Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Falubaz II Zielona Góra
Pauza
Liwno Zabór
7:2
Polonia Nowe Kramsko
Sokół Kalsk
3:0
Błękitni Kotowice
KP Świdnica
4:0
Piast II Parkovia Trzebiechów
Jedność Podmokle
1:0
Czarni Pałck
Kijowianka Kije
2:2
Odra Klenica
Tęcza Brody
3:3
Kometa Buków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pałck
Pauza
Błękitni Kotowice
2:5
Jedność Podmokle
Odra Klenica
1:1
Falubaz II Zielona Góra
Kometa Buków
1:2
Sokół Kalsk
Kijowianka Kije
1:1
KP Świdnica
Polonia Nowe Kramsko
0:5
Tęcza Brody
Piast II Parkovia Trzebiechów
2:1
Liwno Zabór
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kotowice
Pauza
Liwno Zabór
2:3
Kijowianka Kije
KP Świdnica
2:0
Odra Klenica
Jedność Podmokle
0:1
Kometa Buków
Tęcza Brody
2:4
Piast II Parkovia Trzebiechów
Sokół Kalsk
5:1
Polonia Nowe Kramsko
Falubaz II Zielona Góra
16:0
Czarni Pałck
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kometa Buków
Pauza
Błękitni Kotowice
2:10
Falubaz II Zielona Góra
KP Świdnica
5:0
Liwno Zabór
Czarni Pałck
1:5
Odra Klenica
Polonia Nowe Kramsko
1:3
Jedność Podmokle
Kijowianka Kije
3:5
Tęcza Brody
Piast II Parkovia Trzebiechów
6:1
Sokół Kalsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nowe Kramsko
Pauza
Liwno Zabór
1:3
Odra Klenica
Sokół Kalsk
4:3
Kijowianka Kije
Czarni Pałck
1:2
Błękitni Kotowice
Jedność Podmokle
2:0
Piast II Parkovia Trzebiechów
Tęcza Brody
1:7
KP Świdnica
Falubaz II Zielona Góra
25:0
Kometa Buków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Parkovia Trzebiechów
Pauza
Kometa Buków
1:0
Czarni Pałck
Liwno Zabór
8:4
Tęcza Brody
Odra Klenica
4:2
Błękitni Kotowice
KP Świdnica
3:1
Sokół Kalsk
Polonia Nowe Kramsko
0:6
Falubaz II Zielona Góra
Kijowianka Kije
0:1
Jedność Podmokle
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kijowianka Kije
Pauza
Jedność Podmokle
0:2
KP Świdnica
Czarni Pałck
3:3
Polonia Nowe Kramsko
Błękitni Kotowice
1:4
Kometa Buków
Tęcza Brody
3:1
Odra Klenica
Sokół Kalsk
2:4
Liwno Zabór
Falubaz II Zielona Góra
8:1
Piast II Parkovia Trzebiechów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Świdnica
Pauza
Liwno Zabór
5:0
Jedność Podmokle
Odra Klenica
2:0
Kometa Buków
Polonia Nowe Kramsko
0:4
Błękitni Kotowice
Tęcza Brody
4:5
Sokół Kalsk
Kijowianka Kije
0:5
Falubaz II Zielona Góra
Piast II Parkovia Trzebiechów
5:1
Czarni Pałck
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwno Zabór
Pauza
Sokół Kalsk
3:0
Odra Klenica
Czarni Pałck
0:3
Kijowianka Kije
Jedność Podmokle
0:2
Tęcza Brody
Błękitni Kotowice
2:1
Piast II Parkovia Trzebiechów
Kometa Buków
7:2
Polonia Nowe Kramsko
Falubaz II Zielona Góra
4:2
KP Świdnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brody
Pauza
Liwno Zabór
4:10
Falubaz II Zielona Góra
KP Świdnica
4:0
Czarni Pałck
Odra Klenica
2:0
Polonia Nowe Kramsko
Kijowianka Kije
4:3
Błękitni Kotowice
Piast II Parkovia Trzebiechów
5:1
Kometa Buków
Sokół Kalsk
3:0
Jedność Podmokle
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kalsk
Pauza
Falubaz II Zielona Góra
10:1
Tęcza Brody
Czarni Pałck
3:4
Liwno Zabór
Kometa Buków
1:0
Kijowianka Kije
Jedność Podmokle
1:2
Odra Klenica
Błękitni Kotowice
2:7
KP Świdnica
Polonia Nowe Kramsko
1:2
Piast II Parkovia Trzebiechów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Podmokle
Pauza
Liwno Zabór
7:1
Błękitni Kotowice
KP Świdnica
6:0
Kometa Buków
Odra Klenica
3:3
Piast II Parkovia Trzebiechów
Sokół Kalsk
0:5
Falubaz II Zielona Góra
Kijowianka Kije
3:1
Polonia Nowe Kramsko
Tęcza Brody
5:2
Czarni Pałck
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Klenica
Pauza
Falubaz II Zielona Góra
12:0
Jedność Podmokle
Błękitni Kotowice
2:4
Tęcza Brody
Polonia Nowe Kramsko
2:4
KP Świdnica
Czarni Pałck
2:5
Sokół Kalsk
Kometa Buków
1:7
Liwno Zabór
Piast II Parkovia Trzebiechów
1:1
Kijowianka Kije
