Zapowiedź: Chemik K-Koźle – Stal

Po ubiegłotygodniowym meczu na szczycie IV ligi z Polonią Głubczyce zakończonym remisem 1:1, nasza drużyna zmierzy się z kolejną drużyną z czołówki Chemikiem Kędzierzyn-Koźle. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim "Kuźniczka" przy ulicy Grunwaldzkiej 71 w Kędzierzynie-Koźlu.

Drużyna Chemika od awansu do IV ligi zajmowała miejsce w górnej części tabeli. W zeszłym sezonie „Chemicy" walczyli do samego końca o awans do III ligi i tylko pechowy remis w ostatniej kolejce sprawił iż do III ligi awansował Skalnik Gracze. W bieżących rozgrywkach w 22 kolejkach nasi przeciwnicy zdobyli 35 punktów co daje im obecnie 5. miejsce w tabeli. W rundzie jesiennej na stadionie w Brzegu Stal zremisowała z Chemikiem 1:1. Gole w tamtym meczu strzelili dla Stali Łukasz Szpak natomiast dla Chemika Tomasz Browarski. Wyniki drużyny Chemika w rundzie wiosennej obecnych rozgrywek na swoim boisku (2 wygrane na 2 mecze w rundzie wiosennej) pokazują jak trudny to będzie mecz dla naszych zawodników. W zeszłym sezonie przegraliśmy w Kędzierzynie-Koźlu 0:2.

Liczymy na udany mecz naszych zawodników i kolejne 3 punkty, które umocnią nas na 1. miejscu w tabeli.

Relacja z tego meczu zostanie przeprowadzona na koncie Stali na portalu Facebook.

Chemik K-Koźle - Stal Brzeg
XXIII kolejka IV ligi – 18.04.2015 (sobota); godzina 16.00