Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kobyla
10:1
LKS Olszynka Olza
Unia Turza Śląska
2:2
Wicher Płonia
LKS Pstrążna
2:1
KS Kornowac
LKS Wojnowice
0:1
KS II Przyszłość Rogów
LKS Bieńkowice
2:1
LKS Dzimierz
KS 25 Kokoszyce
1:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Odra Nieboczowy
2:2
LKS II Naprzód Czyżowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kornowac
4:2
LKS Odra Nieboczowy
LKS Dzimierz
0:2
Wicher Płonia
LKS Bieńkowice
4:3
LKS Wojnowice
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:1
Płomień Kobyla
LKS Olszynka Olza
0:2
LKS Pstrążna
LKS II Naprzód Czyżowice
3:2
Unia Turza Śląska
KS II Przyszłość Rogów
0:1
KS 25 Kokoszyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kobyla
4:3
KS II Przyszłość Rogów
Unia Turza Śląska
3:0
KS Kornowac
LKS Pstrążna
1:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Wojnowice
1:2
LKS Dzimierz
KS 25 Kokoszyce
1:2
LKS Bieńkowice
Wicher Płonia
7:1
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Odra Nieboczowy
1:2
LKS Olszynka Olza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kornowac
4:1
Wicher Płonia
LKS Dzimierz
3:0
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Wojnowice
1:5
KS 25 Kokoszyce
LKS Bieńkowice
0:6
Płomień Kobyla
Naprzód 37 Krzyżkowice
2:0
LKS Odra Nieboczowy
LKS Olszynka Olza
0:6
Unia Turza Śląska
KS II Przyszłość Rogów
4:0
LKS Pstrążna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 25 Kokoszyce
1:4
LKS Dzimierz
Wicher Płonia
6:0
LKS Olszynka Olza
LKS II Naprzód Czyżowice
0:6
KS Kornowac
Płomień Kobyla
6:1
LKS Wojnowice
Unia Turza Śląska
1:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Pstrążna
1:5
LKS Bieńkowice
LKS Odra Nieboczowy
0:0
KS II Przyszłość Rogów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dzimierz
2:0
KS Kornowac
LKS Wojnowice
0:2
LKS Pstrążna
LKS Bieńkowice
5:1
LKS Odra Nieboczowy
KS 25 Kokoszyce
1:2
Płomień Kobyla
Naprzód 37 Krzyżkowice
4:0
Wicher Płonia
LKS Olszynka Olza
1:3
LKS II Naprzód Czyżowice
KS II Przyszłość Rogów
5:3
Unia Turza Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Płonia
5:0
KS II Przyszłość Rogów
LKS Odra Nieboczowy
2:1
LKS Wojnowice
LKS Pstrążna
2:0
KS 25 Kokoszyce
Płomień Kobyla
7:1
LKS Dzimierz
Unia Turza Śląska
7:0
LKS Bieńkowice
KS Kornowac
5:0
LKS Olszynka Olza
LKS II Naprzód Czyżowice
1:4
Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dzimierz
7:0
LKS Olszynka Olza
LKS Wojnowice
0:3
Unia Turza Śląska
KS 25 Kokoszyce
3:4
LKS Odra Nieboczowy
Naprzód 37 Krzyżkowice
1:2
KS Kornowac
Płomień Kobyla
3:1
LKS Pstrążna
LKS Bieńkowice
1:1
Wicher Płonia
KS II Przyszłość Rogów
7:0
LKS II Naprzód Czyżowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Płonia
7:3
LKS Wojnowice
LKS Odra Nieboczowy
0:3
Płomień Kobyla
LKS Pstrążna
0:0
LKS Dzimierz
Unia Turza Śląska
2:1
KS 25 Kokoszyce
KS Kornowac
2:5
KS II Przyszłość Rogów
LKS Olszynka Olza
2:6
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS II Naprzód Czyżowice
4:5
LKS Bieńkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dzimierz
0:0
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Wojnowice
6:2
LKS II Naprzód Czyżowice
KS 25 Kokoszyce
0:6
Wicher Płonia
Płomień Kobyla
4:0
Unia Turza Śląska
LKS Pstrążna
1:1
LKS Odra Nieboczowy
LKS Bieńkowice
5:3
KS Kornowac
KS II Przyszłość Rogów
6:1
LKS Olszynka Olza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Naprzód Czyżowice
1:4
KS 25 Kokoszyce
Unia Turza Śląska
2:4
LKS Pstrążna
KS Kornowac
4:2
LKS Wojnowice
Wicher Płonia
1:3
Płomień Kobyla
Naprzód 37 Krzyżkowice
1:0
KS II Przyszłość Rogów
LKS Odra Nieboczowy
2:2
LKS Dzimierz
LKS Olszynka Olza
2:2
LKS Bieńkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kobyla
11:1
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Pstrążna
1:1
Wicher Płonia
LKS Dzimierz
1:1
KS II Przyszłość Rogów
LKS Wojnowice
3:3
LKS Olszynka Olza
LKS Bieńkowice
4:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
KS 25 Kokoszyce
2:0
KS Kornowac
LKS Odra Nieboczowy
5:3
Unia Turza Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Turza Śląska
3:1
LKS Dzimierz
KS Kornowac
0:4
Płomień Kobyla
Wicher Płonia
1:1
LKS Odra Nieboczowy
Naprzód 37 Krzyżkowice
6:0
LKS Wojnowice
LKS Olszynka Olza
1:5
KS 25 Kokoszyce
LKS II Naprzód Czyżowice
2:2
LKS Pstrążna
KS II Przyszłość Rogów
6:0
