Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
2:2
Victoria Wierzbnik
Ogrodnik Chróścina Nyska
3:0
LZS KS Łukowice Brzeskie
Czarni Przylesie Dolne
2:7
UKS Karnków
LZS Gałążczyce
1:8
LZS Wojsław
LZS Młodoszowice
2:3
Spartan Wójtowice
Alfa Żelazna
2:5
KS Atletik Kolnica 2011
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
0:1
GKS II Grodków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
3:6
Alfa Żelazna
Spartan Wójtowice
3:0
Czarni Przylesie Dolne
LZS Wojsław
4:1
Victoria Wierzbnik
UKS Karnków
6:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS KS Łukowice Brzeskie
0:5
LZS Starowice
KS Atletik Kolnica 2011
4:4
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
GKS II Grodków
9:1
LZS Młodoszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
1:8
UKS Karnków
Ogrodnik Chróścina Nyska
5:3
Spartan Wójtowice
Victoria Wierzbnik
1:1
LZS KS Łukowice Brzeskie
Czarni Przylesie Dolne
4:3
GKS II Grodków
LZS Młodoszowice
3:0
KS Atletik Kolnica 2011
Alfa Żelazna
2:4
LZS Wojsław
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
13:1
LZS Gałążczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Żelazna
2:2
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
LZS Gałążczyce
3:3
LZS Młodoszowice
KS Atletik Kolnica 2011
0:5
Czarni Przylesie Dolne
GKS II Grodków
6:3
Ogrodnik Chróścina Nyska
Spartan Wójtowice
2:4
LZS Starowice
UKS Karnków
3:0
Victoria Wierzbnik
LZS Wojsław
6:0
LZS KS Łukowice Brzeskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
2:2
GKS II Grodków
Ogrodnik Chróścina Nyska
4:0
KS Atletik Kolnica 2011
Victoria Wierzbnik
5:2
Spartan Wójtowice
Czarni Przylesie Dolne
7:0
LZS Gałążczyce
LZS Młodoszowice
5:2
Alfa Żelazna
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
6:3
LZS Wojsław
LZS KS Łukowice Brzeskie
0:10
UKS Karnków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
3:8
Ogrodnik Chróścina Nyska
Spartan Wójtowice
12:2
LZS KS Łukowice Brzeskie
Alfa Żelazna
2:3
Czarni Przylesie Dolne
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
12:1
LZS Młodoszowice
LZS Wojsław
3:2
UKS Karnków
KS Atletik Kolnica 2011
1:1
LZS Starowice
GKS II Grodków
4:0
Victoria Wierzbnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
9:0
LZS Gałążczyce
Ogrodnik Chróścina Nyska
1:1
Alfa Żelazna
Victoria Wierzbnik
2:1
KS Atletik Kolnica 2011
Czarni Przylesie Dolne
3:2
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
LZS Młodoszowice
2:2
LZS Wojsław
UKS Karnków
8:1
Spartan Wójtowice
LZS KS Łukowice Brzeskie
0:3
GKS II Grodków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
3:3
Victoria Wierzbnik
LZS Młodoszowice
2:3
Czarni Przylesie Dolne
Alfa Żelazna
4:5
LZS Starowice
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
3:3
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Wojsław
2:1
Spartan Wójtowice
KS Atletik Kolnica 2011
11:2
LZS KS Łukowice Brzeskie
GKS II Grodków
2:1
UKS Karnków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
4:3
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:2
LZS Młodoszowice
Victoria Wierzbnik
3:0
Alfa Żelazna
Czarni Przylesie Dolne
1:2
LZS Wojsław
Spartan Wójtowice
2:4
GKS II Grodków
UKS Karnków
3:0
KS Atletik Kolnica 2011
LZS KS Łukowice Brzeskie
5:2
LZS Gałążczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Przylesie Dolne
0:4
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Gałążczyce
2:8
UKS Karnków
LZS Młodoszowice
2:1
LZS Starowice
Alfa Żelazna
8:4
LZS KS Łukowice Brzeskie
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
0:2
Victoria Wierzbnik
LZS Wojsław
1:0
GKS II Grodków
KS Atletik Kolnica 2011
0:7
Spartan Wójtowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
3:0
Czarni Przylesie Dolne
Ogrodnik Chróścina Nyska
3:2
LZS Wojsław
Victoria Wierzbnik
4:3
LZS Młodoszowice
Spartan Wójtowice
6:1
LZS Gałążczyce
UKS Karnków
4:0
Alfa Żelazna
LZS KS Łukowice Brzeskie
0:16
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
GKS II Grodków
16:1
KS Atletik Kolnica 2011
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
4:1
LZS Starowice
Czarni Przylesie Dolne
1:2
Victoria Wierzbnik
LZS Gałążczyce
3:5
GKS II Grodków
LZS Młodoszowice
7:2
LZS KS Łukowice Brzeskie
Alfa Żelazna
1:2
Spartan Wójtowice
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
2:5
UKS Karnków
LZS Wojsław
3:0
KS Atletik Kolnica 2011
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
3:2
LZS Wojsław
Victoria Wierzbnik
1:1
Ogrodnik Chróścina Nyska
Spartan Wójtowice
3:3
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
UKS Karnków
8:0
LZS Młodoszowice
LZS KS Łukowice Brzeskie
2:4
Czarni Przylesie Dolne
KS Atletik Kolnica 2011
5:2
LZS Gałążczyce
GKS II Grodków
8:1
