Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Siołkowice
0:4
Matra Krasiejów
Burza Lipki
2:3
KS Górażdże
Victoria Chróścice
0:0
Piast Gorzów Śląski
LZS Proślice
2:1
LZS Rożnów
Start Dobrodzień
1:1
Olimpia Lewin Brzeski
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:2
Silesius Kotórz Mały
LZS Grodziec
1:2
Stal Brzeg
Polonia Wołczyn
2:1
LZS Mechnice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
2:1
LZS Rożnów
LZS Mechnice
5:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Start Dobrodzień
1:0
Burza Lipki
Silesius Kotórz Mały
1:3
Victoria Chróścice
KS Górażdże
2:0
Polonia Wołczyn
Piast Gorzów Śląski
0:0
Start Siołkowice
Stal Brzeg
1:1
LZS Proślice
Matra Krasiejów
1:1
LZS Grodziec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
0:0
Stal Brzeg
Start Siołkowice
0:0
Silesius Kotórz Mały
Burza Lipki
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Victoria Chróścice
1:4
LZS Mechnice
LZS Proślice
0:0
Matra Krasiejów
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:0
KS Górażdże
LZS Grodziec
3:3
Piast Gorzów Śląski
Polonia Wołczyn
0:1
Start Dobrodzień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
Stal Brzeg
Burza Lipki
3:0
Polonia Wołczyn
LZS Mechnice
0:5
Start Siołkowice
Start Dobrodzień
3:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Silesius Kotórz Mały
2:1
LZS Grodziec
KS Górażdże
3:0
Victoria Chróścice
Piast Gorzów Śląski
0:2
LZS Proślice
Matra Krasiejów
4:0
LZS Rożnów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
1:2
Piast Gorzów Śląski
Start Siołkowice
2:0
KS Górażdże
Victoria Chróścice
2:1
Start Dobrodzień
LZS Proślice
1:1
Silesius Kotórz Mały
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:1
Burza Lipki
LZS Grodziec
3:1
LZS Mechnice
Polonia Wołczyn
1:2
Olimpia Lewin Brzeski
Stal Brzeg
2:5
Matra Krasiejów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:5
Matra Krasiejów
Burza Lipki
3:3
Victoria Chróścice
LZS Mechnice
0:6
LZS Proślice
Start Dobrodzień
1:2
Start Siołkowice
Silesius Kotórz Mały
0:1
LZS Rożnów
KS Górażdże
1:2
LZS Grodziec
Piast Gorzów Śląski
2:0
Stal Brzeg
Polonia Wołczyn
0:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
1:3
LZS Mechnice
Start Siołkowice
3:2
Burza Lipki
Victoria Chróścice
5:0
Polonia Wołczyn
LZS Proślice
2:0
KS Górażdże
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:2
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Grodziec
0:1
Start Dobrodzień
Stal Brzeg
1:0
Silesius Kotórz Mały
Matra Krasiejów
2:0
Piast Gorzów Śląski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:1
Piast Gorzów Śląski
Burza Lipki
1:0
LZS Grodziec
LZS Mechnice
7:1
Stal Brzeg
Start Dobrodzień
2:1
LZS Proślice
Silesius Kotórz Mały
0:2
Matra Krasiejów
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:3
Victoria Chróścice
KS Górażdże
4:1
LZS Rożnów
Polonia Wołczyn
1:1
Start Siołkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
1:3
Start Dobrodzień
Start Siołkowice
4:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Victoria Chróścice
6:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Proślice
1:2
Burza Lipki
Piast Gorzów Śląski
3:1
Silesius Kotórz Mały
LZS Grodziec
2:0
Polonia Wołczyn
Stal Brzeg
1:0
KS Górażdże
Matra Krasiejów
5:0
LZS Mechnice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:2
Silesius Kotórz Mały
Burza Lipki
3:0
LZS Rożnów
Victoria Chróścice
1:1
Start Siołkowice
LZS Mechnice
2:0
Piast Gorzów Śląski
Start Dobrodzień
6:0
Stal Brzeg
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:0
LZS Grodziec
KS Górażdże
0:0
Matra Krasiejów
Polonia Wołczyn
0:2
