Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
Silesius Kotórz Mały
Małapanew Ozimek
0:3
LZS Mechnice
Widawa Lubska Wilków
0:5
Stal Brzeg
Unia Kolonowskie
1:5
Start Dobrodzień
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:0
Polonia Domaszowice
Odra II Opole
6:0
Start Siołkowice
Hetman Byczyna
0:0
KS Górażdże
LZS Grodziec
1:0
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:1
Orzeł Źlinice
Widawa Lubska Wilków
3:2
Odra II Opole
LZS Mechnice
0:4
LZS Grodziec
Start Dobrodzień
3:0
Hetman Byczyna
Unia Kolonowskie
2:0
Start Siołkowice
Silesius Kotórz Mały
1:1
Małapanew Ozimek
KS Górażdże
1:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Stal Brzeg
2:0
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
KS Górażdże
Małapanew Ozimek
6:0
Polonia Domaszowice
Unia Kolonowskie
3:5
Widawa Lubska Wilków
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:2
Start Dobrodzień
Odra II Opole
2:5
Stal Brzeg
Hetman Byczyna
5:0
Start Siołkowice
LZS Grodziec
1:1
Silesius Kotórz Mały
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:1
LZS Mechnice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:2
LZS Grodziec
Małapanew Ozimek
4:0
KS Górażdże
Widawa Lubska Wilków
4:0
Hetman Byczyna
Start Dobrodzień
1:0
Orzeł Źlinice
Silesius Kotórz Mały
1:0
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:0
Start Siołkowice
Odra II Opole
4:0
Unia Kolonowskie
Stal Brzeg
4:3
LZS Mechnice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
2:2
Start Siołkowice
Małapanew Ozimek
3:2
Start Dobrodzień
LZS Mechnice
2:2
Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie
2:0
Stal Brzeg
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:3
Widawa Lubska Wilków
Hetman Byczyna
2:1
Odra II Opole
LZS Grodziec
0:1
KS Górażdże
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
0:0
Polonia Domaszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:2
LZS Mechnice
Małapanew Ozimek
5:0
Start Siołkowice
Widawa Lubska Wilków
1:1
Orzeł Źlinice
Start Dobrodzień
1:1
LZS Grodziec
Unia Kolonowskie
3:3
Hetman Byczyna
Odra II Opole
4:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
KS Górażdże
0:1
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Stal Brzeg
4:0
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
Odra II Opole
Małapanew Ozimek
3:0
Widawa Lubska Wilków
LZS Mechnice
5:1
KS Górażdże
Silesius Kotórz Mały
3:0
Polonia Domaszowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
4:1
Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna
0:0
Stal Brzeg
LZS Grodziec
6:0
Start Siołkowice
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:0
Start Dobrodzień
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
1:1
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Widawa Lubska Wilków
1:2
LZS Grodziec
Start Dobrodzień
2:0
LZS Mechnice
Unia Kolonowskie
1:4
Orzeł Źlinice
Odra II Opole
3:0
Małapanew Ozimek
KS Górażdże
1:0
Silesius Kotórz Mały
Hetman Byczyna
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Stal Brzeg
4:0
Polonia Domaszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:1
KS Górażdże
Orzeł Źlinice
4:1
Hetman Byczyna
Małapanew Ozimek
6:0
Unia Kolonowskie
LZS Mechnice
0:0
Start Siołkowice
Silesius Kotórz Mały
2:2
Start Dobrodzień
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:0
Stal Brzeg
LZS Grodziec
1:0
Odra II Opole
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:2
Widawa Lubska Wilków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
1:4
Silesius Kotórz Mały
Widawa Lubska Wilków
5:2
LZS Mechnice
Start Dobrodzień
2:4
Polonia Domaszowice
Unia Kolonowskie
0:7
LZS Grodziec
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:1
Orzeł Źlinice
Odra II Opole
0:1
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Hetman Byczyna
0:2
Małapanew Ozimek
