Nabór do drużyny juniorów młodszych (2001/2002)

Klub BTP Stal Brzeg, ogłasza nabór chłopców z rocznika 2001/2002 (junior młodszy) do drużyny juniorów młodszych, występującej w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych gr. C. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem Zbigniewem Marcem pod numerem telefonu 503 554 965 lub e-mail: zbyszekmarzec@wp.pl.

Przypominamy, iż nasza drużyna juniorów młodszych drugi sezon z rzędu będzie występowała w rozgrywkach międzywojewódzkich, gdzie mierzy się z takimi drużynami jak Górnik Zabrze, Ruch Chorzów czy Miedź Legnica. Udział w tych rozgrywkach „żółto-niebiescy” zapewnili sobie w meczu barażowym w którym bez problemów pokonali Pomologię Prószków 5:1.

Wszystkich zawodników zainteresowanych grą w naszej drużynie – zapraszamy i prosimy o kontakt z trenerem.