Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Boruszowice
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
1:1
Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice
2:1
Piast II Ożarowice
Iskra Połomia
4:2
Tęcza Zendek
Zgoda Repty Śląskie
1:3
Naprzód Wieszowa
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:1
Arki Bożka Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry
2:1
Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom
8:2
Drama II Zbrosławice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
Pauza
Nadzieja Bytom
4:4
Iskra Lasowice
Naprzód Wieszowa
2:3
Olimpia Boruszowice
Nitron Krupski Młyn
1:3
Iskra Połomia
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:2
Tęcza Zendek
Arki Bożka Bytom
2:0
Przyszłość Nowe Chechło
Piast II Ożarowice
5:3
Zgoda Repty Śląskie
Drama II Zbrosławice
0:4
Gwarek II Tarnowskie Góry
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
2:1
Tęcza Zendek
Iskra Lasowice
2:1
Arki Bożka Bytom
Zgoda Repty Śląskie
2:2
Nadzieja Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:3
Iskra Połomia
Olimpia Boruszowice
1:1
Piast II Ożarowice
Rozbark Bytom
1:0
Naprzód Wieszowa
Drama II Zbrosławice
2:2
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama II Zbrosławice
Pauza
Nadzieja Bytom
1:0
Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice
2:1
Tęcza Zendek
Iskra Połomia
2:2
Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa
3:3
Gwarek II Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Arki Bożka Bytom
11:0
Zgoda Repty Śląskie
Piast II Ożarowice
0:2
Rozbark Bytom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
5:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Iskra Lasowice
3:3
Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie
2:3
Tęcza Zendek
Olimpia Boruszowice
0:0
Arki Bożka Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry
4:0
Piast II Ożarowice
Rozbark Bytom
2:1
Nadzieja Bytom
Drama II Zbrosławice
1:5
Naprzód Wieszowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
Pauza
Nadzieja Bytom
1:2
Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Połomia
4:0
Zgoda Repty Śląskie
Nitron Krupski Młyn
0:2
Przyszłość Nowe Chechło
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:0
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
3:1
Olimpia Boruszowice
Arki Bożka Bytom
1:0
Rozbark Bytom
Piast II Ożarowice
2:0
Drama II Zbrosławice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Ożarowice
Pauza
Iskra Lasowice
1:2
Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa
1:2
Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie
3:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Olimpia Boruszowice
3:0
Iskra Połomia
Gwarek II Tarnowskie Góry
4:1
Arki Bożka Bytom
Rozbark Bytom
2:2
Tęcza Zendek
Drama II Zbrosławice
1:1
Nadzieja Bytom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
3:3
Zgoda Repty Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:2
Olimpia Boruszowice
Iskra Połomia
3:4
Rozbark Bytom
Tęcza Zendek
1:2
Gwarek II Tarnowskie Góry
Arki Bożka Bytom
8:0
Drama II Zbrosławice
Piast II Ożarowice
1:5
Naprzód Wieszowa
Nitron Krupski Młyn
2:2
Iskra Lasowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Arki Bożka Bytom
Pauza
Naprzód Wieszowa
4:1
Nadzieja Bytom
Zgoda Repty Śląskie
0:6
Iskra Lasowice
Olimpia Boruszowice
1:0
Przyszłość Nowe Chechło
Gwarek II Tarnowskie Góry
0:1
Iskra Połomia
Rozbark Bytom
2:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Piast II Ożarowice
2:3
Nitron Krupski Młyn
Drama II Zbrosławice
1:2
Tęcza Zendek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
Pauza
Nadzieja Bytom
2:2
Piast II Ożarowice
Przyszłość Nowe Chechło
0:2
Rozbark Bytom
Iskra Lasowice
0:1
Olimpia Boruszowice
Iskra Połomia
4:1
Drama II Zbrosławice
Nitron Krupski Młyn
3:1
