Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:3
Start Siołkowice
Victoria Chróścice
3:0
Piast Gorzów Śląski
Silesius Kotórz Mały
0:1
LZS Mechnice
Victoria Dobrzyń
1:2
LZS Proślice
Hetman Byczyna
1:2
Małapanew Ozimek
Budowlani Strojec
1:0
Start Dobrodzień
Wiking Opole
2:2
LZS Grodziec
Stal Brzeg
3:0
Odra II Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
2:2
Hetman Byczyna
LZS Proślice
2:1
Małapanew Ozimek
LZS Mechnice
5:0
Wiking Opole
Start Dobrodzień
0:2
Polonia Domaszowice
Victoria Dobrzyń
1:1
Odra II Opole
Piast Gorzów Śląski
2:0
Budowlani Strojec
LZS Grodziec
3:1
Victoria Chróścice
Stal Brzeg
4:2
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
5:1
Piast Gorzów Śląski
Małapanew Ozimek
3:5
Start Siołkowice
Victoria Chróścice
0:0
LZS Mechnice
Silesius Kotórz Mały
0:0
Victoria Dobrzyń
Odra II Opole
3:5
LZS Proślice
Hetman Byczyna
3:2
Start Dobrodzień
Budowlani Strojec
1:3
LZS Grodziec
Wiking Opole
2:1
Stal Brzeg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Proślice
4:2
Start Siołkowice
LZS Mechnice
1:1
Budowlani Strojec
Start Dobrodzień
1:1
Małapanew Ozimek
Victoria Dobrzyń
0:0
Wiking Opole
Odra II Opole
3:1
Silesius Kotórz Mały
Piast Gorzów Śląski
0:1
Hetman Byczyna
LZS Grodziec
1:2
Polonia Domaszowice
Stal Brzeg
2:0
Victoria Chróścice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesius Kotórz Mały
1:4
LZS Proślice
Wiking Opole
2:2
Odra II Opole
Victoria Chróścice
4:1
Victoria Dobrzyń
Budowlani Strojec
1:1
Stal Brzeg
Polonia Domaszowice
1:2
LZS Mechnice
Hetman Byczyna
0:2
LZS Grodziec
Małapanew Ozimek
5:3
Piast Gorzów Śląski
Start Siołkowice
3:2
Start Dobrodzień
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Proślice
6:1
Start Dobrodzień
LZS Mechnice
3:0
Hetman Byczyna
Silesius Kotórz Mały
3:0
Wiking Opole
Victoria Dobrzyń
2:0
Budowlani Strojec
Odra II Opole
1:0
Victoria Chróścice
Piast Gorzów Śląski
1:2
Start Siołkowice
LZS Grodziec
4:1
Małapanew Ozimek
Stal Brzeg
3:0
Polonia Domaszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:0
Victoria Dobrzyń
Małapanew Ozimek
3:2
LZS Mechnice
Start Siołkowice
0:0
LZS Grodziec
Victoria Chróścice
2:2
Silesius Kotórz Mały
Start Dobrodzień
3:0
Piast Gorzów Śląski
Hetman Byczyna
0:2
Stal Brzeg
Budowlani Strojec
1:5
Odra II Opole
Wiking Opole
0:3
LZS Proślice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Proślice
3:1
Piast Gorzów Śląski
LZS Mechnice
1:1
Start Siołkowice
Silesius Kotórz Mały
2:1
Budowlani Strojec
Victoria Dobrzyń
2:1
Hetman Byczyna
Odra II Opole
5:0
Polonia Domaszowice
LZS Grodziec
1:1
Start Dobrodzień
Wiking Opole
0:2
Victoria Chróścice
Stal Brzeg
2:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:0
Silesius Kotórz Mały
Małapanew Ozimek
2:0
Victoria Dobrzyń
Start Siołkowice
1:4
Stal Brzeg
Victoria Chróścice
2:1
LZS Proślice
Start Dobrodzień
3:0
LZS Mechnice
Hetman Byczyna
2:1
Odra II Opole
LZS Grodziec
4:3
Piast Gorzów Śląski
Budowlani Strojec
2:1
Wiking Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
2:0
Budowlani Strojec
LZS Proślice
4:2
LZS Grodziec
LZS Mechnice
1:2
Piast Gorzów Śląski
Silesius Kotórz Mały
4:1
Hetman Byczyna
Victoria Dobrzyń
0:3
Start Siołkowice
Odra II Opole
2:3
Małapanew Ozimek
Wiking Opole
4:1
Polonia Domaszowice
Stal Brzeg
3:0
Start Dobrodzień
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:1
