Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Chrząstawa
1:9
Ślęza Wrocław
Świteź Wiązów
2:4
Młodzik Przeworno
KS Zbytowa
8:0
Widawa Bierutów
WKS Lipka
6:2
Huragan Minkowice Oławskie
Dwójka Jelcz-Laskowice
0:6
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
3:2
GKS Kobierzyce
Huragan Minkowice Oławskie
4:5
Czarni Chrząstawa
Młodzik Przeworno
0:1
WKS Śląsk Wrocław
KS Zbytowa
12:1
Dwójka Jelcz-Laskowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:3
Świteź Wiązów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
3:2
Widawa Bierutów
GKS Kobierzyce
10:0
Huragan Minkowice Oławskie
Świteź Wiązów
1:0
KS Zbytowa
WKS Lipka
2:5
Młodzik Przeworno
WKS Śląsk Wrocław
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
1:0
Świteź Wiązów
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:1
WKS Lipka
Młodzik Przeworno
5:1
Czarni Chrząstawa
KS Zbytowa
3:2
WKS Śląsk Wrocław
Widawa Bierutów
3:7
Ślęza Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
2:2
Dwójka Jelcz-Laskowice
Ślęza Wrocław
25:1
Huragan Minkowice Oławskie
Świteź Wiązów
2:3
Widawa Bierutów
GKS Kobierzyce
2:3
Młodzik Przeworno
Czarni Chrząstawa
2:4
Burza-Dombud Chwalibożyce
WKS Lipka
2:4
KS Zbytowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
1:1
WKS Lipka
Świteź Wiązów
2:3
WKS Śląsk Wrocław
KS Zbytowa
6:1
Czarni Chrząstawa
Burza-Dombud Chwalibożyce
7:2
GKS Kobierzyce
Widawa Bierutów
7:1
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
0:2
Młodzik Przeworno
GKS Kobierzyce
4:3
KS Zbytowa
Czarni Chrząstawa
1:2
Dwójka Jelcz-Laskowice
WKS Lipka
1:3
Świteź Wiązów
WKS Śląsk Wrocław
2:2
Widawa Bierutów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
1:3
GKS Kobierzyce
Świteź Wiązów
3:0
Czarni Chrząstawa
Młodzik Przeworno
5:0
Huragan Minkowice Oławskie
WKS Śląsk Wrocław
4:0
WKS Lipka
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:0
Ślęza Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Chrząstawa
1:8
WKS Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
1:2
KS Zbytowa
Huragan Minkowice Oławskie
0:8
Burza-Dombud Chwalibożyce
WKS Lipka
5:6
Widawa Bierutów
GKS Kobierzyce
0:3
Świteź Wiązów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Widawa Bierutów
3:3
Młodzik Przeworno
Dwójka Jelcz-Laskowice
0:0
Ślęza Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
2:1
GKS Kobierzyce
KS Zbytowa
7:1
Huragan Minkowice Oławskie
WKS Lipka
1:3
Czarni Chrząstawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Chrząstawa
3:0
GKS Kobierzyce
Świteź Wiązów
5:1
Huragan Minkowice Oławskie
KS Zbytowa
3:3
Młodzik Przeworno
Widawa Bierutów
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
WKS Śląsk Wrocław
0:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:6
WKS Lipka
Burza-Dombud Chwalibożyce
5:3
KS Zbytowa
Huragan Minkowice Oławskie
0:6
WKS Śląsk Wrocław
GKS Kobierzyce
9:1
Widawa Bierutów
Młodzik Przeworno
0:0
Dwójka Jelcz-Laskowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
5:1
WKS Lipka
Huragan Minkowice Oławskie
0:8
Dwójka Jelcz-Laskowice
Ślęza Wrocław
0:1
Świteź Wiązów
Czarni Chrząstawa
3:2
Widawa Bierutów
Młodzik Przeworno
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Kobierzyce
Pauza
WKS Śląsk Wrocław
Młodzik Przeworno
3:3
Świteź Wiązów
Ślęza Wrocław
5:3
Czarni Chrząstawa
Huragan Minkowice Oławskie
1:4
WKS Lipka
Widawa Bierutów
3:3
KS Zbytowa
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:2
Dwójka Jelcz-Laskowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Widawa Bierutów
Pauza
WKS Lipka