Zgoda Repty Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Arki Bożka Bytom
4:1
Naprzód Wieszowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
Pauza
Nadzieja Bytom
3:3
Nitron Krupski Młyn
Naprzód Wieszowa
5:5
Tęcza Zendek
Olimpia Boruszowice
4:1
Zgoda Repty Śląskie
Gwarek II Tarnowskie Góry
2:1
Przyszłość Nowe Chechło
Rozbark Bytom
3:0
Iskra Lasowice
Piast II Ożarowice
0:4
Arki Bożka Bytom
Drama II Zbrosławice
0:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
2:2
Drama II Zbrosławice
Iskra Lasowice
1:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Połomia
5:0
Naprzód Wieszowa
Zgoda Repty Śląskie
0:3
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
0:4
Olimpia Boruszowice
Tęcza Zendek
3:3
Piast II Ożarowice
Arki Bożka Bytom
0:2
Nadzieja Bytom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
Pauza
Nadzieja Bytom
4:4
Tęcza Zendek
Naprzód Wieszowa
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Nitron Krupski Młyn
0:0
Arki Bożka Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry
7:0
Zgoda Repty Śląskie
Rozbark Bytom
5:0
Olimpia Boruszowice
Piast II Ożarowice
1:2
Iskra Połomia
Drama II Zbrosławice
0:2
Iskra Lasowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
Nadzieja Bytom
1:3
Iskra Połomia
Przyszłość Nowe Chechło
5:1
Naprzód Wieszowa
Zgoda Repty Śląskie
1:0
Drama II Zbrosławice
Górnik Bobrowniki Śląskie
7:1
Piast II Ożarowice
Tęcza Zendek
0:3
Arki Bożka Bytom
Olimpia Boruszowice
1:0
Gwarek II Tarnowskie Góry
Rozbark Bytom
5:0
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
Pauza
Nadzieja Bytom
5:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Naprzód Wieszowa
1:4
Iskra Lasowice
Nitron Krupski Młyn
0:2
Tęcza Zendek
Gwarek II Tarnowskie Góry
0:2
Rozbark Bytom
Arki Bożka Bytom
4:0
Iskra Połomia
Piast II Ożarowice
2:3
Przyszłość Nowe Chechło
Drama II Zbrosławice
1:3
Olimpia Boruszowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Boruszowice
Pauza
Nadzieja Bytom
2:2
Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa
3:0
Zgoda Repty Śląskie
Nitron Krupski Młyn
4:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Tęcza Zendek
0:0
Iskra Połomia
Arki Bożka Bytom
1:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Piast II Ożarowice
0:0
Iskra Lasowice
Drama II Zbrosławice
0:6
Rozbark Bytom
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
0:3
Arki Bożka Bytom
Iskra Lasowice
3:0
Nadzieja Bytom
Iskra Połomia
1:1
Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie
0:2
Piast II Ożarowice
Tęcza Zendek
5:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:0
Naprzód Wieszowa
Gwarek II Tarnowskie Góry
4:0
Drama II Zbrosławice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
Pauza
Nadzieja Bytom
2:3
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Połomia
3:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Naprzód Wieszowa
0:1
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
4:2
Drama II Zbrosławice
Tęcza Zendek
2:0
Przyszłość Nowe Chechło
Arki Bożka Bytom
5:0
Iskra Lasowice
Piast II Ożarowice
1:1
Olimpia Boruszowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama II Zbrosławice
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
1:0
Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie
0:0
Arki Bożka Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:0
Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek
3:3
Iskra Lasowice
Olimpia Boruszowice
7:0
Nadzieja Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry
2:0
Naprzód Wieszowa
Rozbark Bytom
2:0
Piast II Ożarowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
Pauza
Nadzieja Bytom
0:5
Rozbark Bytom
Iskra Połomia
1:0
Iskra Lasowice
Naprzód Wieszowa
2:2
Drama II Zbrosławice
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Przyszłość Nowe Chechło
Tęcza Zendek
2:1
Zgoda Repty Śląskie