Victoria Chróścice
Małapanew Ozimek
2:1
Silesius Kotórz Mały
Start Siołkowice
2:1
Odra II Opole
Start Dobrodzień
7:1
Victoria Dobrzyń
Piast Gorzów Śląski
0:1
Stal Brzeg
Hetman Byczyna
3:0
Wiking Opole
LZS Grodziec
1:0
LZS Mechnice
Budowlani Strojec
1:5
LZS Proślice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
1:1
Hetman Byczyna
LZS Proślice
4:2
LZS Mechnice
Silesius Kotórz Mały
2:1
Start Siołkowice
Victoria Dobrzyń
3:0
Piast Gorzów Śląski
Odra II Opole
5:0
Start Dobrodzień
Budowlani Strojec
0:0
Polonia Domaszowice
Wiking Opole
1:1
Małapanew Ozimek
Stal Brzeg
2:3
LZS Grodziec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:0
LZS Proślice
Małapanew Ozimek
1:1
Victoria Chróścice
Start Siołkowice
0:1
Wiking Opole
LZS Mechnice
3:2
Stal Brzeg
Start Dobrodzień
0:3
Silesius Kotórz Mały
Piast Gorzów Śląski
4:1
Odra II Opole
Hetman Byczyna
1:0
Budowlani Strojec
LZS Grodziec
1:2
Victoria Dobrzyń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
3:5
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
2:3
Start Siołkowice
LZS Proślice
3:1
Stal Brzeg
Silesius Kotórz Mały
5:2
Piast Gorzów Śląski
Victoria Dobrzyń
0:1
LZS Mechnice
Odra II Opole
6:2
LZS Grodziec
Budowlani Strojec
1:2
Małapanew Ozimek
Wiking Opole
1:0
Start Dobrodzień
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
0:3
Polonia Domaszowice
Start Siołkowice
3:2
Budowlani Strojec
LZS Mechnice
3:2
Odra II Opole
Start Dobrodzień
0:1
Victoria Chróścice
Piast Gorzów Śląski
3:0
Wiking Opole
Hetman Byczyna
0:0
LZS Proślice
LZS Grodziec
3:5
Silesius Kotórz Mały
Stal Brzeg
2:2
Victoria Dobrzyń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:0
Hetman Byczyna
Start Siołkowice
2:1
Polonia Domaszowice
LZS Proślice
3:0
Victoria Dobrzyń
LZS Mechnice
1:0
Silesius Kotórz Mały
Start Dobrodzień
4:0
Budowlani Strojec
Odra II Opole
4:0
Stal Brzeg
Piast Gorzów Śląski
0:3
Victoria Chróścice
LZS Grodziec
1:0
Wiking Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:2
Start Dobrodzień
Małapanew Ozimek
1:2
LZS Proślice
Victoria Chróścice
5:1
LZS Grodziec
Silesius Kotórz Mały
2:0
Stal Brzeg
Odra II Opole
5:0
Victoria Dobrzyń
Hetman Byczyna
2:0
Start Siołkowice
Budowlani Strojec
3:4
Piast Gorzów Śląski
Wiking Opole
4:1
LZS Mechnice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
1:7
Małapanew Ozimek
LZS Proślice
4:0
Odra II Opole
LZS Mechnice
0:1
Victoria Chróścice
Start Dobrodzień
2:0
Hetman Byczyna
Victoria Dobrzyń
1:1
Silesius Kotórz Mały
Piast Gorzów Śląski
1:3
Polonia Domaszowice
LZS Grodziec
4:0
Budowlani Strojec
Stal Brzeg
0:0
Wiking Opole
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:0
LZS Grodziec
Małapanew Ozimek
2:1
Start Dobrodzień
Start Siołkowice
1:2
LZS Proślice
Victoria Chróścice
3:0
Stal Brzeg
Silesius Kotórz Mały
1:0
Odra II Opole
Hetman Byczyna
3:0
Piast Gorzów Śląski
Budowlani Strojec
0:3
LZS Mechnice
Wiking Opole
1:2
Victoria Dobrzyń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Proślice
2:1
Silesius Kotórz Mały
LZS Mechnice
4:0
Polonia Domaszowice
Start Dobrodzień
0:3
Start Siołkowice
Victoria Dobrzyń
1:3
Victoria Chróścice
Odra II Opole
4:1
Wiking Opole
Piast Gorzów Śląski
2:1
Małapanew Ozimek
LZS Grodziec
3:3
Hetman Byczyna
Stal Brzeg
5:0
Budowlani Strojec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:0