LZS Proślice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
0:1
Polonia Wołczyn
Start Siołkowice
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Proślice
4:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Silesius Kotórz Mały
1:1
LZS Mechnice
Piast Gorzów Śląski
1:3
KS Górażdże
LZS Grodziec
1:5
Victoria Chróścice
Stal Brzeg
1:2
Burza Lipki
Matra Krasiejów
3:0
Start Dobrodzień
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
LZS Mechnice
Start Siołkowice
3:1
LZS Grodziec
Burza Lipki
1:0
Matra Krasiejów
Victoria Chróścice
5:2
LZS Proślice
Start Dobrodzień
1:0
Piast Gorzów Śląski
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:3
LZS Rożnów
KS Górażdże
2:1
Silesius Kotórz Mały
Polonia Wołczyn
2:2
Stal Brzeg
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
0:3
Victoria Chróścice
LZS Proślice
1:0
Start Siołkowice
LZS Mechnice
7:0
KS Górażdże
Silesius Kotórz Mały
1:3
Start Dobrodzień
Piast Gorzów Śląski
1:2
Burza Lipki
LZS Grodziec
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
Stal Brzeg
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Matra Krasiejów
3:0
Polonia Wołczyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
KS Górażdże
Start Siołkowice
2:0
LZS Rożnów
Burza Lipki
2:1
Silesius Kotórz Mały
Victoria Chróścice
2:1
Stal Brzeg
Start Dobrodzień
0:2
LZS Mechnice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:1
Matra Krasiejów
LZS Grodziec
1:2
LZS Proślice
Polonia Wołczyn
1:4
Piast Gorzów Śląski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
2:2
LZS Grodziec
LZS Proślice
6:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Mechnice
0:4
Burza Lipki
Silesius Kotórz Mały
3:0
Polonia Wołczyn
KS Górażdże
1:0
Start Dobrodzień
Piast Gorzów Śląski
2:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Stal Brzeg
0:0
Start Siołkowice
Matra Krasiejów
2:1
Victoria Chróścice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
0:4
LZS Proślice
Olimpia Lewin Brzeski
3:6
Start Dobrodzień
LZS Mechnice
7:0
Polonia Wołczyn
Silesius Kotórz Mały
3:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
KS Górażdże
1:2
Burza Lipki
Piast Gorzów Śląski
0:4
Victoria Chróścice
Stal Brzeg
0:2
LZS Grodziec
Matra Krasiejów
2:4
Start Siołkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
6:0
Olimpia Lewin Brzeski
Start Siołkowice
1:1
Piast Gorzów Śląski
Burza Lipki
4:0
Start Dobrodzień
Victoria Chróścice
4:0
Silesius Kotórz Mały
LZS Proślice
4:2
Stal Brzeg
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:0
LZS Mechnice
LZS Grodziec
1:2
Matra Krasiejów
Polonia Wołczyn
2:0
KS Górażdże
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
2:2
Burza Lipki
LZS Mechnice
0:3
Victoria Chróścice
Start Dobrodzień
4:1
Polonia Wołczyn
Silesius Kotórz Mały
3:1
Start Siołkowice
KS Górażdże
4:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Piast Gorzów Śląski
1:4
LZS Grodziec
Stal Brzeg
1:1
LZS Rożnów
Matra Krasiejów
0:1
LZS Proślice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
3:1
Matra Krasiejów
Start Siołkowice
1:0
LZS Mechnice
Victoria Chróścice
3:0
KS Górażdże
LZS Proślice
3:0
Piast Gorzów Śląski
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:3
Start Dobrodzień
LZS Grodziec
0:1
Silesius Kotórz Mały
Polonia Wołczyn
0:3
Burza Lipki
Stal Brzeg
3:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
Polonia Wołczyn
Burza Lipki
3:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Mechnice
2:0
LZS Grodziec
Start Dobrodzień
1:3
Victoria Chróścice
Silesius Kotórz Mały
1:0
LZS Proślice
KS Górażdże
2:5
Start Siołkowice
Piast Gorzów Śląski
3:1
LZS Rożnów
Matra Krasiejów
