Dzięki Damian!

Na sobotni mecz z Piastem Żmigród raczej nikogo nie trzeba zapraszać bo starcie dwóch czołowych drużyn III ligi zapowiada się na wyśmienite widowisko. My mamy jeszcze jeden powód abyście w sobotę przyszli na mecz. Spotkanie XX kolejki III Ligi pomiędzy Stalą a Piastem Żmigród będzie ostatnim w którym w szeregach naszej drużyny zobaczymy Damiana Kiełbasę! Z przyczyn osobistych, podstawowy lewy obrońca „żółto-niebieskich” postanowił zakończyć przygodę z piłką i „zawiesić buty na kołku”. Swoje dalsze plany życiowe postanowił realizować poza granicami naszego kraju. Na pewno będzie to osłabienie kadry naszej drużyny ale taką decyzję podjął zawodnik i Zarząd wraz ze sztabem szkoleniowym ją uszanował.

Damian Kiełbasa do naszej drużyny dołączył przed sezonem 2015/2016 stając się jej podstawowym zawodnikiem. Damian urodził się w Kutnie gdzie także zaczynał swoją przygodę z piłką. Potem występował min. w SMS Łódź, Moto-Jelczu Oława czy Odrze Opole, skąd trafił do Brzegu.

W naszej drużynie Damian rozegrał 37 meczów (IV, III liga, 2883 minuty), w których zdobył 3 gole oraz zaliczył 7 asyst. Na swoim koncie zapisał także 6 żółtych i 1 czerwoną kartkę.

Za dużo "Kiełbi" nie strzelał goli ale jak już to .....

Swoją grą wydatnie przyczynił się do awansu naszej drużyny do III ligi, za co serdecznie mu dziękujemy i życzymy wielu wspaniałych chwil i dużo szczęścia w życiu osobistym.

Dzięki Damian!