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Falubaz II Zielona Góra
Pauza
Odra Klenica
1:3
Kijowianka Kije
Kometa Buków
6:1
Tęcza Brody
Czarni Pałck
5:1
Jedność Podmokle
Polonia Nowe Kramsko
0:2
Liwno Zabór
Piast II Parkovia Trzebiechów
3:1
KP Świdnica
Błękitni Kotowice
1:2
Sokół Kalsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pałck
Pauza
Liwno Zabór
2:6
Piast II Parkovia Trzebiechów
KP Świdnica
3:0
Kijowianka Kije
Jedność Podmokle
0:7
Błękitni Kotowice
Sokół Kalsk
4:2
Kometa Buków
Tęcza Brody
2:3
Polonia Nowe Kramsko
Falubaz II Zielona Góra
5:0
Odra Klenica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kotowice
Pauza
Kometa Buków
3:2
Jedność Podmokle
Odra Klenica
0:3
KP Świdnica
Czarni Pałck
0:2
Falubaz II Zielona Góra
Kijowianka Kije
0:6
Liwno Zabór
Polonia Nowe Kramsko
0:4
Sokół Kalsk
Piast II Parkovia Trzebiechów
2:2
Tęcza Brody
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kometa Buków
Pauza
Sokół Kalsk
2:1
Piast II Parkovia Trzebiechów
Liwno Zabór
2:3
KP Świdnica
Odra Klenica
3:3
Czarni Pałck
Falubaz II Zielona Góra
9:1
Błękitni Kotowice
Jedność Podmokle
1:4
Polonia Nowe Kramsko
Tęcza Brody
4:6
Kijowianka Kije
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kometa Buków
0:6
Falubaz II Zielona Góra
Odra Klenica
0:1
Liwno Zabór
KP Świdnica
9:1
Tęcza Brody
Błękitni Kotowice
6:1
Czarni Pałck
Piast II Parkovia Trzebiechów
7:0
Jedność Podmokle
Kijowianka Kije
1:3
Sokół Kalsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Parkovia Trzebiechów
Pauza
Błękitni Kotowice
4:1
Odra Klenica
Jedność Podmokle
0:3
Kijowianka Kije
Falubaz II Zielona Góra
4:0
Polonia Nowe Kramsko
Czarni Pałck
4:4
Kometa Buków
Tęcza Brody
2:0
Liwno Zabór
Sokół Kalsk
2:2
KP Świdnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kijowianka Kije
Pauza
Liwno Zabór
1:5
Sokół Kalsk
Kometa Buków
2:5
Błękitni Kotowice
Odra Klenica
6:1
Tęcza Brody
KP Świdnica
14:0
Jedność Podmokle
Polonia Nowe Kramsko
4:0
Czarni Pałck
Piast II Parkovia Trzebiechów
2:1
Falubaz II Zielona Góra
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Świdnica
Pauza
Czarni Pałck
0:5
Piast II Parkovia Trzebiechów
Kometa Buków
1:3
Odra Klenica
Falubaz II Zielona Góra
11:1
Kijowianka Kije
Błękitni Kotowice
8:0
Polonia Nowe Kramsko
Jedność Podmokle
0:2
Liwno Zabór
Sokół Kalsk
3:0
Tęcza Brody
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwno Zabór
Pauza
Odra Klenica
1:0
Sokół Kalsk
KP Świdnica
1:1
Falubaz II Zielona Góra
Kijowianka Kije
2:1
Czarni Pałck
Tęcza Brody
2:4
Jedność Podmokle
Polonia Nowe Kramsko
4:2
Kometa Buków
Piast II Parkovia Trzebiechów
0:2
Błękitni Kotowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Brody
Pauza
Kometa Buków
2:1
Piast II Parkovia Trzebiechów
Falubaz II Zielona Góra
4:1
Liwno Zabór
Błękitni Kotowice
3:0
Kijowianka Kije
Jedność Podmokle
0:4
Sokół Kalsk
Czarni Pałck
0:2
KP Świdnica
Polonia Nowe Kramsko
4:1
Odra Klenica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kalsk
Pauza
Tęcza Brody
3:5
Falubaz II Zielona Góra
Liwno Zabór
6:2
Czarni Pałck
Odra Klenica
2:1
Jedność Podmokle
KP Świdnica
2:2
Błękitni Kotowice
Kijowianka Kije
4:2
Kometa Buków
Piast II Parkovia Trzebiechów
1:1
Polonia Nowe Kramsko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Podmokle
Pauza
Błękitni Kotowice
4:2
Liwno Zabór
Czarni Pałck
2:0
Tęcza Brody
Kometa Buków
2:4
KP Świdnica
Polonia Nowe Kramsko
2:1
Kijowianka Kije
Piast II Parkovia Trzebiechów
4:2
Odra Klenica
Falubaz II Zielona Góra
1:1
Sokół Kalsk
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Klenica
Pauza
Jedność Podmokle
1:6
Falubaz II Zielona Góra
Kijowianka Kije
2:1
Piast II Parkovia Trzebiechów
Liwno Zabór
5:4
Kometa Buków
Tęcza Brody
1:6
Błękitni Kotowice
KP Świdnica
8:0
Polonia Nowe Kramsko
Sokół Kalsk
8:1
Czarni Pałck
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?