Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
5:0
Konfeks Legnica
WKS III Śląsk Wrocław
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
7:0
Górnik Wałbrzych
Zagłębie III Lubin
7:0
FC Wrocław Academy
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:1
Kuźnia Jawor
Parasol Wrocław
1:6
Chrobry Głogów
KS Polkowice II
1:3
MGKS Oława 1945
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
0:7
Śląsk Wrocław
Konfeks Legnica
2:2
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
3:0
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
Polonia-Stal Świdnica
FC Wrocław Academy
2:3
MGKS Oława 1945
Zagłębie III Lubin
6:0
WKS III Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
0:1
Miedź Legnica
Kuźnia Jawor
2:0
KS Polkowice II
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
10:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
2:0
Konfeks Legnica
Parasol Wrocław
1:4
Ślęza Wrocław
MGKS Oława 1945
10:0
Kuźnia Jawor
Lechia Dzierżoniów
0:4
Chrobry Głogów
WKS III Śląsk Wrocław
0:2
FC Wrocław Academy
Polonia-Stal Świdnica
0:0
Zagłębie III Lubin
KS Polkowice II
0:2
Górnik Wałbrzych
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Konfeks Legnica
2:3
Lechia Dzierżoniów
WKS III Śląsk Wrocław
1:0
Polonia-Stal Świdnica
Chrobry Głogów
1:0
KS Polkowice II
FC Wrocław Academy
3:0
Kuźnia Jawor
Ślęza Wrocław
1:2
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
0:4
MGKS Oława 1945
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:2
Parasol Wrocław
Zagłębie III Lubin
4:1
Śląsk Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
4:0
WKS III Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kuźnia Jawor
2:1
Górnik Wałbrzych
Parasol Wrocław
0:12
Zagłębie III Lubin
MGKS Oława 1945
1:3
Chrobry Głogów
KS Polkowice II
0:4
Konfeks Legnica
Polonia-Stal Świdnica
3:2
FC Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
2:2
Ślęza Wrocław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS III Śląsk Wrocław
7:0
Parasol Wrocław
FC Wrocław Academy
1:0
Górnik Wałbrzych
Chrobry Głogów
7:0
Kuźnia Jawor
Ślęza Wrocław
1:0
KS Polkowice II
Polonia-Stal Świdnica
0:0
Śląsk Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:0
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie III Lubin
9:1
Miedź Legnica
Konfeks Legnica
1:0
MGKS Oława 1945
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
1:2
Konfeks Legnica
Ślęza Wrocław
1:0
MGKS Oława 1945
Miedź Legnica
3:0
WKS III Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
0:4
Polonia-Stal Świdnica
KS Polkowice II
1:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk Wrocław
6:0
FC Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
0:7
Zagłębie III Lubin
Górnik Wałbrzych
0:1
Chrobry Głogów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
4:1
Parasol Wrocław
Zagłębie III Lubin
6:1
KS Polkowice II
FC Wrocław Academy
2:2
Chrobry Głogów
Ślęza Wrocław
1:1
Kuźnia Jawor
Polonia-Stal Świdnica
1:1
Miedź Legnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:2
MGKS Oława 1945
WKS III Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Dzierżoniów
Konfeks Legnica
3:0
Górnik Wałbrzych
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź Legnica
0:0
Śląsk Wrocław
Parasol Wrocław
2:0
FC Wrocław Academy
MGKS Oława 1945
1:1
Zagłębie III Lubin
KS Polkowice II
4:3
WKS III Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów
4:0
Konfeks Legnica
Górnik Wałbrzych
5:3
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
0:4
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
1:1
Konfeks Legnica
WKS III Śląsk Wrocław
2:2
MGKS Oława 1945
Parasol Wrocław
1:2
Miedź Legnica
Śląsk Wrocław
7:0
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie III Lubin
11:0
Kuźnia Jawor
Polonia-Stal Świdnica
2:2
KS Polkowice II
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław
1:4