2:0
Stal Brzeg
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
0:1
Silesius Kotórz Mały
Start Siołkowice
0:0
Start Dobrodzień
Victoria Chróścice
0:2
Burza Lipki
LZS Proślice
1:1
LZS Mechnice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:4
Polonia Wołczyn
LZS Grodziec
1:0
KS Górażdże
Stal Brzeg
4:0
Piast Gorzów Śląski
Matra Krasiejów
5:0
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
0:5
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Burza Lipki
2:0
Start Siołkowice
LZS Mechnice
3:0
LZS Rożnów
Start Dobrodzień
3:0
LZS Grodziec
Silesius Kotórz Mały
0:1
Stal Brzeg
KS Górażdże
3:2
LZS Proślice
Piast Gorzów Śląski
1:1
Matra Krasiejów
Polonia Wołczyn
3:0
Victoria Chróścice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
2:2
KS Górażdże
Start Siołkowice
4:0
Polonia Wołczyn
Victoria Chróścice
2:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Proślice
1:3
Start Dobrodzień
Piast Gorzów Śląski
3:1
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Grodziec
0:1
Burza Lipki
Stal Brzeg
1:0
LZS Mechnice
Matra Krasiejów
2:1
Silesius Kotórz Mały
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
0:3
Victoria Chróścice
Burza Lipki
2:1
LZS Proślice
LZS Mechnice
0:3
Matra Krasiejów
Start Dobrodzień
2:0
LZS Rożnów
Silesius Kotórz Mały
1:0
Piast Gorzów Śląski
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:0
Start Siołkowice
KS Górażdże
3:2
Stal Brzeg
Polonia Wołczyn
0:1
LZS Grodziec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
0:0
Burza Lipki
Start Siołkowice
0:0
Victoria Chróścice
LZS Proślice
2:3
Polonia Wołczyn
Silesius Kotórz Mały
0:3
Olimpia Lewin Brzeski
Piast Gorzów Śląski
0:1
LZS Mechnice
LZS Grodziec
4:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Stal Brzeg
1:2
Start Dobrodzień
Matra Krasiejów
2:1
KS Górażdże
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
0:1
Start Siołkowice
Burza Lipki
1:0
Stal Brzeg
Victoria Chróścice
3:2
LZS Grodziec
LZS Mechnice
3:2
Silesius Kotórz Mały
Start Dobrodzień
2:1
Matra Krasiejów
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:4
LZS Proślice
KS Górażdże
2:1
Piast Gorzów Śląski
Polonia Wołczyn
0:0
LZS Rożnów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
3:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Proślice
1:3
Victoria Chróścice
LZS Mechnice
9:1
Olimpia Lewin Brzeski
Silesius Kotórz Mały
1:1
KS Górażdże
Piast Gorzów Śląski
1:4
Start Dobrodzień
LZS Grodziec
2:3
Start Siołkowice
Stal Brzeg
8:0
Polonia Wołczyn
Matra Krasiejów
0:1
Burza Lipki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:6
LZS Grodziec
Start Siołkowice
0:1
LZS Proślice
Burza Lipki
6:2
Piast Gorzów Śląski
Victoria Chróścice
3:0
LZS Rożnów
Start Dobrodzień
1:2
Silesius Kotórz Mały
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:1
Stal Brzeg
KS Górażdże
1:0
LZS Mechnice
Polonia Wołczyn
1:1
Matra Krasiejów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rożnów
4:4
Start Siołkowice
LZS Proślice
1:0
LZS Grodziec
LZS Mechnice
1:2
Start Dobrodzień
Silesius Kotórz Mały
0:0
Burza Lipki
KS Górażdże
5:1
Olimpia Lewin Brzeski
Piast Gorzów Śląski
6:1
Polonia Wołczyn
Stal Brzeg
2:2
Victoria Chróścice
Matra Krasiejów
3:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
LZS Proślice
Start Siołkowice
1:1
Stal Brzeg
Burza Lipki
2:4
LZS Mechnice
Victoria Chróścice
0:0
Matra Krasiejów
Start Dobrodzień
3:2
KS Górażdże
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:2
Piast Gorzów Śląski
LZS Grodziec
5:2
LZS Rożnów
Polonia Wołczyn
4:3
Silesius Kotórz Mały
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?