Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Dzierżoniów
0:2
Górnik II Zabrze
Śląsk II Wrocław
0:2
Skra Częstochowa
Miedź II Legnica
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Żmigród
2:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg
3:3
Olimpia Kowary
LKS Unia Turza Śląska
3:0
Ślęza Wrocław
KS Falubaz Zielona Góra
2:2
Górnik Wałbrzych
KGHM ZANAM Polkowice
1:2
GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:0
Olimpia Kowary
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0
Górnik Wałbrzych
Górnik II Zabrze
1:1
Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:2
Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica
4:1
KGHM ZANAM Polkowice
Rekord Bielsko-Biała
4:0
KS Falubaz Zielona Góra
Skra Częstochowa
1:0
Ruch Zdzieszowice
GKS 1962 Jastrzębie
1:0
LKS Unia Turza Śląska
Stal Brzeg
3:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:2
Górnik II Zabrze
Olimpia Kowary
1:1
GKS 1962 Jastrzębie
Piast Żmigród
1:4
Stal Brzeg
Lechia Dzierżoniów
1:1
Ślęza Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
1:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik Wałbrzych
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
2:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Unia Turza Śląska
2:1
Miedź II Legnica
KS Falubaz Zielona Góra
2:2
Skra Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
4:2
Piast Żmigród
BKS Stal Bielsko-Biała
2:3
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
0:1
Ruch Zdzieszowice
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:3
KS Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica
4:2
Olimpia Kowary
Skra Częstochowa
0:2
Górnik Wałbrzych
GKS 1962 Jastrzębie
2:2
Lechia Dzierżoniów
Stal Brzeg
0:0
Śląsk II Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
LKS Unia Turza Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
4:5
Ślęza Wrocław
Olimpia Kowary
1:1
KGHM ZANAM Polkowice
Piast Żmigród
1:2
GKS 1962 Jastrzębie
Lechia Dzierżoniów
1:3
Miedź II Legnica
Górnik Wałbrzych
1:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice
0:0
Stal Brzeg
LKS Unia Turza Śląska
1:5
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Falubaz Zielona Góra
2:0
Górnik II Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
0:1
Ruch Zdzieszowice
BKS Stal Bielsko-Biała
2:2
Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze
2:1
Górnik Wałbrzych
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica
0:2
Piast Żmigród
GKS 1962 Jastrzębie
4:2
Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg
2:0
KS Falubaz Zielona Góra
LKS Unia Turza Śląska
1:2
Olimpia Kowary
KGHM ZANAM Polkowice
1:1
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:0
Miedź II Legnica
Olimpia Kowary
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Piast Żmigród
2:2
KGHM ZANAM Polkowice
Lechia Dzierżoniów
1:1
LKS Unia Turza Śląska
Górnik Wałbrzych
1:2
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice
1:4
GKS 1962 Jastrzębie
KS Falubaz Zielona Góra
0:3
Ślęza Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:1
Górnik Wałbrzych
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze
2:3
Skra Częstochowa
Miedź II Legnica
2:1
Ruch Zdzieszowice
Olimpia Kowary
1:1
Lechia Dzierżoniów
GKS 1962 Jastrzębie
2:1
KS Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg
2:0
Rekord Bielsko-Biała
LKS Unia Turza Śląska
1:2
Piast Żmigród
KGHM ZANAM Polkowice
4:0
Śląsk II Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
1:1
LKS Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:4
Górnik II Zabrze
Piast Żmigród
4:1
Olimpia Kowary
Lechia Dzierżoniów
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik Wałbrzych
0:0
GKS 1962 Jastrzębie
Rekord Bielsko-Biała
2:3
Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice
1:0
KGHM ZANAM Polkowice
KS Falubaz Zielona Góra
2:2
Miedź II Legnica
Skra Częstochowa
1:1
Stal Brzeg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
3:1
Górnik II Zabrze
Olimpia Kowary
1:3
Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów
0:2
Piast Żmigród
GKS 1962 Jastrzębie
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg
2:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
KGHM ZANAM Polkowice
0:0
KS Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław
3:0
Skra Częstochowa
Miedź II Legnica
0:0
Górnik Wałbrzych
LKS Unia Turza Śląska
1:2
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
0:0
Lechia Dzierżoniów
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:1
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik Wałbrzych
0:4
KGHM ZANAM Polkowice