Chrobry Głogów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
1:5
WKS III Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
2:1
FC Wrocław Academy
MGKS Oława 1945
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Chrobry Głogów
6:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KS Polkowice II
1:4
Śląsk Wrocław
Konfeks Legnica
2:0
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:3
Parasol Wrocław
Górnik Wałbrzych
0:5
Zagłębie III Lubin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
2:2
MGKS Oława 1945
FC Wrocław Academy
0:0
Ślęza Wrocław
Zagłębie III Lubin
0:0
Chrobry Głogów
WKS III Śląsk Wrocław
5:0
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
3:1
Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
2:3
KS Polkowice II
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Konfeks Legnica
Polonia-Stal Świdnica
2:2
Kuźnia Jawor
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
0:1
Śląsk Wrocław
Konfeks Legnica
0:9
Zagłębie III Lubin
Ślęza Wrocław
2:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
2:3
Polonia-Stal Świdnica
KS Polkowice II
1:3
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
2:0
WKS III Śląsk Wrocław
Lechia Dzierżoniów
4:2
FC Wrocław Academy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
4:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zagłębie III Lubin
13:0
Ślęza Wrocław
WKS III Śląsk Wrocław
3:1
Konfeks Legnica
Parasol Wrocław
2:2
Kuźnia Jawor
Lechia Dzierżoniów
2:1
KS Polkowice II
Śląsk Wrocław
4:0
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
3:2
MGKS Oława 1945
Polonia-Stal Świdnica
1:2
Chrobry Głogów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
0:2
Miedź Legnica
Konfeks Legnica
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Chrobry Głogów
1:0
Śląsk Wrocław
KS Polkowice II
0:2
FC Wrocław Academy
MGKS Oława 1945
7:1
Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław
1:4
WKS III Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
3:2
Parasol Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:9
Zagłębie III Lubin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Oława 1945
0:1
KS Polkowice II
Chrobry Głogów
4:1
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
0:0
Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:0
WKS III Śląsk Wrocław
Konfeks Legnica
0:0
Śląsk Wrocław
Kuźnia Jawor
2:1
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
2:2
Miedź Legnica
FC Wrocław Academy
3:2
Zagłębie III Lubin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Polkowice II
3:2
Kuźnia Jawor
Lechia Dzierżoniów
1:6
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk Wrocław
2:1
Ślęza Wrocław
Miedź Legnica
1:2
Chrobry Głogów
MGKS Oława 1945
2:1
FC Wrocław Academy
Parasol Wrocław
- : -
Konfeks Legnica
WKS III Śląsk Wrocław
- : -
Zagłębie III Lubin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
1:4
KS Polkowice II
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:6
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
3:3
WKS III Śląsk Wrocław
Kuźnia Jawor
0:7
MGKS Oława 1945
Zagłębie III Lubin
7:0
Polonia-Stal Świdnica
Chrobry Głogów
4:0
Lechia Dzierżoniów
Ślęza Wrocław
4:6
Parasol Wrocław
Konfeks Legnica
- : -
Miedź Legnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Jawor
0:0
FC Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
1:4
Konfeks Legnica
Polonia-Stal Świdnica
2:1
WKS III Śląsk Wrocław
KS Polkowice II
1:6
Chrobry Głogów
Parasol Wrocław
0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MGKS Oława 1945
2:0
Górnik Wałbrzych
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
6:2
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
0:2
Kuźnia Jawor
Chrobry Głogów
6:2
MGKS Oława 1945
Ślęza Wrocław
1:1
Lechia Dzierżoniów
Konfeks Legnica
6:0
KS Polkowice II
WKS III Śląsk Wrocław
1:0
Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy
6:3
Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie III Lubin
1:2
Parasol Wrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Kuźnia Jawor
0:1
Chrobry Głogów
Parasol Wrocław
2:0
WKS III Śląsk Wrocław
MGKS Oława 1945
2:1
Konfeks Legnica
KS Polkowice II
2:2
Ślęza Wrocław
Miedź Legnica
1:2
Zagłębie III Lubin
Lechia Dzierżoniów
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
- : -
FC Wrocław Academy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
5:0
Parasol Wrocław
WKS III Śląsk Wrocław
3:1
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
3:0
Górnik Wałbrzych
MGKS Oława 1945
1:2
Ślęza Wrocław
FC Wrocław Academy
1:4
Śląsk Wrocław
Zagłębie III Lubin
1:0
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:2
KS Polkowice II
Konfeks Legnica
4:0
Kuźnia Jawor
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
1:2
Śląsk Wrocław
Kuźnia Jawor
1:3
Ślęza Wrocław
Chrobry Głogów
1:1
FC Wrocław Academy
MGKS Oława 1945
1:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
0:4
WKS III Śląsk Wrocław
KS Polkowice II
2:4
Zagłębie III Lubin
Górnik Wałbrzych
1:0
Konfeks Legnica
Miedź Legnica
0:1
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
5:2
Miedź Legnica
Ślęza Wrocław
0:2
Górnik Wałbrzych
FC Wrocław Academy
6:2
Parasol Wrocław
Konfeks Legnica
- : -
Chrobry Głogów
Zagłębie III Lubin
- : -
MGKS Oława 1945
WKS III Śląsk Wrocław
- : -
KS Polkowice II
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Kuźnia Jawor
Polonia-Stal Świdnica
- : -
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
- : -
Ślęza Wrocław
MGKS Oława 1945
- : -
WKS III Śląsk Wrocław
Kuźnia Jawor
- : -
Zagłębie III Lubin
KS Polkowice II
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Miedź Legnica
- : -
Parasol Wrocław
Konfeks Legnica
- : -
FC Wrocław Academy
Lechia Dzierżoniów
- : -
Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
- : -
KS Polkowice II
WKS III Śląsk Wrocław
- : -
Kuźnia Jawor
Parasol Wrocław
- : -
Lechia Dzierżoniów
FC Wrocław Academy
- : -
Miedź Legnica
Ślęza Wrocław
- : -
Konfeks Legnica
Zagłębie III Lubin
- : -
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
- : -
MGKS Oława 1945
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Chrobry Głogów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
- : -
Zagłębie III Lubin
MGKS Oława 1945
- : -
Śląsk Wrocław
Kuźnia Jawor
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów
- : -
Miedź Legnica
KS Polkowice II
- : -
Parasol Wrocław
Konfeks Legnica
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Ślęza Wrocław
- : -
FC Wrocław Academy
Górnik Wałbrzych
- : -
WKS III Śląsk Wrocław
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
- : -
Lechia Dzierżoniów
Zagłębie III Lubin
- : -
Konfeks Legnica
Parasol Wrocław
- : -
MGKS Oława 1945
Ślęza Wrocław
- : -
Kuźnia Jawor
WKS III Śląsk Wrocław
- : -
Chrobry Głogów
Polonia-Stal Świdnica
- : -
Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Ślęza Wrocław
Miedź Legnica
- : -
KS Polkowice II
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
- : -
Polonia-Stal Świdnica
MGKS Oława 1945
- : -
Miedź Legnica
Kuźnia Jawor
- : -
Parasol Wrocław
Ślęza Wrocław
- : -
Zagłębie III Lubin
Konfeks Legnica
- : -
WKS III Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
- : -
Śląsk Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
FC Wrocław Academy
KS Polkowice II
- : -
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
- : -
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
- : -
Kuźnia Jawor
Parasol Wrocław
- : -
Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
- : -
MGKS Oława 1945
WKS III Śląsk Wrocław
- : -
Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
- : -
Konfeks Legnica
FC Wrocław Academy
- : -
KS Polkowice II
Zagłębie III Lubin
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?