Stal Brzeg
Małapanew Ozimek
1:1
LZS Grodziec
Start Siołkowice
1:0
Piast Gorzów Śląski
Victoria Chróścice
8:0
Odra II Opole
Start Dobrodzień
2:1
LZS Proślice
Hetman Byczyna
0:0
LZS Mechnice
Budowlani Strojec
1:3
Victoria Dobrzyń
Wiking Opole
2:3
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Proślice
3:0
Wiking Opole
LZS Mechnice
2:0
Małapanew Ozimek
Silesius Kotórz Mały
0:2
Victoria Chróścice
Victoria Dobrzyń
2:1
Polonia Domaszowice
Odra II Opole
4:1
Budowlani Strojec
Piast Gorzów Śląski
1:5
Start Dobrodzień
LZS Grodziec
3:2
Start Siołkowice
Stal Brzeg
2:2
Hetman Byczyna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:1
Odra II Opole
Małapanew Ozimek
2:2
Stal Brzeg
Start Siołkowice
0:1
LZS Mechnice
Victoria Chróścice
1:1
Wiking Opole
Start Dobrodzień
2:2
LZS Grodziec
Piast Gorzów Śląski
2:5
LZS Proślice
Hetman Byczyna
3:0
Victoria Dobrzyń
Budowlani Strojec
0:2
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Proślice
0:0
Victoria Chróścice
LZS Mechnice
3:1
Start Dobrodzień
Silesius Kotórz Mały
2:0
Polonia Domaszowice
Victoria Dobrzyń
3:2
Małapanew Ozimek
Odra II Opole
4:0
Hetman Byczyna
Piast Gorzów Śląski
4:4
LZS Grodziec
Wiking Opole
3:0
Budowlani Strojec
Stal Brzeg
1:1
Start Siołkowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
2:0
Wiking Opole
Małapanew Ozimek
4:2
Odra II Opole
Start Siołkowice
4:2
Victoria Dobrzyń
Start Dobrodzień
0:1
Stal Brzeg
Piast Gorzów Śląski
1:1
LZS Mechnice
Hetman Byczyna
1:1
Silesius Kotórz Mały
LZS Grodziec
1:2
LZS Proślice
Budowlani Strojec
0:1
Victoria Chróścice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
4:0
Polonia Domaszowice
LZS Proślice
3:1
Budowlani Strojec
LZS Mechnice
2:3
LZS Grodziec
Silesius Kotórz Mały
2:4
Małapanew Ozimek
Victoria Dobrzyń
0:3
Start Dobrodzień
Odra II Opole
0:1
Start Siołkowice
Wiking Opole
1:0
Hetman Byczyna
Stal Brzeg
5:2
Piast Gorzów Śląski
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
1:0
Budowlani Strojec
Małapanew Ozimek
2:3
Wiking Opole
Start Siołkowice
1:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Mechnice
1:5
LZS Proślice
Start Dobrodzień
1:3
Odra II Opole
Piast Gorzów Śląski
0:1
Victoria Dobrzyń
Hetman Byczyna
0:1
Victoria Chróścice
LZS Grodziec
0:1
Stal Brzeg
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
3:4
Małapanew Ozimek
LZS Proślice
6:2
Polonia Domaszowice
Silesius Kotórz Mały
1:1
Start Dobrodzień
Victoria Dobrzyń
0:0
LZS Grodziec
Odra II Opole
4:2
Piast Gorzów Śląski
Budowlani Strojec
1:1
Hetman Byczyna
Wiking Opole
4:0
Start Siołkowice
Stal Brzeg
3:1
LZS Mechnice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
5:0
Budowlani Strojec
Start Siołkowice
0:4
Victoria Chróścice
LZS Mechnice
3:1
Victoria Dobrzyń
Start Dobrodzień
8:2
Wiking Opole
Piast Gorzów Śląski
1:2
Silesius Kotórz Mały
Hetman Byczyna
3:0
Polonia Domaszowice
LZS Grodziec
5:0
Odra II Opole
Stal Brzeg
4:0
LZS Proślice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Domaszowice
0:4
Małapanew Ozimek
Victoria Chróścice
0:3
Start Dobrodzień
LZS Proślice
2:0
Hetman Byczyna
Silesius Kotórz Mały
2:2
LZS Grodziec
Victoria Dobrzyń
1:0
Stal Brzeg
Odra II Opole
1:2
LZS Mechnice
Budowlani Strojec
0:4
Start Siołkowice
Wiking Opole
3:0
Piast Gorzów Śląski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?