Informacja dotycząca biletów na mecz z Lechią

Informujemy, że bilety na inauguracyjny mecz sezonu 2021/22 Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra (sobota, godz. 16:00) będzie można nabyć jedynie bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania w kasie biletowej. Nie będzie zatem prowadzona przedsprzedaż biletów. Bramy stadionu oraz kasy zostaną otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, czyli o 15:00.

Ceny wejściówek na mecze Stali Brzeg nie uległy zmianie i kształtują się następująco: NORMALNY - 12 zł, ULGOWY - 8 zł (uczniowie, studenci, emeryci i renciści za okazaniem legitymacji oraz kobiety) i DZIECI DO LAT 12 - 2 zł.

Serdecznie zapraszamy do wspierania żółto-niebieskich w nowym sezonie. Prosimy jednocześnie o stosowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, tj. dezynfekcję rąk, zachowanie bezpiecznego dystansu oraz zajmowanie co drugiego krzesełka na trybunach w rzędach naprzemiennie. Do zobaczenia!

fot. Damian Wolak / www.brzeg24.pl