OLJ: Jedność Rozmierka - Stal 2:2

Nieudanie, wyjazd do Rozmierki będą wspominali juniorzy starsi, którzy w XVIII kolejce jedynie zremisowali z miejscową Jednością. Szkoda remisu bowiem punkty pogubiły inne drużyny z czołówki i można było umocnić swoją pozycję w górze tabeli.

Mecz ten rozgrywany na bardzo ciężkim boisku od początku nie układał się po myśli „żółto-niebieskich”. Stratę bramek na swoje konta musza niestety zapisać bramkarz (który popełnił błąd przy strzale z rzutu wolnego) oraz obrońcy. Zawodnicy Jedności mieli jeszcze rzut karny ale na szczęści dla naszej drużyny został on „przestrzelony”. W pogoni za wynikiem przeszkadzała naszym zawodnikom ewidentna gra na czas miejscowych, którzy wykorzystywali każda okazję aby „poleżeć na boisku”.

Koniec końców, zremisowaliśmy mecz, który winniśmy wygrać i żadna wymówka tego nie usprawiedliwia. Ale jak to w piłce młodzieżowej, czasami tak bywa, więc głowy do góry i w niedzielę gramy o trzy punkty.

Przypominam, iż w najbliższą niedzielę 24.04.2016, o godz. 11:00, zagramy w Głubczycach z miejscową Polonią.

Opolska Liga Juniorów Starszych, XVIII kolejka

Jedność Rozmierka – Stal 2:2

(Janeczek, Dykus)

Stal: Kuboń, Drozd, Szpulak, Gawroński, Dykus, M. Mendak, Janeczek, Kędra, Krej, Dychus, Doszna. Trener: Bartosz Kowalski.