Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Orzeł Koty
1:4
Rodło Górniki
LKS ZGODA REPTY
3:0*
Gwarek II Tarnowskie Góry
Unia II Strzybnica
2:1
TS Tarnowiczanka
Naprzód Wieszowa
- : -
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
11:1
Naprzód Wieszowa
LKS Orzeł Koty
2:3
LKS ZGODA REPTY
Górnik II Bobrowniki Śląskie
3:1
Unia II Strzybnica
Rodło Górniki
4:3
TS Tarnowiczanka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
6:1
LKS Orzeł Koty
TS Tarnowiczanka
5:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Unia II Strzybnica
0:7
Gwarek II Tarnowskie Góry
Rodło Górniki
3:2
LKS ZGODA REPTY
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
2:0
TS Tarnowiczanka
LKS Orzeł Koty
3:2
Unia II Strzybnica
Rodło Górniki
2:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS ZGODA REPTY
0:1
Naprzód Wieszowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
2:2
Rodło Górniki
TS Tarnowiczanka
3:2
LKS Orzeł Koty
Unia II Strzybnica
2:1
LKS ZGODA REPTY
Górnik II Bobrowniki Śląskie
2:5
Gwarek II Tarnowskie Góry
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
5:1
Unia II Strzybnica
LKS Orzeł Koty
4:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS ZGODA REPTY
2:1
TS Tarnowiczanka
Rodło Górniki
2:4
Gwarek II Tarnowskie Góry
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
9:2
LKS Orzeł Koty
TS Tarnowiczanka
3:1
Naprzód Wieszowa
Unia II Strzybnica
2:3
Rodło Górniki
Górnik II Bobrowniki Śląskie
1:2
LKS ZGODA REPTY
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
4:0
LKS ZGODA REPTY
TS Tarnowiczanka
1:0
Unia II Strzybnica
Górnik II Bobrowniki Śląskie
6:2
Naprzód Wieszowa
Rodło Górniki
1:0
LKS Orzeł Koty
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
3:1
Gwarek II Tarnowskie Góry
TS Tarnowiczanka
0:1
Rodło Górniki
Unia II Strzybnica
3:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS ZGODA REPTY
1:2
LKS Orzeł Koty
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
2:6
Unia II Strzybnica
LKS Orzeł Koty
5:1
Naprzód Wieszowa
LKS ZGODA REPTY
0:0
Rodło Górniki
Górnik II Bobrowniki Śląskie
6:1
TS Tarnowiczanka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Strzybnica
3:2
LKS Orzeł Koty
Naprzód Wieszowa
7:1
LKS ZGODA REPTY
TS Tarnowiczanka
1:0
Gwarek II Tarnowskie Góry
Górnik II Bobrowniki Śląskie
3:1
Rodło Górniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
14:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS Orzeł Koty
3:4
TS Tarnowiczanka
Rodło Górniki
4:3
Naprzód Wieszowa
LKS ZGODA REPTY
3:2
Unia II Strzybnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Tarnowskie Góry
- : -
Rodło Górniki
TS Tarnowiczanka
- : -
LKS ZGODA REPTY
Unia II Strzybnica
- : -
Naprzód Wieszowa
Górnik II Bobrowniki Śląskie
- : -
LKS Orzeł Koty
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
- : -
TS Tarnowiczanka
LKS Orzeł Koty
- : -
Gwarek II Tarnowskie Góry
Rodło Górniki
- : -
Unia II Strzybnica
LKS ZGODA REPTY
- : -
Górnik II Bobrowniki Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?