Stal Brzeg
4:0
KS Górażdże
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
4:2
Start Siołkowice
Orzeł Źlinice
1:1
Stal Brzeg
Małapanew Ozimek
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Mechnice
3:2
Odra II Opole
Silesius Kotórz Mały
1:1
Widawa Lubska Wilków
KS Górażdże
1:1
Start Dobrodzień
LZS Grodziec
4:1
Hetman Byczyna
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:4
Unia Kolonowskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:1
Małapanew Ozimek
Start Siołkowice
1:1
KS Górażdże
Widawa Lubska Wilków
3:0
Polonia Domaszowice
Unia Kolonowskie
3:4
LZS Mechnice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
5:2
LZS Grodziec
Odra II Opole
0:0
Silesius Kotórz Mały
Hetman Byczyna
0:1
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Stal Brzeg
0:1
Start Dobrodzień
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
3:1
Odra II Opole
Małapanew Ozimek
2:0
Stal Brzeg
LZS Mechnice
2:0
Hetman Byczyna
Start Dobrodzień
2:1
Start Siołkowice
Silesius Kotórz Mały
3:2
Unia Kolonowskie
KS Górażdże
0:5
Widawa Lubska Wilków
LZS Grodziec
2:2
Orzeł Źlinice
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:2
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Małapanew Ozimek
2:0
LZS Grodziec
Widawa Lubska Wilków
1:3
Start Dobrodzień
Unia Kolonowskie
4:1
Polonia Domaszowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:2
LZS Mechnice
Odra II Opole
9:1
KS Górażdże
Hetman Byczyna
2:1
Silesius Kotórz Mały
Stal Brzeg
1:1
Start Siołkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:5
Hetman Byczyna
Start Siołkowice
3:2
Widawa Lubska Wilków
LZS Mechnice
4:3
Orzeł Źlinice
Start Dobrodzień
2:0
Odra II Opole
Silesius Kotórz Mały
1:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
KS Górażdże
2:1
Unia Kolonowskie
LZS Grodziec
0:2
Stal Brzeg
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Start Siołkowice
1:0
Odra II Opole
LZS Mechnice
0:2
Małapanew Ozimek
Start Dobrodzień
2:0
Unia Kolonowskie
Silesius Kotórz Mały
2:0
Orzeł Źlinice
KS Górażdże
0:0
Hetman Byczyna
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:3
LZS Grodziec
Stal Brzeg
3:1
Widawa Lubska Wilków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:2
Polonia Domaszowice
Małapanew Ozimek
0:2
Silesius Kotórz Mały
Start Siołkowice
4:0
Unia Kolonowskie
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:3
KS Górażdże
Odra II Opole
3:0
Widawa Lubska Wilków
Hetman Byczyna
1:2
Start Dobrodzień
LZS Grodziec
1:2
LZS Mechnice
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
0:1
Stal Brzeg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:1
Małapanew Ozimek
Start Siołkowice
2:1
Hetman Byczyna
Widawa Lubska Wilków
1:2
Unia Kolonowskie
LZS Mechnice
3:2
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Start Dobrodzień
3:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Silesius Kotórz Mały
4:0
LZS Grodziec
KS Górażdże
2:2
Orzeł Źlinice
Stal Brzeg
7:0
Odra II Opole
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:1
Start Dobrodzień
Start Siołkowice
1:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Mechnice
1:1
Stal Brzeg
Unia Kolonowskie
2:0
Odra II Opole
KS Górażdże
1:2
Małapanew Ozimek
LZS Grodziec
2:2
Polonia Domaszowice
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
0:2
Silesius Kotórz Mały
Hetman Byczyna
2:0
Widawa Lubska Wilków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:1
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Start Siołkowice
1:1
Orzeł Źlinice
Widawa Lubska Wilków
1:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Start Dobrodzień
1:0
Małapanew Ozimek
Silesius Kotórz Mały
2:0
LZS Mechnice
Odra II Opole
3:1
Hetman Byczyna
KS Górażdże
0:1
LZS Grodziec
Stal Brzeg
1:1
Unia Kolonowskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
4:1
