OLJ: Stal - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:0!

Trzecie zwycięstwo w czwartym meczu Opolskiej Ligi Juniorów odnieśli nasi zawodnicy. W sobotę w pokonanym polu zostawili rówieśników z Chemika Kędzierzyn-Koźle z którymi wygrali 1:0.

Do spotkania z Chemikiem przystępowaliśmy w mocno okrojonym składzie z bramkarzem w ataku! Dodatkowo warunki atmosferyczne panujące w sobotnie popołudnie nie sprzyjały do gry w piłkę. Gola dającego nam kolejne trzy punkty zdobył Arkadiusz Kot w 23 minucie. Pod koniec spotkania ten sam zawodnik mógł podwyższyć prowadzenie ale zmarnował sytuację sam na sam. W końcówce meczu gra się trochę zaostrzyła i posypały się żółte kartki a rywale po czerwonej kartce kończyli to spotkanie w 10.

4 kolejka OLJ

Stal – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:0

(Kot)

Stal: Górski – Dykus, Gawroński, Grudziński, Kędra, Kot, Krej, Kuboń (77’ Sieczkowski), Szpulak, Urysz, Wystrach. Trener: Bartosz Kowalski.