Skra Częstochowa
0:0
GKS 1962 Jastrzębie
Ruch Zdzieszowice
4:3
Olimpia Kowary
KS Falubaz Zielona Góra
1:0
LKS Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze
3:4
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Miedź II Legnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
Stal Brzeg
Olimpia Kowary
2:5
KS Falubaz Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów
0:4
Ruch Zdzieszowice
GKS 1962 Jastrzębie
4:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
KGHM ZANAM Polkowice
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
1:2
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
3:1
Skra Częstochowa
Piast Żmigród
0:0
Śląsk II Wrocław
LKS Unia Turza Śląska
2:0
Górnik Wałbrzych
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
1:0
GKS 1962 Jastrzębie
Pniówek Pawłowice Śląskie
6:1
Miedź II Legnica
Górnik Wałbrzych
1:0
Olimpia Kowary
Rekord Bielsko-Biała
5:2
LKS Unia Turza Śląska
Skra Częstochowa
0:0
KGHM ZANAM Polkowice
Ruch Zdzieszowice
2:0
Piast Żmigród
Stal Brzeg
3:3
Ślęza Wrocław
KS Falubaz Zielona Góra
2:2
Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław
2:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
6:0
Ślęza Wrocław
Olimpia Kowary
2:2
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
3:1
KS Falubaz Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów
0:0
Górnik Wałbrzych
GKS 1962 Jastrzębie
3:0
Stal Brzeg
KGHM ZANAM Polkowice
3:0*
Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica
0:0
Górnik II Zabrze
LKS Unia Turza Śląska
1:3
Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław
1:0
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0
LKS Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa
1:0
Olimpia Kowary
Ruch Zdzieszowice
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg
0:2
Miedź II Legnica
KS Falubaz Zielona Góra
1:0
Śląsk II Wrocław
Górnik II Zabrze
1:2
KGHM ZANAM Polkowice
Ślęza Wrocław
1:1
GKS 1962 Jastrzębie
Górnik Wałbrzych
0:1
Piast Żmigród
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
Stal Brzeg
Olimpia Kowary
1:5
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów
1:2
Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice
3:0
KS Falubaz Zielona Góra
Śląsk II Wrocław
0:1
Górnik Wałbrzych
BKS Stal Bielsko-Biała
0:1
GKS 1962 Jastrzębie
Miedź II Legnica
0:0
Ślęza Wrocław
LKS Unia Turza Śląska
2:2
Górnik II Zabrze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
0:2
Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa
6:0
Piast Żmigród
GKS 1962 Jastrzębie
4:2
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
3:2
LKS Unia Turza Śląska
KS Falubaz Zielona Góra
0:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
3:0
Olimpia Kowary
KGHM ZANAM Polkowice
1:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
LKS Unia Turza Śląska
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze
- : -
Lechia Dzierżoniów
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Piast Żmigród
Olimpia Kowary
- : -
Stal Brzeg
Górnik Wałbrzych
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Ruch Zdzieszowice
Skra Częstochowa
- : -
Śląsk II Wrocław
GKS 1962 Jastrzębie
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Olimpia Kowary
- : -
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
- : -
Górnik II Zabrze
Lechia Dzierżoniów
- : -
Stal Brzeg
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Miedź II Legnica
Górnik Wałbrzych
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
- : -
Skra Częstochowa
LKS Unia Turza Śląska
- : -
GKS 1962 Jastrzębie
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Lechia Dzierżoniów
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Górnik II Zabrze
- : -
Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica
- : -
LKS Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Górnik Wałbrzych
Skra Częstochowa
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
GKS 1962 Jastrzębie
- : -
Olimpia Kowary
Stal Brzeg
- : -
Piast Żmigród
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Stal Brzeg
Olimpia Kowary
- : -
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
- : -
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
- : -
GKS 1962 Jastrzębie
Górnik Wałbrzych
- : -
Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
- : -
Górnik II Zabrze
LKS Unia Turza Śląska
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Śląsk II Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
LKS Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Górnik Wałbrzych
Miedź II Legnica
- : -
Lechia Dzierżoniów
