Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
Pauza
Piast Żmigród
5:2
Dwójka Jelcz-Laskowice
Pogoń Syców
3:2
AP Brzeg Dolny
OLYMPIC Wrocław
1:1
Forza Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
2:1
OLYMPIC Wrocław
Polonia Trzebnica
5:4
Pogoń Syców
AP Brzeg Dolny
8:2
Piast Żmigród
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
Pauza
OLYMPIC Wrocław
3:1
AP Brzeg Dolny
Piast Żmigród
3:1
Polonia Trzebnica
Lotnik Twardogóra
1:1
Forza Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
2:4
Lotnik Twardogóra
Polonia Trzebnica
2:1
OLYMPIC Wrocław
Pogoń Syców
2:2
Piast Żmigród
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
Pauza
Forza Wrocław
2:1
Dwójka Jelcz-Laskowice
Lotnik Twardogóra
1:0
AP Brzeg Dolny
OLYMPIC Wrocław
0:0
Pogoń Syców
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
Pauza
AP Brzeg Dolny
3:1
Forza Wrocław
Piast Żmigród
5:4
OLYMPIC Wrocław
Polonia Trzebnica
3:1
Lotnik Twardogóra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
OLYMPIC Wrocław
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
1:7
AP Brzeg Dolny
Lotnik Twardogóra
4:2
Pogoń Syców
Forza Wrocław
5:1
Polonia Trzebnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brzeg Dolny
Pauza
Pogoń Syców
1:2
Forza Wrocław
Piast Żmigród
1:1
Lotnik Twardogóra
Polonia Trzebnica
4:0
Dwójka Jelcz-Laskowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
0:5
OLYMPIC Wrocław
Forza Wrocław
2:1
Piast Żmigród
AP Brzeg Dolny
2:2
Polonia Trzebnica
Dwójka Jelcz-Laskowice
1:0
Pogoń Syców
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
Pauza
Dwójka Jelcz-Laskowice
1:3
Piast Żmigród
Forza Wrocław
4:3
OLYMPIC Wrocław
AP Brzeg Dolny
3:0
Pogoń Syców
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
Pauza
Pogoń Syców
1:2
Polonia Trzebnica
OLYMPIC Wrocław
1:1
Dwójka Jelcz-Laskowice
Piast Żmigród
4:4
AP Brzeg Dolny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
Pauza
Forza Wrocław
4:3
Lotnik Twardogóra
Polonia Trzebnica
5:2
Piast Żmigród
AP Brzeg Dolny
0:1
OLYMPIC Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
Pauza
Lotnik Twardogóra
1:2
Dwójka Jelcz-Laskowice
OLYMPIC Wrocław
0:1
Polonia Trzebnica
Piast Żmigród
- : -
Pogoń Syców
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Brzeg Dolny
8:0
Lotnik Twardogóra
Pogoń Syców
- : -
OLYMPIC Wrocław
Dwójka Jelcz-Laskowice
- : -
Forza Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
0:3
Polonia Trzebnica
OLYMPIC Wrocław
1:3
Piast Żmigród
Forza Wrocław
1:2
AP Brzeg Dolny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
5:1
Lotnik Twardogóra
Polonia Trzebnica
4:0
Forza Wrocław
AP Brzeg Dolny
12:2
Dwójka Jelcz-Laskowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
0:13
Polonia Trzebnica
Lotnik Twardogóra
1:1
Piast Żmigród
Forza Wrocław
8:0
Pogoń Syców
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
OLYMPIC Wrocław
4:2
Lotnik Twardogóra
Piast Żmigród
0:2
Forza Wrocław
Pogoń Syców
- : -
Dwójka Jelcz-Laskowice
Polonia Trzebnica
- : -
AP Brzeg Dolny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
- : -
OLYMPIC Wrocław
Dwójka Jelcz-Laskowice
- : -
Piast Żmigród
AP Brzeg Dolny
- : -
Pogoń Syców
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
- : -
Polonia Trzebnica
OLYMPIC Wrocław
- : -
Dwójka Jelcz-Laskowice
Piast Żmigród
- : -
AP Brzeg Dolny
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
- : -
Lotnik Twardogóra
Polonia Trzebnica
- : -
Piast Żmigród
AP Brzeg Dolny
- : -
OLYMPIC Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
- : -
Dwójka Jelcz-Laskowice
OLYMPIC Wrocław
- : -
Polonia Trzebnica
Piast Żmigród
- : -
Pogoń Syców
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
- : -
OLYMPIC Wrocław
Dwójka Jelcz-Laskowice
- : -
Forza Wrocław
AP Brzeg Dolny
- : -
Lotnik Twardogóra
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Twardogóra
- : -
Polonia Trzebnica
Forza Wrocław
- : -
AP Brzeg Dolny
OLYMPIC Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
- : -
Lotnik Twardogóra
Polonia Trzebnica
- : -
Forza Wrocław
AP Brzeg Dolny
- : -
Dwójka Jelcz-Laskowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwójka Jelcz-Laskowice
- : -
Polonia Trzebnica
Lotnik Twardogóra
- : -
Piast Żmigród
Forza Wrocław
- : -
Pogoń Syców
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?