LKS Bieńkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kornowac
1:2
LKS Pstrążna
LKS Dzimierz
1:5
LKS Bieńkowice
Wicher Płonia
2:2
Unia Turza Śląska
Naprzód 37 Krzyżkowice
3:1
KS 25 Kokoszyce
LKS Olszynka Olza
0:3
Płomień Kobyla
LKS II Naprzód Czyżowice
3:3
LKS Odra Nieboczowy
KS II Przyszłość Rogów
5:1
LKS Wojnowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wojnowice
1:8
LKS Bieńkowice
Wicher Płonia
1:1
LKS Dzimierz
LKS Odra Nieboczowy
3:2
KS Kornowac
LKS Pstrążna
5:2
LKS Olszynka Olza
Płomień Kobyla
3:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
Unia Turza Śląska
6:0
LKS II Naprzód Czyżowice
KS 25 Kokoszyce
0:0
KS II Przyszłość Rogów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kornowac
2:1
Unia Turza Śląska
LKS Dzimierz
2:2
LKS Wojnowice
LKS Bieńkowice
5:3
KS 25 Kokoszyce
Naprzód 37 Krzyżkowice
1:0
LKS Pstrążna
LKS Olszynka Olza
0:1
LKS Odra Nieboczowy
LKS II Naprzód Czyżowice
5:2
Wicher Płonia
KS II Przyszłość Rogów
1:2
Płomień Kobyla
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kobyla
5:4
LKS Bieńkowice
Unia Turza Śląska
8:0
LKS Olszynka Olza
LKS Pstrążna
1:4
KS II Przyszłość Rogów
Wicher Płonia
1:8
KS Kornowac
LKS Odra Nieboczowy
0:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS II Naprzód Czyżowice
1:1
LKS Dzimierz
KS 25 Kokoszyce
2:0
LKS Wojnowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wojnowice
1:5
Płomień Kobyla
KS Kornowac
6:0
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Dzimierz
3:1
KS 25 Kokoszyce
LKS Bieńkowice
5:2
LKS Pstrążna
Naprzód 37 Krzyżkowice
5:2
Unia Turza Śląska
LKS Olszynka Olza
1:2
Wicher Płonia
KS II Przyszłość Rogów
2:1
LKS Odra Nieboczowy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Odra Nieboczowy
1:2
LKS Bieńkowice
Unia Turza Śląska
1:2
KS II Przyszłość Rogów
Wicher Płonia
1:0
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Pstrążna
3:2
LKS Wojnowice
Płomień Kobyla
5:1
KS 25 Kokoszyce
KS Kornowac
4:1
LKS Dzimierz
LKS II Naprzód Czyżowice
5:2
LKS Olszynka Olza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dzimierz
1:7
Płomień Kobyla
LKS Wojnowice
4:2
LKS Odra Nieboczowy
LKS Bieńkowice
3:1
Unia Turza Śląska
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:1
LKS II Naprzód Czyżowice
KS 25 Kokoszyce
1:1
LKS Pstrążna
LKS Olszynka Olza
0:5
KS Kornowac
KS II Przyszłość Rogów
2:0
Wicher Płonia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pstrążna
2:3
Płomień Kobyla
LKS Odra Nieboczowy
1:2
KS 25 Kokoszyce
Unia Turza Śląska
0:4
LKS Wojnowice
Wicher Płonia
2:7
LKS Bieńkowice
KS Kornowac
2:3
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Olszynka Olza
1:3
LKS Dzimierz
LKS II Naprzód Czyżowice
1:3
KS II Przyszłość Rogów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kobyla
4:1
LKS Odra Nieboczowy
LKS Dzimierz
0:0
LKS Pstrążna
LKS Wojnowice
3:1
Wicher Płonia
LKS Bieńkowice
3:2
LKS II Naprzód Czyżowice
KS 25 Kokoszyce
1:2
Unia Turza Śląska
Naprzód 37 Krzyżkowice
2:0
LKS Olszynka Olza
KS II Przyszłość Rogów
3:1
KS Kornowac
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Turza Śląska
0:8
Płomień Kobyla
KS Kornowac
2:2
LKS Bieńkowice
Wicher Płonia
2:2
KS 25 Kokoszyce
Naprzód 37 Krzyżkowice
5:1
LKS Dzimierz
LKS Odra Nieboczowy
3:5
LKS Pstrążna
LKS Olszynka Olza
0:3
KS II Przyszłość Rogów
LKS II Naprzód Czyżowice
1:1
LKS Wojnowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dzimierz
3:1
LKS Odra Nieboczowy
Płomień Kobyla
9:1
Wicher Płonia
LKS Pstrążna
0:4
Unia Turza Śląska
LKS Wojnowice
2:2
KS Kornowac
LKS Bieńkowice
5:4
LKS Olszynka Olza
KS 25 Kokoszyce
3:2
LKS II Naprzód Czyżowice
KS II Przyszłość Rogów
2:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Turza Śląska
9:0
LKS Odra Nieboczowy
Wicher Płonia
2:2
LKS Pstrążna
LKS Olszynka Olza
4:4
LKS Wojnowice
LKS II Naprzód Czyżowice
5:1
Płomień Kobyla
KS II Przyszłość Rogów
2:0
LKS Dzimierz
KS Kornowac
5:2
KS 25 Kokoszyce
Naprzód 37 Krzyżkowice
1:2
LKS Bieńkowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kobyla
5:2
KS Kornowac
LKS Pstrążna
1:12
LKS II Naprzód Czyżowice
LKS Dzimierz
1:3
Unia Turza Śląska
LKS Wojnowice
0:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Bieńkowice
2:2
KS II Przyszłość Rogów
KS 25 Kokoszyce
5:0
LKS Olszynka Olza
LKS Odra Nieboczowy
1:4
Wicher Płonia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?