Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
7:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Iskra Lasowice
1:3
Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie
1:3
Olimpia Boruszowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:1
Naprzód Wieszowa
LKS Żyglin
3:1
Tęcza Zendek
Gwarek II Tarnowskie Góry
3:1
Iskra Połomia
Przyszłość Nowe Chechło
1:3
Nadzieja Bytom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
2:2
Iskra Lasowice
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
LKS Żyglin
Iskra Połomia
2:4
Górnik Bobrowniki Śląskie
Naprzód Wieszowa
7:0
Zgoda Repty Śląskie
Nitron Krupski Młyn
2:3
Gwarek II Tarnowskie Góry
Olimpia Boruszowice
0:3
Tęcza Zendek
Nadzieja Bytom
2:0
Szombierki II Bytom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
6:1
Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Lasowice
2:2
Nadzieja Bytom
Naprzód Wieszowa
0:4
Tęcza Zendek
Zgoda Repty Śląskie
4:1
Iskra Połomia
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Nitron Krupski Młyn
LKS Żyglin
4:2
Olimpia Boruszowice
Gwarek II Tarnowskie Góry
5:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
4:2
Iskra Lasowice
Nadzieja Bytom
1:0
Gwarek II Tarnowskie Góry
Orkan Dąbrówka Wielka
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
1:4
Olimpia Boruszowice
Iskra Połomia
1:1
Tęcza Zendek
Naprzód Wieszowa
1:4
LKS Żyglin
Nitron Krupski Młyn
6:2
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
3:0
Szombierki II Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
1:2
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Lasowice
1:2
Przyszłość Nowe Chechło
Nitron Krupski Młyn
2:0
Tęcza Zendek
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:2
Nadzieja Bytom
Olimpia Boruszowice
3:1
Naprzód Wieszowa
LKS Żyglin
12:0
Iskra Połomia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
3:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Nadzieja Bytom
3:0
Zgoda Repty Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
5:2
Tęcza Zendek
Przyszłość Nowe Chechło
3:2
Naprzód Wieszowa
Iskra Lasowice
1:2
Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Połomia
2:3
Olimpia Boruszowice
Nitron Krupski Młyn
0:0
LKS Żyglin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
5:0
Tęcza Zendek
Nadzieja Bytom
4:7
LKS Żyglin
Orkan Dąbrówka Wielka
2:3
Olimpia Boruszowice
Przyszłość Nowe Chechło
1:3
Iskra Połomia
Iskra Lasowice
3:2
Zgoda Repty Śląskie
Nitron Krupski Młyn
4:1
Naprzód Wieszowa
Gwarek II Tarnowskie Góry
4:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
3:1
Tęcza Zendek
Iskra Połomia
3:2
Nitron Krupski Młyn
Naprzód Wieszowa
6:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Zgoda Repty Śląskie
0:2
Gwarek II Tarnowskie Góry
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:1
Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice
3:1
Nadzieja Bytom
LKS Żyglin
3:0
Szombierki II Bytom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
1:2
Olimpia Boruszowice
Nadzieja Bytom
0:1
Naprzód Wieszowa
Orkan Dąbrówka Wielka
4:2
Iskra Połomia
Przyszłość Nowe Chechło
2:2
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
3:1
LKS Żyglin
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Zgoda Repty Śląskie
Gwarek II Tarnowskie Góry
7:2
Tęcza Zendek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
3:0
Nadzieja Bytom
Naprzód Wieszowa
2:1
Szombierki II Bytom
Zgoda Repty Śląskie
1:3
Przyszłość Nowe Chechło
Nitron Krupski Młyn
3:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:2
Tęcza Zendek
Olimpia Boruszowice
5:0
Iskra Lasowice
LKS Żyglin
1:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
2:2
Iskra Połomia
Nadzieja Bytom
2:1
Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło
2:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Iskra Lasowice
3:1
Naprzód Wieszowa
Zgoda Repty Śląskie
2:3
Tęcza Zendek
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:4
LKS Żyglin
Gwarek II Tarnowskie Góry
5:2
Olimpia Boruszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
1:0
Nadzieja Bytom
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
Tęcza Zendek
Iskra Połomia
2:3
Iskra Lasowice
Naprzód Wieszowa
1:6
Gwarek II Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn
2:1
Szombierki II Bytom
Olimpia Boruszowice
3:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
LKS Żyglin
3:0
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
4:1
Tęcza Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka
0:3
LKS Żyglin
Naprzód Wieszowa
2:2
Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie
2:1
Szombierki II Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:3
Iskra Lasowice
Olimpia Boruszowice
1:1
Nitron Krupski Młyn
Gwarek II Tarnowskie Góry
1:1
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