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
1:4
KS Zbytowa
GKS Kobierzyce
3:2
Ślęza Wrocław
Czarni Chrząstawa
3:1
Huragan Minkowice Oławskie
WKS Śląsk Wrocław
2:0
Młodzik Przeworno
Świteź Wiązów
2:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
Czarni Chrząstawa
Pauza
Huragan Minkowice Oławskie
2:2
GKS Kobierzyce
Młodzik Przeworno
4:1
WKS Lipka
KS Zbytowa
1:4
Świteź Wiązów
Widawa Bierutów
2:3
Dwójka Jelcz-Laskowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:1
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
Pauza
Huragan Minkowice Oławskie
Pauza
Czarni Chrząstawa
0:4
Młodzik Przeworno
Świteź Wiązów
3:3
Dwójka Jelcz-Laskowice
WKS Lipka
1:3
Burza-Dombud Chwalibożyce
WKS Śląsk Wrocław
9:0
KS Zbytowa
Ślęza Wrocław
14:1
Widawa Bierutów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Minkowice Oławskie
0:4
Ślęza Wrocław
Młodzik Przeworno
2:1
GKS Kobierzyce
KS Zbytowa
3:4
WKS Lipka
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:3
Czarni Chrząstawa
Widawa Bierutów
1:2
Świteź Wiązów
Dwójka Jelcz-Laskowice
0:3
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
Pauza
Młodzik Przeworno
Pauza
GKS Kobierzyce
2:5
Burza-Dombud Chwalibożyce
Czarni Chrząstawa
6:1
KS Zbytowa
Huragan Minkowice Oławskie
1:4
Widawa Bierutów
WKS Lipka
0:1
Dwójka Jelcz-Laskowice
WKS Śląsk Wrocław
7:0
Świteź Wiązów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza-Dombud Chwalibożyce
Pauza
Huragan Minkowice Oławskie
Pauza
Widawa Bierutów
1:4
WKS Śląsk Wrocław
Dwójka Jelcz-Laskowice
6:3
Czarni Chrząstawa
Świteź Wiązów
6:1
WKS Lipka
KS Zbytowa
2:5
GKS Kobierzyce
Młodzik Przeworno
0:2
Ślęza Wrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
Pauza
Widawa Bierutów
Pauza
GKS Kobierzyce
2:3
Dwójka Jelcz-Laskowice
Ślęza Wrocław
1:5
Burza-Dombud Chwalibożyce
Czarni Chrząstawa
0:7
Świteź Wiązów
Huragan Minkowice Oławskie
0:4
Młodzik Przeworno
WKS Lipka
1:5
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Przeworno
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
Pauza
Świteź Wiązów
3:5
GKS Kobierzyce
KS Zbytowa
1:11
Ślęza Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:1
Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Bierutów
1:3
WKS Lipka
WKS Śląsk Wrocław
2:1
Czarni Chrząstawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Świteź Wiązów
Pauza
Burza-Dombud Chwalibożyce
Pauza
GKS Kobierzyce
1:8
WKS Śląsk Wrocław
Czarni Chrząstawa
2:4
WKS Lipka
Huragan Minkowice Oławskie
4:4
KS Zbytowa
Młodzik Przeworno
3:0
Widawa Bierutów
Ślęza Wrocław
5:1
Dwójka Jelcz-Laskowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
Pauza
WKS Śląsk Wrocław
Pauza
Świteź Wiązów
1:1
Ślęza Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:1
Młodzik Przeworno
Widawa Bierutów
4:4
Czarni Chrząstawa
WKS Lipka
6:1
GKS Kobierzyce
Dwójka Jelcz-Laskowice
2:0
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Lipka
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
Pauza
GKS Kobierzyce
2:2
Czarni Chrząstawa
Ślęza Wrocław
3:2
WKS Śląsk Wrocław
Huragan Minkowice Oławskie
0:4
Świteź Wiązów
Młodzik Przeworno
3:0*
KS Zbytowa
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:1
Widawa Bierutów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Chrząstawa
Pauza
Świteź Wiązów
Pauza
Widawa Bierutów
4:2
GKS Kobierzyce
Dwójka Jelcz-Laskowice
1:0
Młodzik Przeworno
WKS Śląsk Wrocław
6:0
Huragan Minkowice Oławskie
KS Zbytowa
1:11
Burza-Dombud Chwalibożyce
WKS Lipka
2:7
Ślęza Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?