Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
1:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
0:1
Górnik Wałbrzych
Polonia Środa Śląska
2:1
BKS Bolesławiec
Polonia-Stal Świdnica
0:3
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
4:1
Karkonosze Jelenia Góra
KGHM Zagłębie Lubin
6:0
Pogoń Oleśnica
Parasol Wrocław
1:4
Chrobry Głogów
KGHM ZANAM Polkowice
5:2
MGKS Oława 1945
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
2:4
MGKS Oława 1945
Górnik Wałbrzych
1:2
Lechia Dzierżoniów
KGHM Zagłębie Lubin
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
2:5
Miedź Legnica
Ślęza Wrocław
6:0
Polonia Środa Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
4:1
KGHM ZANAM Polkowice
BKS Bolesławiec
1:2
Parasol Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
3:2
Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów
2:3
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
11:1
BKS Bolesławiec
Parasol Wrocław
0:3
Ślęza Wrocław
Polonia Środa Śląska
4:7
Orzeł Ząbkowice Śląskie
WKS Śląsk Wrocław
3:0
Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica
1:5
KGHM Zagłębie Lubin
KGHM ZANAM Polkowice
1:3
Górnik Wałbrzych
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
3:3
Polonia-Stal Świdnica
Chrobry Głogów
2:3
KGHM ZANAM Polkowice
BKS Bolesławiec
1:4
Lechia Dzierżoniów
Pogoń Oleśnica
6:2
Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Wałbrzych
6:0
MGKS Oława 1945
KGHM Zagłębie Lubin
4:0
Polonia Środa Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
0:5
Miedź Legnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
2:1
Chrobry Głogów
KGHM ZANAM Polkowice
7:0
BKS Bolesławiec
Parasol Wrocław
1:1
KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
6:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Środa Śląska
2:3
WKS Śląsk Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
1:1
Pogoń Oleśnica
Lechia Dzierżoniów
5:1
Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
0:6
Górnik Wałbrzych
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
3:1
Parasol Wrocław
Pogoń Oleśnica
1:3
Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów
4:2
Karkonosze Jelenia Góra
KGHM Zagłębie Lubin
3:2
Miedź Legnica
Ślęza Wrocław
1:3
KGHM ZANAM Polkowice
Polonia-Stal Świdnica
6:0
Polonia Środa Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:3
Lechia Dzierżoniów
BKS Bolesławiec
0:4
MGKS Oława 1945
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
2:1
MGKS Oława 1945
KGHM ZANAM Polkowice
2:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
4:0
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
2:2
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Środa Śląska
1:3
Pogoń Oleśnica
Karkonosze Jelenia Góra
9:0
BKS Bolesławiec
Lechia Dzierżoniów
0:1
KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Wałbrzych
2:0
Chrobry Głogów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
1:1
Chrobry Głogów
KGHM Zagłębie Lubin
7:1
KGHM ZANAM Polkowice
Polonia Środa Śląska
0:5
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia-Stal Świdnica
2:2
Miedź Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:0
MGKS Oława 1945
BKS Bolesławiec
1:3
Górnik Wałbrzych
WKS Śląsk Wrocław
3:3
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
0:4
KGHM Zagłębie Lubin
KGHM ZANAM Polkowice
1:4
WKS Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
10:1
Polonia Środa Śląska
Chrobry Głogów
14:1
BKS Bolesławiec
Parasol Wrocław
2:2
Pogoń Oleśnica
Górnik Wałbrzych
3:1
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:2
Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
3:10
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
2:3
MGKS Oława 1945
Parasol Wrocław
1:4
Miedź Legnica
Polonia Środa Śląska
1:0
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:3
Górnik Wałbrzych
Pogoń Oleśnica
10:2
BKS Bolesławiec
Polonia-Stal Świdnica
0:1
KGHM ZANAM Polkowice
Ślęza Wrocław
3:5
Chrobry Głogów
KGHM Zagłębie Lubin
5:2
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
1:0
Polonia-Stal Świdnica
KGHM ZANAM Polkowice
12:2
Polonia Środa Śląska
Miedź Legnica
8:0
Pogoń Oleśnica
Chrobry Głogów
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
BKS Bolesławiec
0:7
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:2
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:0
KGHM Zagłębie Lubin
Karkonosze Jelenia Góra
4:2
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
0:4
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
4:0
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
0:4
KGHM ZANAM Polkowice
Polonia Środa Śląska
3:4
MGKS Oława 1945
KGHM Zagłębie Lubin
2:2
Chrobry Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:7
BKS Bolesławiec
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Pogoń Oleśnica
- : -
Ślęza Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bolesławiec
1:5
KGHM Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
1:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MGKS Oława 1945
1:1
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
2:1
Polonia-Stal Świdnica
KGHM ZANAM Polkowice
0:2
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
4:0
WKS Śląsk Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
1:2
Polonia Środa Śląska
Lechia Dzierżoniów
6:6
Pogoń Oleśnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
1:9
Orzeł Ząbkowice Śląskie
WKS Śląsk Wrocław
11:0
BKS Bolesławiec
Lechia Dzierżoniów
2:6
KGHM ZANAM Polkowice
Parasol Wrocław
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Środa Śląska
0:3
Górnik Wałbrzych
KGHM Zagłębie Lubin
0:2
Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
0:0
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
5:0
MGKS Oława 1945
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
4:2
Pogoń Oleśnica
Chrobry Głogów
3:0
Polonia Środa Śląska
MGKS Oława 1945
0:2
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
2:0
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
3:0
WKS Śląsk Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:1
KGHM Zagłębie Lubin
Karkonosze Jelenia Góra
0:3
Miedź Legnica
BKS Bolesławiec
2:4
