Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
4:1
Orzeł Nakło Śląskie
Sokół Zbrosławice
0:2
Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
1:7
Orzeł Koty
Unia Strzybnica
1:2
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
UKS Bobrowniki
- : -
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Koty
0:2
Sokół Orzech
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
6:1
Orzeł Nakło Śląskie
Nitron Krupski Młyn
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Unia Strzybnica
3:5
Sokół Zbrosławice
Czarni Sucha Góra
3:0*
UKS Bobrowniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zbrosławice
6:0
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
UKS Bobrowniki
1:3
Unia Strzybnica
Gwarek Tarnowskie Góry
1:3
Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
1:9
Nitron Krupski Młyn
Orzeł Nakło Śląskie
10:0
Orzeł Koty
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sucha Góra
16:0
Tempo Stolarzowice
Sokół Zbrosławice
3:0
UKS Bobrowniki
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
0:0
Orzeł Koty
Nitron Krupski Młyn
0:4
Sokół Orzech
Unia Strzybnica
7:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Koty
Pauza
Orzeł Nakło Śląskie
4:0
Nitron Krupski Młyn
UKS Bobrowniki
1:4
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
Sokół Orzech
2:0
Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
0:20
Unia Strzybnica
Gwarek Tarnowskie Góry
1:3
Sokół Zbrosławice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
Pauza
UKS Bobrowniki
0:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Czarni Sucha Góra
7:0
Orzeł Nakło Śląskie
Sokół Zbrosławice
16:0
Tempo Stolarzowice
Unia Strzybnica
1:1
Sokół Orzech
Nitron Krupski Młyn
5:0
Orzeł Koty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
Pauza
Sokół Orzech
4:4
Sokół Zbrosławice
Orzeł Nakło Śląskie
2:5
Unia Strzybnica
Orzeł Koty
0:4
Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
0:0
UKS Bobrowniki
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sucha Góra
Pauza
UKS Bobrowniki
2:11
Sokół Orzech
Gwarek Tarnowskie Góry
11:0
Tempo Stolarzowice
Sokół Zbrosławice
3:0
Orzeł Nakło Śląskie
Unia Strzybnica
13:0
Orzeł Koty
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
7:1
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Strzybnica
Orzeł Nakło Śląskie
0:0
UKS Bobrowniki
Orzeł Koty
0:5
Sokół Zbrosławice
Tempo Stolarzowice
1:16
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
Nitron Krupski Młyn
0:2
Czarni Sucha Góra
Sokół Orzech
1:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zbrosławice
Pauza
UKS Bobrowniki
9:0
Orzeł Koty
Gwarek Tarnowskie Góry
3:1
Orzeł Nakło Śląskie
Tempo Stolarzowice
0:18
Sokół Orzech
Unia Strzybnica
9:1
Nitron Krupski Młyn
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
4:0
Czarni Sucha Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Bobrowniki
Sokół Orzech
1:3
Andaluzja III Brzozowice-Kamień
Orzeł Nakło Śląskie
9:0
Tempo Stolarzowice
Czarni Sucha Góra
4:3
Unia Strzybnica
Orzeł Koty
2:7
Gwarek Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn
3:6
Sokół Zbrosławice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?