Terminarz

Wybierz
1/32 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
Wolny los
LKS Rybna
Wolny los
KS Krasiejów
Wolny los
GKS Głuchołazy
7:3
LZS Walce
Burza Lipki
7:0
Naprzód Jemielnica
LZS Racławiczki
3:4
Pogoń Prudnik
LZS Rudniki
2:1
Skalnik Gracze
TOR II Dobrzeń Wielki
1:0
Racławia Racławice Śląskie
GKS Grodków
2:3
Orzeł Źlinice
Jedność Rozmierka
0:4
Stal Brzeg
Stal Zawadzkie
1:4
Małapanew Ozimek
KS Krapkowice
0:1
Żubry Smarchowice
LZS Lisięcice
0:2
Źródło Krośnica
LZS Ścinawa Nyska
1:0
Po-Ra-Wie Większyce
Agroplon Głuszyna
1:4
TOR Dobrzeń Wielki
Widawa Wilków
0:5
Czarni Otmuchów
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
2:1
Sparta Paczków
Silesius Kotórz Mały
0:2
Victoria Chróścice
Start Dobrodzień
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Leśnica
- : -
Start Namysłów
LZS Starowice Dolne
2:4
OKS Olesno
GLKS Włókniarz Kietrz
1:2
Ruch Zdzieszowice
Start Siołkowice
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Rusocin
1:3
Unia Kolonowskie
Piomar Tarnów-Przywory
2:3
LZS Mechnice
Sokół Niemodlin
2:8
Piast Strzelce Opolskie
SV Darmstadt
1:11
LZS Piotrówka
Polonia Nysa
1:2
Polonia Głubczyce
LZS SBB ENERGY Kup
5:3
Olimpia Lewin Brzeski
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:9
Odra Opole
LZS Proślice
4:5
Śląsk Łubniany
LZS Starościn
4:3
MKS Gogolin
1/16 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starościn
1:3
Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
5:3
Burza Lipki
KS Sławięcice
2:1
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Piotrówka
3:1
Orzeł Źlinice
LZS Rudniki
5:3
Start Dobrodzień
Unia Kolonowskie
4:1
Start Namysłów
Źródło Krośnica
2:4
LZS Mechnice
KS Krasiejów
3:1
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
LKS Rybna
0:3*
Małapanew Ozimek
Śląsk Łubniany
3:2
Żubry Smarchowice
TOR Dobrzeń Wielki
1:1   k. 2 : 4
Victoria Chróścice
GKS Głuchołazy
3:2
Start Siołkowice
Czarni Otmuchów
4:1
LZS Ścinawa Nyska
Polonia Głubczyce
2:3
Odra Opole
Stal Brzeg
1:0
OKS Olesno
TOR II Dobrzeń Wielki
0:3
Ruch Zdzieszowice
1/8 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:1   k. 4 : 5
KS Krasiejów
Śląsk Łubniany
1:2
LZS Piotrówka
Victoria Chróścice
1:1   k. 7 : 6
Pogoń Prudnik
LZS Rudniki
2:3
Czarni Otmuchów
Piast Strzelce Opolskie
0:5
Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg
1:3
Odra Opole
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
3:2
Unia Kolonowskie
GKS Głuchołazy
4:0
LZS Mechnice
1/4 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:3
Ruch Zdzieszowice
Victoria Chróścice
2:0
Czarni Otmuchów
KS Krasiejów
3:5
LZS Piotrówka
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
2:11
Odra Opole
1/2 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
1:3
Ruch Zdzieszowice
Odra Opole
6:2
LZS Piotrówka
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
3:3   k. 4 : 2
Ruch Zdzieszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?