Alfa Żelazna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Wierzbnik
0:2
LZS Starowice
Spartan Wójtowice
1:0
LZS Młodoszowice
LZS Wojsław
2:3
LZS Gałążczyce
UKS Karnków
6:0
Czarni Przylesie Dolne
LZS KS Łukowice Brzeskie
2:2
Ogrodnik Chróścina Nyska
KS Atletik Kolnica 2011
8:2
Alfa Żelazna
GKS II Grodków
4:1
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
9:1
LZS KS Łukowice Brzeskie
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:5
UKS Karnków
Victoria Wierzbnik
2:1
LZS Wojsław
Czarni Przylesie Dolne
3:1
Spartan Wójtowice
LZS Młodoszowice
4:4
GKS II Grodków
Alfa Żelazna
6:2
LZS Gałążczyce
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
1:1
KS Atletik Kolnica 2011
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
3:2
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Spartan Wójtowice
1:4
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Wojsław
3:5
Alfa Żelazna
UKS Karnków
6:0
LZS Starowice
LZS KS Łukowice Brzeskie
1:4
Victoria Wierzbnik
KS Atletik Kolnica 2011
2:2
LZS Młodoszowice
GKS II Grodków
6:2
Czarni Przylesie Dolne
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
1:1
Spartan Wójtowice
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:3
GKS II Grodków
Victoria Wierzbnik
0:1
UKS Karnków
Czarni Przylesie Dolne
4:1
KS Atletik Kolnica 2011
LZS Młodoszowice
2:0
LZS Gałążczyce
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
2:3
Alfa Żelazna
LZS KS Łukowice Brzeskie
0:3
LZS Wojsław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
3:4
Czarni Przylesie Dolne
Spartan Wójtowice
1:3
Victoria Wierzbnik
Alfa Żelazna
5:2
LZS Młodoszowice
LZS Wojsław
5:2
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
UKS Karnków
9:1
LZS KS Łukowice Brzeskie
KS Atletik Kolnica 2011
2:2
Ogrodnik Chróścina Nyska
GKS II Grodków
3:0
LZS Starowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
2:6
KS Atletik Kolnica 2011
Ogrodnik Chróścina Nyska
5:0
LZS Gałążczyce
Victoria Wierzbnik
1:3
GKS II Grodków
Czarni Przylesie Dolne
3:0
Alfa Żelazna
LZS Młodoszowice
4:3
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
UKS Karnków
6:0
LZS Wojsław
LZS KS Łukowice Brzeskie
3:4
Spartan Wójtowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
3:9
LZS Starowice
Spartan Wójtowice
2:0
UKS Karnków
Alfa Żelazna
2:4
Ogrodnik Chróścina Nyska
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
3:0
Czarni Przylesie Dolne
LZS Wojsław
1:4
LZS Młodoszowice
KS Atletik Kolnica 2011
1:1
Victoria Wierzbnik
GKS II Grodków
4:2
LZS KS Łukowice Brzeskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
4:3
Alfa Żelazna
Ogrodnik Chróścina Nyska
3:3
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Victoria Wierzbnik
7:1
LZS Gałążczyce
Czarni Przylesie Dolne
6:0
LZS Młodoszowice
Spartan Wójtowice
2:2
LZS Wojsław
UKS Karnków
0:0
GKS II Grodków
LZS KS Łukowice Brzeskie
4:5
KS Atletik Kolnica 2011
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
2:2
LZS KS Łukowice Brzeskie
LZS Młodoszowice
3:3
Ogrodnik Chróścina Nyska
Alfa Żelazna
1:3
Victoria Wierzbnik
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
10:2
LZS Starowice
LZS Wojsław
6:4
Czarni Przylesie Dolne
KS Atletik Kolnica 2011
1:3
UKS Karnków
GKS II Grodków
3:1
Spartan Wójtowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
3:2
LZS Młodoszowice
Ogrodnik Chróścina Nyska
1:4
Czarni Przylesie Dolne
Victoria Wierzbnik
3:3
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
Spartan Wójtowice
1:3
KS Atletik Kolnica 2011
UKS Karnków
4:1
LZS Gałążczyce
LZS KS Łukowice Brzeskie
8:3
Alfa Żelazna
GKS II Grodków
3:2
LZS Wojsław
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Przylesie Dolne
8:2
LZS Starowice
LZS Gałążczyce
4:2
Spartan Wójtowice
LZS Młodoszowice
2:5
Victoria Wierzbnik
Alfa Żelazna
1:3
UKS Karnków
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
7:2
LZS KS Łukowice Brzeskie
LZS Wojsław
0:4
Ogrodnik Chróścina Nyska
KS Atletik Kolnica 2011
4:0
GKS II Grodków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
1:5
Ogrodnik Chróścina Nyska
Victoria Wierzbnik
1:1
Czarni Przylesie Dolne
Spartan Wójtowice
4:1
Alfa Żelazna
UKS Karnków
7:0
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
LZS KS Łukowice Brzeskie
3:0
LZS Młodoszowice
KS Atletik Kolnica 2011
6:3
LZS Wojsław
GKS II Grodków
0:3
LZS Gałążczyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Chróścina Nyska
4:1
Victoria Wierzbnik
Czarni Przylesie Dolne
3:1
LZS KS Łukowice Brzeskie
LZS Gałążczyce
1:3
KS Atletik Kolnica 2011
LZS Młodoszowice
3:6
UKS Karnków
Alfa Żelazna
4:6
GKS II Grodków
Skorpion Kopice - Więcmierzyce
1:1
Spartan Wójtowice
LZS Wojsław
1:11
LZS Starowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?