Arki Bożka Bytom
2:1
Olimpia Boruszowice
Piast II Ożarowice
0:3
Gwarek II Tarnowskie Góry
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
2:0
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
3:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
1:2
Iskra Połomia
Olimpia Boruszowice
2:5
Tęcza Zendek
Gwarek II Tarnowskie Góry
0:1
Nadzieja Bytom
Rozbark Bytom
1:2
Arki Bożka Bytom
Drama II Zbrosławice
4:2
Piast II Ożarowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Ożarowice
Pauza
Nadzieja Bytom
8:0
Drama II Zbrosławice
Przyszłość Nowe Chechło
3:3
Iskra Lasowice
Iskra Połomia
4:3
Olimpia Boruszowice
Nitron Krupski Młyn
3:1
Naprzód Wieszowa
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Zgoda Repty Śląskie
Tęcza Zendek
1:3
Rozbark Bytom
Arki Bożka Bytom
3:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
Pauza
Iskra Lasowice
1:3
Nitron Krupski Młyn
Naprzód Wieszowa
1:0
Piast II Ożarowice
Zgoda Repty Śląskie
3:0
Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Gwarek II Tarnowskie Góry
8:3
Tęcza Zendek
Rozbark Bytom
1:0
Iskra Połomia
Drama II Zbrosławice
0:5
Arki Bożka Bytom
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Arki Bożka Bytom
Pauza
Nadzieja Bytom
2:4
Naprzód Wieszowa
Przyszłość Nowe Chechło
0:0
Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice
1:1
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Połomia
1:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn
3:0
Piast II Ożarowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:3
Rozbark Bytom
Tęcza Zendek
3:0
Drama II Zbrosławice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
Pauza
Naprzód Wieszowa
1:6
Arki Bożka Bytom
Zgoda Repty Śląskie
1:0
Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice
2:3
Iskra Lasowice
Gwarek II Tarnowskie Góry
3:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Rozbark Bytom
2:0
Przyszłość Nowe Chechło
Piast II Ożarowice
3:3
Nadzieja Bytom
Drama II Zbrosławice
2:3
Iskra Połomia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
5:2
Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Lasowice
0:2
Rozbark Bytom
Zgoda Repty Śląskie
0:1
Olimpia Boruszowice
Nitron Krupski Młyn
3:3
Nadzieja Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
Drama II Zbrosławice
Tęcza Zendek
6:0
Naprzód Wieszowa
Arki Bożka Bytom
3:0
Piast II Ożarowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
Pauza
Nadzieja Bytom
0:4
Arki Bożka Bytom
Piast II Ożarowice
1:2
Tęcza Zendek
Naprzód Wieszowa
1:1
Iskra Połomia
Drama II Zbrosławice
1:10
Przyszłość Nowe Chechło
Gwarek II Tarnowskie Góry
3:2
Iskra Lasowice
Rozbark Bytom
1:2
Zgoda Repty Śląskie
Olimpia Boruszowice
3:0
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
Pauza
Iskra Lasowice
8:0
Drama II Zbrosławice
Iskra Połomia
3:0
Piast II Ożarowice
Zgoda Repty Śląskie
1:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
Górnik Bobrowniki Śląskie
8:0
Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek
4:1
Nadzieja Bytom
Olimpia Boruszowice
1:3
Rozbark Bytom
Arki Bożka Bytom
1:2
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
Iskra Połomia
4:3
Nadzieja Bytom
Naprzód Wieszowa
2:7
Przyszłość Nowe Chechło
Nitron Krupski Młyn
0:2
Rozbark Bytom
Gwarek II Tarnowskie Góry
4:2
Olimpia Boruszowice
Arki Bożka Bytom
4:2
Tęcza Zendek
Piast II Ożarowice
1:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Drama II Zbrosławice
2:3
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
2:0
Piast II Ożarowice
Iskra Lasowice
2:1
Naprzód Wieszowa
Iskra Połomia
0:3
Arki Bożka Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:6
Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek
0:4
Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice
6:0
Drama II Zbrosławice
Rozbark Bytom
0:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?