Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:4
MKS II Kluczbork
Orzeł Źlinice
0:0
LZS Mechnice
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
Polonia Domaszowice
Śląsk Łubniany
10:2
Hetman Byczyna
Piomar Tarnów-Przywory
1:1
Odra II Opole
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:0
Małapanew Ozimek
LZS Grodziec
2:1
Piast Nowa Wieś
Stal Brzeg
2:0
Unia Kolonowskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:1
LZS Gronowice
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie
1:3
Olimpia Lewin Brzeski
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:0
Piast Nowa Wieś
Odra II Opole
1:1
LZS Mechnice
Hetman Byczyna
1:5
Orzeł Źlinice
LZS Grodziec
0:5
Stal Brzeg
MKS II Kluczbork
1:1
Śląsk Łubniany
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
0:3
Unia Kolonowskie
Orzeł Źlinice
1:1
MKS II Kluczbork
Olimpia Lewin Brzeski
5:0
LZS Grodziec
Śląsk Łubniany
1:2
Polonia Domaszowice
Piomar Tarnów-Przywory
4:1
Piast Nowa Wieś
LZS Mechnice
6:1
Hetman Byczyna
Odra II Opole
1:0
Małapanew Ozimek
Stal Brzeg
1:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
3:4
Orzeł Źlinice
Piast Nowa Wieś
1:1
Małapanew Ozimek
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
Stal Brzeg
Unia Kolonowskie
1:6
Śląsk Łubniany
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:6
Olimpia Lewin Brzeski
Odra II Opole
3:2
Hetman Byczyna
LZS Grodziec
2:4
LZS Gronowice
MKS II Kluczbork
1:1
LZS Mechnice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Orzeł Źlinice
3:0
Unia Kolonowskie
Piast Nowa Wieś
1:2
Odra II Opole
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Piomar Tarnów-Przywory
Śląsk Łubniany
5:0
LZS Grodziec
LZS Mechnice
2:3
Polonia Domaszowice
Hetman Byczyna
0:2
MKS II Kluczbork
Stal Brzeg
4:0
Małapanew Ozimek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
8:0
Hetman Byczyna
Piast Nowa Wieś
3:2
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
4:0
Małapanew Ozimek
Piomar Tarnów-Przywory
8:0
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
1:3
LZS Mechnice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:2
Śląsk Łubniany
Odra II Opole
0:0
MKS II Kluczbork
LZS Grodziec
3:2
Orzeł Źlinice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:1
Małapanew Ozimek
Orzeł Źlinice
3:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Olimpia Lewin Brzeski
0:0
Piast Nowa Wieś
Śląsk Łubniany
5:0
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Mechnice
2:0
LZS Grodziec
Hetman Byczyna
1:2
Unia Kolonowskie
Stal Brzeg
4:0
Odra II Opole
MKS II Kluczbork
1:2
Polonia Domaszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
2:1
LZS Gronowice
Małapanew Ozimek
2:0
Śląsk Łubniany
Piomar Tarnów-Przywory
4:1
Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie
2:1
MKS II Kluczbork
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:0
LZS Mechnice
Odra II Opole
0:0
Polonia Domaszowice
LZS Grodziec
0:1
Hetman Byczyna
Stal Brzeg
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
0:5
Stal Brzeg
Polonia Domaszowice
3:0
Unia Kolonowskie
Orzeł Źlinice
0:0
Małapanew Ozimek
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Odra II Opole
Śląsk Łubniany
2:1
Piast Nowa Wieś
LZS Mechnice
0:0
Piomar Tarnów-Przywory
Hetman Byczyna
1:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
MKS II Kluczbork
3:0
LZS Grodziec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
1:2
Orzeł Źlinice
Małapanew Ozimek
0:2
LZS Mechnice
Olimpia Lewin Brzeski
4:0
LZS Gronowice
Piomar Tarnów-Przywory
5:0
Hetman Byczyna
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:1
MKS II Kluczbork
Odra II Opole
4:1
Unia Kolonowskie
LZS Grodziec
4:2
Polonia Domaszowice
Stal Brzeg
1:2
Śląsk Łubniany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:2
