Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród
1:3
Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa
4:0
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
6:0
Ślęza Wrocław
KS Falubaz Zielona Góra
1:0
Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin II
2:1
Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska
1:3
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
3:0
Zagłębie II Lubin II
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
2:0
Polonia Głubczyce
Lechia Dzierżoniów
1:0
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg
2:0
Unia Turza Śląska
KS Falubaz Zielona Góra
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
KGHM ZANAM Polkowice
4:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:2
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
2:0
Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0
Miedź II Legnica
Polonia Głubczyce
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
0:2
Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród
3:0
KS Falubaz Zielona Góra
Zagłębie II Lubin II
3:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Skra Częstochowa
3:2
KGHM ZANAM Polkowice
Unia Turza Śląska
1:2
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
3:1
Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:3
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów
1:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
2:1
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
1:0
Skra Częstochowa
KS Falubaz Zielona Góra
0:1
Zagłębie II Lubin II
KGHM ZANAM Polkowice
3:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:2
Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław
6:2
KS Falubaz Zielona Góra
BKS Stal Bielsko-Biała
0:1
KGHM ZANAM Polkowice
Polonia Głubczyce
2:4
Stal Brzeg
Miedź II Legnica
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
1:0
Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin II
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Skra Częstochowa
3:1
Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska
0:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
2:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
1:5
Skra Częstochowa
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
4:1
Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice
2:2
Rekord Bielsko-Biała
KS Falubaz Zielona Góra
1:3
Unia Turza Śląska
KGHM ZANAM Polkowice
2:0
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
1:1
Zagłębie II Lubin II
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź II Legnica
0:1
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
0:4
Piast Żmigród
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
Lechia Dzierżoniów
Polonia Głubczyce
0:1
Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin II
1:1
Ruch Zdzieszowice
Skra Częstochowa
1:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:1
KS Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
1:1
KGHM ZANAM Polkowice
Unia Turza Śląska
2:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Brzeg
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:2
Polonia Głubczyce
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
2:3
Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów
1:1
Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin II
0:2
Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice
1:1
KGHM ZANAM Polkowice
KS Falubaz Zielona Góra
0:0
Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze
3:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
6:3
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
3:2
Ruch Zdzieszowice
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Głubczyce
1:5
KS Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica
3:2
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa
0:0
Gwarek Tarnowskie Góry
KGHM ZANAM Polkowice
3:2
Stal Brzeg
Unia Turza Śląska
4:2
Zagłębie II Lubin II
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
3:0
Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:2
Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Polonia Głubczyce
Piast Żmigród
0:1
Skra Częstochowa
Lechia Dzierżoniów
1:0
KGHM ZANAM Polkowice
Zagłębie II Lubin II
0:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ruch Zdzieszowice
1:0
Stal Brzeg
KS Falubaz Zielona Góra
2:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:2
Ślęza Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Głubczyce
2:1
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
0:2
KS Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
1:4
Pniówek Pawłowice Śląskie
Skra Częstochowa
1:0
Zagłębie II Lubin II
Stal Brzeg
3:1
Lechia Dzierżoniów
KGHM ZANAM Polkowice
1:6
Górnik II Zabrze
Unia Turza Śląska
1:1
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:1
Skra Częstochowa
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
KGHM ZANAM Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin II
7:2
Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice
3:4
Lechia Dzierżoniów
KS Falubaz Zielona Góra
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
3:1
Stal Brzeg
Unia Turza Śląska
1:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:1
Ruch Zdzieszowice
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0
Zagłębie II Lubin II
Polonia Głubczyce
2:5
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
2:1
Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów
3:0
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Skra Częstochowa
1:0
Unia Turza Śląska
Stal Brzeg
5:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
KGHM ZANAM Polkowice
3:0
KS Falubaz Zielona Góra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:0
Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław
2:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:2
Lechia Dzierżoniów
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
KGHM ZANAM Polkowice
Piast Żmigród
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin II
1:3
Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice
3:3
Górnik II Zabrze
Unia Turza Śląska
- : -
Polonia Głubczyce
KS Falubaz Zielona Góra
1:4
Stal Brzeg
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0
Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze
1:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Głubczyce
1:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica
1:1
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:1
KS Falubaz Zielona Góra
KGHM ZANAM Polkowice
0:1
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
6:2
Zagłębie II Lubin II
Skra Częstochowa
3:0
Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg
4:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
3:0
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród
2:1
Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin II
2:0
KGHM ZANAM Polkowice
Skra Częstochowa
1:0
Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice
3:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska
3:0
Miedź II Legnica
KS Falubaz Zielona Góra
2:1
Górnik II Zabrze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
0:0
Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze
3:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:1
KS Falubaz Zielona Góra
Polonia Głubczyce
1:5
Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica
2:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów
1:2
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Unia Turza Śląska
KGHM ZANAM Polkowice
2:3
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
1:2
Zagłębie II Lubin II
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?