Powołania Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

Dobra gra młodych zawodników naszego klubu, została zauważona przez działaczy Opolskiego Związku Piłki Nożnej, którzy wysłali powołania na różne rozgrywki młodzieżowe.

Na konsultacje kadry OZPN rocznik 2003, powołani z naszego klubu zostali: Adrian Kaszub, Filip Kamiński oraz Miłosz Jaskuła.

Konsultacja odbędzie się w dniu 03.10.2015r. (sobota) o godz.09.00, na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Młodzieży w Prószkowie ul. Pomologia 11

Z rocznika 2000, powołania na mecz międzyzwiązkowy pomiędzy Opolskim ZPN a Lubuskim ZPN o Puchar im. Kazimierza Deyny dostali: Wojciech Bober, Piotr Mendak, Mateusz Dychus.

Mecz międzyzwiązkowy pomiędzy Opolskim ZPN, a Lubuskim ZPN odbędzie się 30.09.2015r. (środa) o godz. 12.30 w Zielonej Górze.

Gratulujemy naszym zawodnikom.