Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Głubczyce
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród
- : -
Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa
- : -
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
- : -
Ślęza Wrocław
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin II
- : -
Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
- : -
Zagłębie II Lubin II
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
- : -
Polonia Głubczyce
Lechia Dzierżoniów
- : -
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg
- : -
Unia Turza Śląska
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
- : -
Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Miedź II Legnica
Polonia Głubczyce
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Zagłębie II Lubin II
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Skra Częstochowa
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Unia Turza Śląska
- : -
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
- : -
Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
- : -
Miedź II Legnica
Stal Brzeg
- : -
Skra Częstochowa
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Zagłębie II Lubin II
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Polonia Głubczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Polonia Głubczyce
- : -
Stal Brzeg
Miedź II Legnica
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród
- : -
Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin II
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Skra Częstochowa
- : -
Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śląska
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
- : -
Skra Częstochowa
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
- : -
Zagłębie II Lubin II
Lechia Dzierżoniów
- : -
Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Unia Turza Śląska
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Miedź II Legnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław
- : -
Piast Żmigród
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Lechia Dzierżoniów
Polonia Głubczyce
- : -
Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica
- : -
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Zagłębie II Lubin II
- : -
Ruch Zdzieszowice
Skra Częstochowa
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Polonia Głubczyce
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
- : -
Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów
- : -
Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin II
- : -
Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Stal Brzeg
- : -
Rekord Bielsko-Biała
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Skra Częstochowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
- : -
Ruch Zdzieszowice
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Głubczyce
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica
- : -
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Stal Brzeg
Unia Turza Śląska
- : -
Zagłębie II Lubin II
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Polonia Głubczyce
Piast Żmigród
- : -
Skra Częstochowa
Lechia Dzierżoniów
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Zagłębie II Lubin II
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ruch Zdzieszowice
- : -
Stal Brzeg
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Ślęza Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Głubczyce
- : -
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Skra Częstochowa
- : -
Zagłębie II Lubin II
Stal Brzeg
- : -
Lechia Dzierżoniów
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Górnik II Zabrze
Unia Turza Śląska
- : -
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
- : -
Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze
- : -
Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Miedź II Legnica
Piast Żmigród
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin II
- : -
Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice
- : -
Lechia Dzierżoniów
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Ruch Zdzieszowice
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Zagłębie II Lubin II
Polonia Głubczyce
- : -
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
- : -
Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów
- : -
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Skra Częstochowa
- : -
Unia Turza Śląska
Stal Brzeg
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
Lechia Dzierżoniów
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Piast Żmigród
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin II
- : -
Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice
- : -
Górnik II Zabrze
Unia Turza Śląska
- : -
Polonia Głubczyce
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Stal Brzeg
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Głubczyce
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica
- : -
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Zagłębie II Lubin II
Skra Częstochowa
- : -
Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
- : -
Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród
- : -
Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin II
- : -
KGHM ZANAM Polkowice
Skra Częstochowa
- : -
Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice
- : -
Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska
- : -
Miedź II Legnica
KS Falubaz Zielona Góra
- : -
Górnik II Zabrze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze
- : -
Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie
- : -
KS Falubaz Zielona Góra
Polonia Głubczyce
- : -
Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów
- : -
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Unia Turza Śląska
Stal Brzeg
- : -
Zagłębie II Lubin II
KGHM ZANAM Polkowice
- : -
Ślęza Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?