Orkan Dąbrówka Wielka
4:3
Szombierki II Bytom
Iskra Połomia
1:5
Gwarek II Tarnowskie Góry
Naprzód Wieszowa
3:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Nitron Krupski Młyn
0:1
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
1:6
LKS Żyglin
Olimpia Boruszowice
8:2
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
4:1
Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice
2:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Zgoda Repty Śląskie
4:4
Naprzód Wieszowa
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Iskra Połomia
Tęcza Zendek
2:2
Olimpia Boruszowice
LKS Żyglin
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
Gwarek II Tarnowskie Góry
1:2
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:0
Iskra Lasowice
Orkan Dąbrówka Wielka
0:5
Gwarek II Tarnowskie Góry
Przyszłość Nowe Chechło
1:3
Szombierki II Bytom
Iskra Połomia
1:0
Zgoda Repty Śląskie
Nitron Krupski Młyn
3:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Tęcza Zendek
3:1
Naprzód Wieszowa
Olimpia Boruszowice
0:0
LKS Żyglin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
3:2
Szombierki II Bytom
Zgoda Repty Śląskie
0:1
Nitron Krupski Młyn
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:4
Orkan Dąbrówka Wielka
Tęcza Zendek
0:3
Iskra Połomia
Olimpia Boruszowice
6:2
Przyszłość Nowe Chechło
LKS Żyglin
6:0
Naprzód Wieszowa
Gwarek II Tarnowskie Góry
3:0
Nadzieja Bytom
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
0:5
Gwarek II Tarnowskie Góry
Nadzieja Bytom
6:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
3:1
Iskra Lasowice
Iskra Połomia
3:5
LKS Żyglin
Naprzód Wieszowa
0:6
Olimpia Boruszowice
Zgoda Repty Śląskie
3:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Tęcza Zendek
4:1
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
1:2
Przyszłość Nowe Chechło
Zgoda Repty Śląskie
0:6
Nadzieja Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Szombierki II Bytom
Tęcza Zendek
3:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Olimpia Boruszowice
0:0
Iskra Połomia
LKS Żyglin
1:0
Nitron Krupski Młyn
Gwarek II Tarnowskie Góry
3:1
Iskra Lasowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa
1:3
Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie
1:2
Iskra Lasowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:4
Gwarek II Tarnowskie Góry
Tęcza Zendek
3:0
Szombierki II Bytom
Olimpia Boruszowice
2:0
Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Żyglin
0:1
Nadzieja Bytom
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
2:0
LKS Żyglin
Nadzieja Bytom
2:0
Olimpia Boruszowice
Orkan Dąbrówka Wielka
2:2
Naprzód Wieszowa
Przyszłość Nowe Chechło
3:4
Górnik Bobrowniki Śląskie
Nitron Krupski Młyn
1:1
Iskra Połomia
Tęcza Zendek
3:2
Iskra Lasowice
Gwarek II Tarnowskie Góry
5:0
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
5:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Naprzód Wieszowa
1:1
Nadzieja Bytom
Zgoda Repty Śląskie
2:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Nitron Krupski Młyn
0:3
Przyszłość Nowe Chechło
Tęcza Zendek
2:3
Gwarek II Tarnowskie Góry
Olimpia Boruszowice
4:1
Szombierki II Bytom
LKS Żyglin
2:0
Iskra Lasowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
5:2
Naprzód Wieszowa
Nadzieja Bytom
3:0
Iskra Połomia
Orkan Dąbrówka Wielka
3:2
Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło
2:3
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Lasowice
2:1
Olimpia Boruszowice
Tęcza Zendek
5:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Gwarek II Tarnowskie Góry
4:2
LKS Żyglin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
0:1
Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia
2:3
Szombierki II Bytom
Naprzód Wieszowa
2:0
Iskra Lasowice
Nitron Krupski Młyn
2:2
Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek
4:3
Zgoda Repty Śląskie
Olimpia Boruszowice
3:2
Gwarek II Tarnowskie Góry
LKS Żyglin
6:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
2:1
Nitron Krupski Młyn
Nadzieja Bytom
1:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Iskra Lasowice
1:2
Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie
1:8
LKS Żyglin
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:2
Olimpia Boruszowice
Tęcza Zendek
3:0
Przyszłość Nowe Chechło
Gwarek II Tarnowskie Góry
8:3
Naprzód Wieszowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Szombierki II Bytom
2:0
Zgoda Repty Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
0:3
Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Lasowice
0:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Iskra Połomia
3:4
Naprzód Wieszowa
Nitron Krupski Młyn
1:1
Olimpia Boruszowice
Tęcza Zendek
1:4
Nadzieja Bytom
LKS Żyglin
2:0
Orkan Dąbrówka Wielka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?