Terminarz

Wybierz
1/32
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
Śląsk Łubniany
Wolny los
Polonia Nysa
Wolny los
Start Namysłów
Wolny los
MKS Kluczbork
Wolny los
Agroplon Głuszyna
Victoria Chróścice
Wolny los
Start Bogdanowice
6:5
MKS Pogoń Prudnik
Ruch Zdzieszowice
6:2
OKS Olesno
LZS Piotrówka
2:0
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Sławice
1:2
GKS Głuchołazy
Hetman Byczyna
1:2
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
MKS Wołczyn
9:0
Victoria Cisek
LZS Błękitni Jaryszów
3:4
1. FC Chronstau-Chrząstowice
KS Twardawa
0:7
Piast Strzelce Opolskie
SKF TOR Dobrzeń Wielki
3:0
GLKS Włókniarz Kietrz
ks Iprime Bogacica
2:0
LZS Skorogoszcz
Lzs Odrzanka Dziergowice
0:3
Fortuna Głogówek
KS Skarbimierz
2:1
Naprzód Jemielnica
LKS Korona Krępna
0:2
ZKS Motor Praszka
LZS Racławiczki
2:7
Małapanew Ozimek
Polonia Głubczyce
0:3
Unia Krapkowice
Czarni Otmuchów
2:3
Rodło Opole
Orzeł Źlinice
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Sparta Paczków
1:2
LZS Ligota Turawska
Start Jełowa
7:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Po-Ra-Wie Większyce
1:3
Skalnik Gracze
Sokół Niemodlin
3:5
KS Krasiejów
LZS Mechnice
3:4
LZS Starowice
Żubry Smarchowice
1:0
LZS Walce
Unia Kolonowskie
1:6
Gogolin MKS
LKS Ujazd
0:7
Stal Brzeg
1/16
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
0:5
Polonia Nysa
Start Bogdanowice
0:1
LZS Starowice
LZS Piotrówka
0:3
Piast Strzelce Opolskie
Start Namysłów
0:3
Małapanew Ozimek
KS Skarbimierz
2:3
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
Żubry Smarchowice
0:6
Ruch Zdzieszowice
LZS Ligota Turawska
3:1
MKS Wołczyn
1. FC Chronstau-Chrząstowice
1:3
GKS Głuchołazy
Piomar Tarnów-Przywory
4:3
Fortuna Głogówek
Start Jełowa
4:3
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Rodło Opole
2:4
Orzeł Źlinice
Śląsk Łubniany
0:6
Unia Krapkowice
Gogolin MKS
1:2
Agroplon Głuszyna
ks Iprime Bogacica
0:3*
Victoria Chróścice
KS Krasiejów
1:6
Skalnik Gracze
Stal Brzeg
1:0
MKS Kluczbork
1/8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:5
Stal Brzeg
GKS Głuchołazy
1:0
LZS Starowice
Małapanew Ozimek
2:1
Skalnik Gracze
Start Jełowa
2:3
Agroplon Głuszyna
Piomar Tarnów-Przywory
4:0
LZS Ligota Turawska
Unia Krapkowice
1:3
Polonia Nysa
Victoria Chróścice
2:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
0:10
Ruch Zdzieszowice
1/4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
0:3
Małapanew Ozimek
Polonia Nysa
3:0
Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice
4:2
Victoria Chróścice
Agroplon Głuszyna
1:1   k. 2 : 4
GKS Głuchołazy
1/2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:6
Ruch Zdzieszowice
Małapanew Ozimek
3:1
Polonia Nysa
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
- : -
Ruch Zdzieszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości