Liga Młodzików: Stal - Skalnik Gracze 14:1.

W 12 kolejce Ligi Młodzików, Stal pokonała na Stadionie Miejskim, swoich rówieśników z Graczy aż 14:1. Wygrana ta pozwoliła powrócić „żółto-niebieskim” na fotel lidera rozgrywek.

Po dwóch kolejkach ligowych nasz dorobek strzelecki nie był satysfakcjonujący. Jednak w meczu ze Skalnikiem wszystkie się zmieniło. Już po 5 minutach prowadziliśmy 3-0. Dobrze przepracowany tydzień, gdzie skupiliśmy się na grze skrzydłami zaowocował. Bardzo dobre zawody rozegrali wszyscy zawodnicy. Dokładne i szybkie podania kończyły się niezliczoną ilością strzałów, co bardzo cieszy.

Jedyny błąd przydarzył się gdy straciliśmy bramkę, kiedy to, podczas wybicia piłki, nie popisał się bramkarz. Jednak chwile później podwyższyliśmy wynik i do szatni schodziliśmy bardzo zadowoleni.

Po przerwie zmiennicy szybko złapali rytm i dołożyli 10 bramek nie dając rywalowi nawet przejść na naszą połowę.

Wynik powinien być bardziej korzystny ale niestety nie wykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych.

Liga Młodzików, 12 kolejka,

Stal Brzeg - Skalnik Gracze 14-1

Bramki: Kasjan Nowacki, Klaudiusz Szwajda x 2,Jakub Habrych, Mateusz Forys x3, Piotr Sikora, Filip Kamiński x3, Marcel Kłoda x3.

Skład: Bartosz Milian, Miłosz Jaskula - Dawid Gromnicki, Adrian Kaszub, Oskar Solecki, Piotr Sikora, Kasjan Nowacki, Jakub Habrych, Klaudiusz Szwajda, Maciej Wieczorek orazMarcel Kłoda, Piotr Okonski, Jan Druszcz, Mateusz Forys, Filip Kamiński, Marcin Dziwura, Kacper Kwiatkowski. Trenerzy: Damian Dziura oraz Marek Szymocha.