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
2:7
KGHM ZANAM Polkowice
Pogoń Oleśnica
0:0
KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Wałbrzych
1:1
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
1:0
Parasol Wrocław
BKS Bolesławiec
3:3
Polonia Środa Śląska
Karkonosze Jelenia Góra
0:3
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:6
WKS Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
1:2
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
4:3
KGHM Zagłębie Lubin
KGHM ZANAM Polkowice
4:1
Karkonosze Jelenia Góra
Parasol Wrocław
5:0
BKS Bolesławiec
Polonia Środa Śląska
0:3
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
2:1
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
8:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
5:1
Chrobry Głogów
MGKS Oława 1945
1:2
Pogoń Oleśnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
7:2
KGHM ZANAM Polkowice
Chrobry Głogów
2:2
Lechia Dzierżoniów
BKS Bolesławiec
0:2
Miedź Legnica
Pogoń Oleśnica
1:3
WKS Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
3:1
Parasol Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:3
Polonia Środa Śląska
KGHM Zagłębie Lubin
7:0
Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
3:4
MGKS Oława 1945
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
4:0
BKS Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra
2:0
Pogoń Oleśnica
Polonia Środa Śląska
0:8
KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
0:1
Ślęza Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
4:2
Chrobry Głogów
Polonia-Stal Świdnica
3:3
WKS Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
6:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MGKS Oława 1945
0:2
Górnik Wałbrzych
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:7
Miedź Legnica
Pogoń Oleśnica
1:2
Polonia-Stal Świdnica
WKS Śląsk Wrocław
8:1
Polonia Środa Śląska
Górnik Wałbrzych
1:2
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Głogów
3:2
MGKS Oława 1945
Ślęza Wrocław
2:0
Lechia Dzierżoniów
BKS Bolesławiec
2:5
KGHM ZANAM Polkowice
KGHM Zagłębie Lubin
0:0
Parasol Wrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
3:1
BKS Bolesławiec
KGHM ZANAM Polkowice
3:0
Ślęza Wrocław
Parasol Wrocław
1:2
WKS Śląsk Wrocław
Polonia Środa Śląska
4:6
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
4:3
Pogoń Oleśnica
Karkonosze Jelenia Góra
1:3
Chrobry Głogów
Lechia Dzierżoniów
3:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
2:1
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
2:2
Parasol Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
1:2
Miedź Legnica
MGKS Oława 1945
2:4
Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów
2:2
Górnik Wałbrzych
BKS Bolesławiec
0:2
Karkonosze Jelenia Góra
Pogoń Oleśnica
2:1
Polonia Środa Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:4
KGHM ZANAM Polkowice
KGHM Zagłębie Lubin
3:3
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
2:2
WKS Śląsk Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
2:2
KGHM Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów
3:2
Pogoń Oleśnica
Parasol Wrocław
7:1
Polonia Środa Śląska
MGKS Oława 1945
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
5:1
BKS Bolesławiec
Miedź Legnica
4:0
Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:1
Górnik Wałbrzych
Polonia Środa Śląska
- : -
Miedź Legnica
BKS Bolesławiec
0:3
Chrobry Głogów
WKS Śląsk Wrocław
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Pogoń Oleśnica
- : -
Parasol Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
- : -
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
KGHM Zagłębie Lubin
- : -
MGKS Oława 1945
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
- : -
WKS Śląsk Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Chrobry Głogów
- : -
Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
- : -
Parasol Wrocław
BKS Bolesławiec
- : -
Pogoń Oleśnica
Górnik Wałbrzych
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
- : -
Polonia Środa Śląska
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Parasol Wrocław
- : -
Lechia Dzierżoniów
Polonia Środa Śląska
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Ślęza Wrocław
- : -
BKS Bolesławiec
Pogoń Oleśnica
- : -
Miedź Legnica
Polonia-Stal Świdnica
- : -
MGKS Oława 1945
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Chrobry Głogów
KGHM Zagłębie Lubin
- : -
Górnik Wałbrzych
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
- : -
Polonia Środa Śląska
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Parasol Wrocław
Chrobry Głogów
- : -
KGHM Zagłębie Lubin
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Polonia-Stal Świdnica
BKS Bolesławiec
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
- : -
Pogoń Oleśnica
Lechia Dzierżoniów
- : -
Miedź Legnica
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
- : -
MGKS Oława 1945
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Chrobry Głogów
Pogoń Oleśnica
- : -
Lechia Dzierżoniów
Miedź Legnica
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Polonia-Stal Świdnica
- : -
Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Ślęza Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin
- : -
BKS Bolesławiec
Polonia Środa Śląska
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
- : -
Miedź Legnica
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Lechia Dzierżoniów
Chrobry Głogów
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Ślęza Wrocław
- : -
KGHM Zagłębie Lubin
Karkonosze Jelenia Góra
- : -
Parasol Wrocław
BKS Bolesławiec
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
- : -
Polonia Środa Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Pogoń Oleśnica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Ślęza Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
- : -
MGKS Oława 1945
Polonia-Stal Świdnica
- : -
BKS Bolesławiec
Parasol Wrocław
- : -
Górnik Wałbrzych
Polonia Środa Śląska
- : -
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
- : -
Karkonosze Jelenia Góra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?