Widawa Lubska Wilków
Start Siołkowice
1:2
Małapanew Ozimek
LZS Mechnice
4:0
Polonia Domaszowice
Silesius Kotórz Mały
3:0
Stal Brzeg
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:3
Odra II Opole
Hetman Byczyna
0:2
Unia Kolonowskie
LZS Grodziec
0:0
Start Dobrodzień
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
2:3
KS Górażdże
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:0
Silesius Kotórz Mały
Start Siołkowice
1:1
LZS Grodziec
Widawa Lubska Wilków
3:4
Małapanew Ozimek
Start Dobrodzień
1:0
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Unia Kolonowskie
4:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Odra II Opole
1:1
Orzeł Źlinice
KS Górażdże
2:3
LZS Mechnice
Stal Brzeg
5:1
Hetman Byczyna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:3
Stal Brzeg
Orzeł Źlinice
3:0
Unia Kolonowskie
Małapanew Ozimek
3:0
Odra II Opole
LZS Mechnice
0:0
Start Dobrodzień
Silesius Kotórz Mały
1:0
KS Górażdże
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:5
Hetman Byczyna
LZS Grodziec
3:2
Widawa Lubska Wilków
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
3:1
Start Siołkowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
3:2
LZS Mechnice
Widawa Lubska Wilków
4:0
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Start Dobrodzień
2:1
Silesius Kotórz Mały
Unia Kolonowskie
1:1
Małapanew Ozimek
Odra II Opole
5:0
LZS Grodziec
KS Górażdże
2:0
Polonia Domaszowice
Hetman Byczyna
0:2
Orzeł Źlinice
Stal Brzeg
3:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:3
Start Dobrodzień
Orzeł Źlinice
1:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Małapanew Ozimek
2:0
Hetman Byczyna
LZS Mechnice
5:0
Widawa Lubska Wilków
Silesius Kotórz Mały
3:0
Start Siołkowice
KS Górażdże
0:8
Stal Brzeg
LZS Grodziec
3:0
Unia Kolonowskie
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
0:0
Odra II Opole
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
0:1
Polonia Domaszowice
Widawa Lubska Wilków
1:5
Silesius Kotórz Mały
Start Dobrodzień
4:0
KS Górażdże
Unia Kolonowskie
2:0
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:1
Małapanew Ozimek
Odra II Opole
0:3
LZS Mechnice
Hetman Byczyna
3:0
LZS Grodziec
Stal Brzeg
1:3
Orzeł Źlinice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:2
Widawa Lubska Wilków
Małapanew Ozimek
4:1
Orzeł Źlinice
LZS Mechnice
4:0
Unia Kolonowskie
Start Dobrodzień
1:1
Stal Brzeg
Silesius Kotórz Mały
4:0
Odra II Opole
KS Górażdże
3:2
Start Siołkowice
LZS Grodziec
2:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
0:2
Hetman Byczyna
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
3:0
LZS Grodziec
Start Siołkowice
1:6
Start Dobrodzień
Widawa Lubska Wilków
3:0
KS Górażdże
Unia Kolonowskie
0:3
Silesius Kotórz Mały
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:2
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Odra II Opole
2:3
Polonia Domaszowice
Hetman Byczyna
3:5
LZS Mechnice
Stal Brzeg
3:0
Małapanew Ozimek
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:1
Unia Kolonowskie
Start Siołkowice
1:4
Stal Brzeg
LZS Mechnice
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Start Dobrodzień
5:2
Widawa Lubska Wilków
Silesius Kotórz Mały
5:1
Hetman Byczyna
KS Górażdże
4:2
Odra II Opole
LZS Grodziec
1:2
Małapanew Ozimek
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
1:3
Orzeł Źlinice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
0:1
LZS Mechnice
Małapanew Ozimek
3:0
Skalnik Tarnovia Tarnów Opolski
Widawa Lubska Wilków
4:3
Start Siołkowice
Unia Kolonowskie
2:1
KS Górażdże
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:3
Silesius Kotórz Mały
Odra II Opole
1:1
Start Dobrodzień
Hetman Byczyna
0:0
Polonia Domaszowice
Stal Brzeg
3:0
LZS Grodziec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?