Juniorzy młodsi także z kompletem punktów

W drugiej kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, nasza drużyna pokonała w Brzegu – Czarnych Otmuchów 1:0 i po dwóch meczach z dorobkiem czterech punktów zajmuje w tabeli trzecie miejsce.

Wczorajszy mecz miał wyrównany przebieg z lekką przewaga naszej drużyny, która zdobyła decydującego gola w 17. minucie w której faulowany w polu karnym był Jakub Mikuła i sędzia musiał wskazać na „wapno”. Do piłki podszedł kapitan „żółto-niebieskich” Bartosz Łukawiecki i pewnym strzałem dał nam jak się później okazało trzy punkty. W dalszej części tego meczu, mieliśmy jeszcze kilka groźnych akcji ale niestety nie udało nam się już umieścić piłki w siatce i mecz zakończył się skromną ale zasłużoną naszą wygraną.

OLJM, II kolejka

Stal – Czarni Otmuchów

(Łukawiecki)

Stal: : Kamil Pasławski, Adam Pasierski, Łukasz Dudzik, Kacper Bugiel, Patryk Sacha ( 41' Mateusz Markowski ), Mateusz Foryś, Jędrzej Mazurkiewicz, Jakub Wolny, Bartosz Łukawiecki, Maksymilian Bożek, Jakub Mikuła ( 70' Maciej Żyłowski )