Odra II Opole
Polonia Domaszowice
0:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Orzeł Źlinice
2:1
Stal Brzeg
Śląsk Łubniany
4:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Mechnice
0:0
Piast Nowa Wieś
Hetman Byczyna
0:2
Małapanew Ozimek
MKS II Kluczbork
2:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
0:4
Śląsk Łubniany
Piast Nowa Wieś
1:0
Hetman Byczyna
Małapanew Ozimek
0:2
MKS II Kluczbork
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
3:1
Polonia Domaszowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:0
Unia Kolonowskie
Odra II Opole
6:0
LZS Grodziec
Stal Brzeg
1:3
LZS Mechnice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:1
Małapanew Ozimek
Orzeł Źlinice
4:1
LZS Gronowice
Śląsk Łubniany
9:1
Odra II Opole
LZS Mechnice
1:4
Olimpia Lewin Brzeski
Unia Kolonowskie
0:2
Piomar Tarnów-Przywory
Hetman Byczyna
0:2
Stal Brzeg
LZS Grodziec
4:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
MKS II Kluczbork
2:1
Piast Nowa Wieś
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
4:2
LZS Mechnice
Piast Nowa Wieś
0:0
Polonia Domaszowice
Małapanew Ozimek
3:2
Unia Kolonowskie
Olimpia Lewin Brzeski
2:0
Hetman Byczyna
Śląsk Łubniany
3:2
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
1:2
LZS Grodziec
Odra II Opole
4:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Stal Brzeg
3:0
MKS II Kluczbork
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:2
Stal Brzeg
Orzeł Źlinice
2:0
Odra II Opole
LZS Mechnice
3:3
Śląsk Łubniany
Unia Kolonowskie
1:3
Piast Nowa Wieś
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
5:1
Piomar Tarnów-Przywory
Hetman Byczyna
2:1
LZS Gronowice
LZS Grodziec
0:1
Małapanew Ozimek
MKS II Kluczbork
1:3
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:5
Olimpia Lewin Brzeski
Piast Nowa Wieś
2:0
LZS Grodziec
Małapanew Ozimek
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Mechnice
0:0
Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie
1:4
Stal Brzeg
Odra II Opole
0:0
Piomar Tarnów-Przywory
Hetman Byczyna
0:3
Śląsk Łubniany
MKS II Kluczbork
0:2
LZS Gronowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:0
Polonia Domaszowice
Orzeł Źlinice
4:0
Hetman Byczyna
Piast Nowa Wieś
6:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Małapanew Ozimek
2:1
Piomar Tarnów-Przywory
Olimpia Lewin Brzeski
4:0
Unia Kolonowskie
Śląsk Łubniany
5:0
MKS II Kluczbork
LZS Mechnice
2:1
Odra II Opole
Stal Brzeg
3:2
LZS Grodziec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:4
Śląsk Łubniany
Piast Nowa Wieś
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
Małapanew Ozimek
0:1
Odra II Opole
Unia Kolonowskie
0:3
LZS Gronowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:1
Stal Brzeg
Hetman Byczyna
1:1
LZS Mechnice
LZS Grodziec
1:3
Olimpia Lewin Brzeski
MKS II Kluczbork
6:1
Orzeł Źlinice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
0:3
LZS Grodziec
Orzeł Źlinice
2:0
Polonia Domaszowice
Małapanew Ozimek
1:2
Piast Nowa Wieś
Olimpia Lewin Brzeski
4:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Śląsk Łubniany
2:1
Unia Kolonowskie
LZS Mechnice
5:1
MKS II Kluczbork
Hetman Byczyna
3:0
Odra II Opole
Stal Brzeg
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:1
LZS Mechnice
Małapanew Ozimek
0:3
Stal Brzeg
Piomar Tarnów-Przywory
4:4
Olimpia Lewin Brzeski
Unia Kolonowskie
0:1
Orzeł Źlinice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:1
LZS Gronowice
Odra II Opole
1:0
Piast Nowa Wieś
LZS Grodziec
1:0
Śląsk Łubniany
MKS II Kluczbork
3:0
Hetman Byczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:0
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Źlinice
1:2
LZS Grodziec
Małapanew Ozimek
0:5
Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany
2:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Mechnice
1:1
Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna
2:0
Polonia Domaszowice
Stal Brzeg
3:2
Piast Nowa Wieś
MKS II Kluczbork
1:2
Odra II Opole
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:3
MKS II Kluczbork
Piast Nowa Wieś
1:0
Olimpia Lewin Brzeski
Małapanew Ozimek
4:1
LZS Gronowice
Piomar Tarnów-Przywory
0:1
Śląsk Łubniany
Unia Kolonowskie
2:0
Hetman Byczyna
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:5
Orzeł Źlinice
Odra II Opole
0:1
Stal Brzeg
LZS Grodziec
5:3
LZS Mechnice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:3
Piast Nowa Wieś
Polonia Domaszowice
3:0
Odra II Opole
Orzeł Źlinice
3:1
Piomar Tarnów-Przywory
Olimpia Lewin Brzeski
3:1
Stal Brzeg
Śląsk Łubniany
5:1
Małapanew Ozimek
LZS Mechnice
3:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Hetman Byczyna
1:0
LZS Grodziec
MKS II Kluczbork
2:3
Unia Kolonowskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
0:3
Śląsk Łubniany
Małapanew Ozimek
2:2
Orzeł Źlinice
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
LZS Mechnice
Unia Kolonowskie
5:0
Polonia Domaszowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:2
Hetman Byczyna
Odra II Opole
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Grodziec
1:3
MKS II Kluczbork
Stal Brzeg
6:1
LZS Gronowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:7
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Domaszowice
3:3
LZS Grodziec
Orzeł Źlinice
0:1
Piast Nowa Wieś
Śląsk Łubniany
4:2
Stal Brzeg
LZS Mechnice
3:0
Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie
3:1
Odra II Opole
Hetman Byczyna
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
MKS II Kluczbork
4:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
2:0
LZS Mechnice
Małapanew Ozimek
1:1
Hetman Byczyna
Olimpia Lewin Brzeski
4:1
Śląsk Łubniany
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
MKS II Kluczbork
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
6:2
Polonia Domaszowice
Odra II Opole
5:1
LZS Gronowice
LZS Grodziec
1:3
Unia Kolonowskie
Stal Brzeg
3:1
Orzeł Źlinice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:0
Piomar Tarnów-Przywory
Orzeł Źlinice
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany
9:0
LZS Gronowice
LZS Mechnice
0:3
Stal Brzeg
Unia Kolonowskie
6:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Hetman Byczyna
1:3
Piast Nowa Wieś
LZS Grodziec
3:2
Odra II Opole
MKS II Kluczbork
0:4
Małapanew Ozimek
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
0:4
Orzeł Źlinice
Piast Nowa Wieś
3:0
MKS II Kluczbork
Małapanew Ozimek
6:2
Polonia Domaszowice
Olimpia Lewin Brzeski
3:1
LZS Mechnice
Piomar Tarnów-Przywory
0:0
Unia Kolonowskie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:2
LZS Grodziec
Odra II Opole
0:1
Śląsk Łubniany
Stal Brzeg
2:2
Hetman Byczyna
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:1
Piast Nowa Wieś
Orzeł Źlinice
0:0
Śląsk Łubniany
LZS Mechnice
2:0
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
3:1
Małapanew Ozimek
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:5
Odra II Opole
Hetman Byczyna
0:2
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Grodziec
2:2
Piomar Tarnów-Przywory
MKS II Kluczbork
1:6
Stal Brzeg
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
4:3
Hetman Byczyna
Piast Nowa Wieś
1:4
Unia Kolonowskie
Małapanew Ozimek
3:2
LZS Grodziec
Olimpia Lewin Brzeski
5:1
MKS II Kluczbork
Śląsk Łubniany
2:2
LZS Mechnice
Piomar Tarnów-Przywory
2:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Odra II Opole
1:4
Orzeł Źlinice
Stal Brzeg
2:3
Polonia Domaszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?