Łubniany
1:3
Sparta Paczków
Polonia Nysa
1:2
Start Dobrodzień
LZS Proślice
3:0
Victoria Cisek
LKS Obrowiec
0:2
Stal Brzeg
Start Namysłów
2:0
GKS Grodków
Swornica Czarnowąsy Opole
0:2
OKS Olesno
Start Bogdanowice
9:0
ZKS Motor Praszka
GKS Starościn
2:2
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
1:6
Swornica Czarnowąsy Opole
Sparta Paczków
0:2
Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski
2:2
LZS Proślice
OKS Olesno
7:1
LKS Obrowiec
Victoria Cisek
1:5
Polonia Nysa
Start Dobrodzień
1:0
Start Bogdanowice
GKS Grodków
2:1
GKS Starościn
Stal Brzeg
0:2
Śląsk Łubniany
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
1:4
OKS Olesno
Śląsk Łubniany
6:1
LKS Obrowiec
Polonia Nysa
3:6
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Proślice
2:0
GKS Grodków
Start Namysłów
0:0
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Start Dobrodzień
Start Bogdanowice
6:0
Victoria Cisek
GKS Starościn
4:1
Sparta Paczków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
0:0
LZS Proślice
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Start Bogdanowice
OKS Olesno
1:0
Śląsk Łubniany
Victoria Cisek
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Start Dobrodzień
3:1
ZKS Motor Praszka
LKS Obrowiec
2:2
Start Namysłów
GKS Grodków
0:0
Polonia Nysa
Stal Brzeg
2:2
GKS Starościn
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
0:1
Victoria Cisek
Polonia Nysa
4:0
Sparta Paczków
LZS Proślice
1:3
Stal Brzeg
Start Dobrodzień
2:1
OKS Olesno
Start Namysłów
0:2
Śląsk Łubniany
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Start Bogdanowice
4:2
GKS Grodków
GKS Starościn
5:0
LKS Obrowiec
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
3:1
Start Bogdanowice
Olimpia Lewin Brzeski
2:3
ZKS Motor Praszka
Śląsk Łubniany
0:1
GKS Starościn
OKS Olesno
3:1
Start Namysłów
Victoria Cisek
2:1
Start Dobrodzień
LKS Obrowiec
3:2
LZS Proślice
GKS Grodków
0:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Stal Brzeg
4:0
Polonia Nysa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?