Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
8:0
Widawa Bierutów
WKS Śląsk Wrocław
0:0
MKS Kostomłoty
Świteź Wiązów
2:4
Młodzik Przeworno
Dwójka Jelcz-Laskowice
0:6
Burza-Dombud Chwalibożyce
Czarni Chrząstawa
1:9
Ślęza Wrocław
WKS Lipka
6:2
Huragan Minkowice Oławskie
GKS Kobierzyce
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
3:2
GKS Kobierzyce
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:3
Świteź Wiązów
Huragan Minkowice Oławskie
4:5
Czarni Chrząstawa
KS Zbytowa
12:1
Dwójka Jelcz-Laskowice
Widawa Bierutów
5:3
Polonia Bielany Wrocławskie
MKS Kostomłoty
0:0
WKS Lipka
Młodzik Przeworno
0:1
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
- : -
Widawa Bierutów
GKS Kobierzyce
- : -
Huragan Minkowice Oławskie
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Burza-Dombud Chwalibożyce
Świteź Wiązów
- : -
KS Zbytowa
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Ślęza Wrocław
Czarni Chrząstawa
- : -
MKS Kostomłoty
WKS Lipka
- : -
Młodzik Przeworno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Minkowice Oławskie
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Zbytowa
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
- : -
WKS Lipka
Widawa Bierutów
- : -
Ślęza Wrocław
MKS Kostomłoty
- : -
GKS Kobierzyce
Młodzik Przeworno
- : -
Czarni Chrząstawa
Dwójka Jelcz-Laskowice
- : -
Świteź Wiązów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Świteź Wiązów
- : -
Widawa Bierutów
GKS Kobierzyce
- : -
Młodzik Przeworno
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Dwójka Jelcz-Laskowice
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
MKS Kostomłoty
Czarni Chrząstawa
- : -
Burza-Dombud Chwalibożyce
Ślęza Wrocław
- : -
Huragan Minkowice Oławskie
WKS Lipka
- : -
KS Zbytowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
- : -
WKS Lipka
KS Zbytowa
- : -
Czarni Chrząstawa
Burza-Dombud Chwalibożyce
- : -
GKS Kobierzyce
Widawa Bierutów
- : -
Huragan Minkowice Oławskie
MKS Kostomłoty
- : -
Ślęza Wrocław
Świteź Wiązów
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Młodzik Przeworno
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Minkowice Oławskie
- : -
MKS Kostomłoty
GKS Kobierzyce
- : -
KS Zbytowa
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Widawa Bierutów
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Burza-Dombud Chwalibożyce
Czarni Chrząstawa
- : -
Dwójka Jelcz-Laskowice
Ślęza Wrocław
- : -
Młodzik Przeworno
WKS Lipka
- : -
Świteź Wiązów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
- : -
GKS Kobierzyce
KS Zbytowa
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Burza-Dombud Chwalibożyce
- : -
Ślęza Wrocław
Widawa Bierutów
- : -
MKS Kostomłoty
WKS Śląsk Wrocław
- : -
WKS Lipka
Świteź Wiązów
- : -
Czarni Chrząstawa
Młodzik Przeworno
- : -
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Minkowice Oławskie
- : -
Burza-Dombud Chwalibożyce
MKS Kostomłoty
- : -
Młodzik Przeworno
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Dwójka Jelcz-Laskowice
Czarni Chrząstawa
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
- : -
KS Zbytowa
WKS Lipka
- : -
Widawa Bierutów
GKS Kobierzyce
- : -
Świteź Wiązów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
- : -
Ślęza Wrocław
KS Zbytowa
- : -
Huragan Minkowice Oławskie
Burza-Dombud Chwalibożyce
- : -
MKS Kostomłoty
Widawa Bierutów
- : -
Młodzik Przeworno
WKS Śląsk Wrocław
- : -
GKS Kobierzyce
Świteź Wiązów
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
WKS Lipka
- : -
Czarni Chrząstawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Minkowice Oławskie
- : -
Dwójka Jelcz-Laskowice
GKS Kobierzyce
- : -
WKS Lipka
MKS Kostomłoty
- : -
KS Zbytowa
Młodzik Przeworno
- : -
Burza-Dombud Chwalibożyce
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Czarni Chrząstawa
- : -
Widawa Bierutów
Ślęza Wrocław
- : -
Świteź Wiązów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
- : -
MKS Kostomłoty
KS Zbytowa
- : -
Młodzik Przeworno
Widawa Bierutów
- : -
Burza-Dombud Chwalibożyce
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Ślęza Wrocław
Świteź Wiązów
- : -
Huragan Minkowice Oławskie
Czarni Chrząstawa
- : -
GKS Kobierzyce
WKS Lipka
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Minkowice Oławskie
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
- : -
KS Zbytowa
GKS Kobierzyce
- : -
Widawa Bierutów
MKS Kostomłoty
- : -
Świteź Wiązów
Młodzik Przeworno
- : -
Dwójka Jelcz-Laskowice
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Czarni Chrząstawa
Ślęza Wrocław
- : -
WKS Lipka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?