Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
3:3
Ślęza Wrocław
MGKS Oława 1945
0:2
KGHM ZANAM Polkowice
Śląsk Wrocław
3:0
FC Wrocław Academy
Miedź Legnica
4:1
WKS Śląsk Wrocław
KS Piast Nowa Ruda
0:0
Chrobry Głogów
Lechia Dzierżoniów
3:1
Konfeks Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:15
KGHM Zagłębie Lubin
Parasol Wrocław
2:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
1:5
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
3:1
MKS Polonia Stal Świdnica
KGHM ZANAM Polkowice
1:2
Lechia Dzierżoniów
WKS Śląsk Wrocław
7:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
FC Wrocław Academy
3:0
Górnik Wałbrzych
KS Piast Nowa Ruda
1:10
Śląsk Wrocław
Ślęza Wrocław
3:0*
MGKS Oława 1945
KGHM Zagłębie Lubin
5:0
Parasol Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
6:1
KGHM ZANAM Polkowice
Parasol Wrocław
2:1
WKS Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
10:0
Chrobry Głogów
Lechia Dzierżoniów
1:0
Ślęza Wrocław
MKS Polonia Stal Świdnica
0:9
KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Wałbrzych
3:1
KS Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:7
Konfeks Legnica
MGKS Oława 1945
1:5
FC Wrocław Academy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
0:3*
Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław
0:4
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
0:1
KGHM Zagłębie Lubin
KGHM ZANAM Polkowice
7:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
WKS Śląsk Wrocław
5:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Śląsk Wrocław
9:0
Górnik Wałbrzych
KS Piast Nowa Ruda
0:4
MGKS Oława 1945
Konfeks Legnica
3:0
Parasol Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:6
KGHM ZANAM Polkowice
MKS Polonia Stal Świdnica
1:3
Konfeks Legnica
KGHM Zagłębie Lubin
6:1
WKS Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
0:3
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
6:1
FC Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
7:0
KS Piast Nowa Ruda
MGKS Oława 1945
0:3
Śląsk Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:4
Ślęza Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
1:7
KGHM Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
2:1
Parasol Wrocław
Chrobry Głogów
1:3
WKS Śląsk Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
1:1
MKS Polonia Stal Świdnica
FC Wrocław Academy
13:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
1:0
MGKS Oława 1945
Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Dzierżoniów
KS Piast Nowa Ruda
0:13
Miedź Legnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
1:1
Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
1:3
FC Wrocław Academy
KGHM Zagłębie Lubin
8:0
KGHM ZANAM Polkowice
WKS Śląsk Wrocław
3:3
Konfeks Legnica
MGKS Oława 1945
2:5
Chrobry Głogów
Lechia Dzierżoniów
2:2
Górnik Wałbrzych
MKS Polonia Stal Świdnica
1:2
Ślęza Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
0:7
WKS Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
4:2
Konfeks Legnica
FC Wrocław Academy
2:3
MKS Polonia Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
0:6
Miedź Legnica
Śląsk Wrocław
3:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KS Piast Nowa Ruda
1:4
Parasol Wrocław
MGKS Oława 1945
1:1
Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław
0:9
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
3:4
KGHM ZANAM Polkowice
Parasol Wrocław
0:7
Śląsk Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin
3:0
FC Wrocław Academy
WKS Śląsk Wrocław
5:0
Ślęza Wrocław
Miedź Legnica
6:0
MGKS Oława 1945
Lechia Dzierżoniów
0:5
Chrobry Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:4
Górnik Wałbrzych
MKS Polonia Stal Świdnica
6:0
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
7:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Chrobry Głogów
2:1
KGHM ZANAM Polkowice
FC Wrocław Academy
0:3
WKS Śląsk Wrocław
KS Piast Nowa Ruda
0:14
KGHM Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
1:3
Konfeks Legnica
Lechia Dzierżoniów
0:4
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
0:1
Parasol Wrocław
Śląsk Wrocław
2:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
1:1
FC Wrocław Academy
Parasol Wrocław
3:1
MGKS Oława 1945
KGHM ZANAM Polkowice
3:1
Ślęza Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin
0:1
Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
3:0
KS Piast Nowa Ruda
Miedź Legnica
4:0
Chrobry Głogów
MKS Polonia Stal Świdnica
3:3
Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:5
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
0:13
KGHM Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy
3:0
KGHM ZANAM Polkowice
MGKS Oława 1945
0:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Śląsk Wrocław
3:0
WKS Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
4:0
Ślęza Wrocław
Miedź Legnica
3:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KS Piast Nowa Ruda
1:5
Konfeks Legnica
Lechia Dzierżoniów
1:2
Parasol Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
1:2
Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
0:2
Miedź Legnica
KGHM ZANAM Polkowice
10:0
KS Piast Nowa Ruda
KGHM Zagłębie Lubin
15:0
MGKS Oława 1945
WKS Śląsk Wrocław
4:2
Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:5
Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław
0:2
FC Wrocław Academy
MKS Polonia Stal Świdnica
3:2
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
0:5
KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
5:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Chrobry Głogów
1:1
FC Wrocław Academy
Górnik Wałbrzych
1:5
Konfeks Legnica
Śląsk Wrocław
6:0
KGHM ZANAM Polkowice
KS Piast Nowa Ruda
1:1
Ślęza Wrocław
MGKS Oława 1945
0:0
WKS Śląsk Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:7
Parasol Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
3:2
MGKS Oława 1945
Parasol Wrocław
0:3
Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław
0:8
Śląsk Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
Górnik Wałbrzych
KGHM Zagłębie Lubin
1:2
Miedź Legnica
WKS Śląsk Wrocław
6:0
Lechia Dzierżoniów
FC Wrocław Academy
5:0
KS Piast Nowa Ruda
MKS Polonia Stal Świdnica
6:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?