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Olimpia Kowary
Skra Częstochowa
- : -
Rekord Bielsko-Biała
GKS 1962 Jastrzębie
- : -
Piast Żmigród
Stal Brzeg
- : -
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
GKS 1962 Jastrzębie
Olimpia Kowary
- : -
LKS Unia Turza Śląska
Piast Żmigród
- : -
Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Górnik Wałbrzych
- : -
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Skra Częstochowa
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
- : -
Ślęza Wrocław
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Stal Brzeg
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Olimpia Kowary
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Skra Częstochowa
Miedź II Legnica
- : -
Śląsk II Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Górnik II Zabrze
GKS 1962 Jastrzębie
- : -
Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg
- : -
Górnik Wałbrzych
LKS Unia Turza Śląska
- : -
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Górnik Wałbrzych
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
- : -
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Stal Brzeg
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
GKS 1962 Jastrzębie
Ruch Zdzieszowice
- : -
Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Piast Żmigród
- : -
LKS Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów
- : -
Olimpia Kowary
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Olimpia Kowary
- : -
Piast Żmigród
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Ruch Zdzieszowice
GKS 1962 Jastrzębie
- : -
Górnik Wałbrzych
Stal Brzeg
- : -
Skra Częstochowa
LKS Unia Turza Śląska
- : -
Śląsk II Wrocław
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Olimpia Kowary
Górnik II Zabrze
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Stal Brzeg
Piast Żmigród
- : -
Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
- : -
Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała
- : -
GKS 1962 Jastrzębie
Skra Częstochowa
- : -
Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice
- : -
LKS Unia Turza Śląska
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Olimpia Kowary
- : -
Ruch Zdzieszowice
Lechia Dzierżoniów
- : -
Śląsk II Wrocław
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Górnik Wałbrzych
GKS 1962 Jastrzębie
- : -
Skra Częstochowa
Stal Brzeg
- : -
Górnik II Zabrze
LKS Unia Turza Śląska
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
- : -
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
GKS 1962 Jastrzębie
Górnik Wałbrzych
- : -
LKS Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Ruch Zdzieszowice
- : -
Lechia Dzierżoniów
Stal Brzeg
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Olimpia Kowary
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Stal Brzeg
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Olimpia Kowary
- : -
Górnik Wałbrzych
Piast Żmigród
- : -
Ruch Zdzieszowice
Lechia Dzierżoniów
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Skra Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
- : -
Górnik II Zabrze
LKS Unia Turza Śląska
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
- : -
Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Górnik Wałbrzych
- : -
Lechia Dzierżoniów
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Olimpia Kowary
Skra Częstochowa
- : -
LKS Unia Turza Śląska
Ruch Zdzieszowice
- : -
Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg
- : -
GKS 1962 Jastrzębie
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Piast Żmigród
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica
- : -
Stal Brzeg
Olimpia Kowary
- : -
Skra Częstochowa
Piast Żmigród
- : -
Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
- : -
Rekord Bielsko-Biała
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Górnik II Zabrze
GKS 1962 Jastrzębie
- : -
Ślęza Wrocław
LKS Unia Turza Śląska
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze
- : -
LKS Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Olimpia Kowary
Górnik Wałbrzych
- : -
Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Piast Żmigród
Skra Częstochowa
- : -
Lechia Dzierżoniów
GKS 1962 Jastrzębie
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica
- : -
GKS 1962 Jastrzębie
Olimpia Kowary
- : -
Górnik II Zabrze
Piast Żmigród
- : -
Skra Częstochowa
Lechia Dzierżoniów
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice
- : -
Górnik Wałbrzych
LKS Unia Turza Śląska
- : -
Stal Brzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?