Wigilia 2019

W dniu dzisiejszym w „Restauracji MARIO Mariusz Firek”, odbyła się wigilia klubowa na której zgromadzili się zawodnicy, trenerzy, sponsorzy oraz Zarząd klubu.

Podczas spotkania wigilijnego, w imieniu klubu głoś zabrał Prezes Grzegorz Dyl, który życzył wszystkim zebranym spokojnych i rodzinnych świąt. Potem głos zabrał trener Marcin Domagała oraz Koordynator Akademii Piłkarskiej Damian Dziura.

W imieniu sponsorów głos zabrał Burmistrz Brzegu Pan Jerzy Wrębiak, który podziękował wszystkim zebranym za wsparcie klubu oraz życzył zawodnikom zdrowia i udanej rundy wiosennej.

Następnie z rąk Prezesa Grzegorza Dyla, nasi sponsorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami za wsparcie klubu.

Po części oficjalnej wszyscy zebrani zasiedli do stołu – racząc się przepysznymi daniami przygotowanymi przez restaurację MARIO.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy przybyli na dzisiejszą wigilię i jeszcze raz życzymy Zdrowych, Wesołych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i szczęścia w Nowym 2020 roku.

Zarząd BTP Stal Brzeg.

Powiązana galeria: