Bo sport to zdrowie!

Miło nam poinformować, iż w minionym tygodniu Akademia Piłkarską BTP Stal Brzeg zawarła umowę współpracy z Publicznym Przedszkolem nr 10 w Brzegu, reprezentowanym przez Panią Dyrektor Iwonę Makarewicz.

Współpraca ma na celu popularyzację piłki nożnej jak i zachęcenia dzieci do uprawiania sportu.

Stal Brzeg zobowiązała się do prowadzenia zajęć edukacyjnych i sportowych w przedszkolu oraz udzielania pomocy przy organizacji imprez organizowanych w PP nr 10.

Natomiast Pani Dyrektor zobligowała się do pomocy w organizacji opraw przedmeczowych drużyny seniorów w III lidze (m. in. wyprowadzanie piłkarzy na boisko oraz podawanie piłek)

Mamy nadzieję, że zawarta współpraca wpłynie pozytywnie na obie strony, a wiele nowych i pełnych energii dzieci zasili szeregi naszej Akademii.