ELREC kolejnym sponsorem Stali!

Kolejnym partnerem, który zdecydował się wesprzeć nasz klub jest ELREC Sp. z o.o. Sp. k., której siedziba mieści się w Brzegu na ul. Na Grobli 13. Nasz nowy partner jest częścią grupy 3 River Group.

Elrec, świadczy usługi w zakresie obróbki mechanicznej odlewów aluminiowych. Profil działalności firmy obejmuje: gratowanie, szlifowanie wibracyjne, próby płaskości i szczelności oraz śrutowanie.

W 3 River Group spółki Elrec i I.C.I. znajdujące się w Brzegu gwarantują kompetencje i know-how z zakresu produkcji, montażu i logistyki. Zakłady te działają szczególnie ekonomicznie. Jako klient mogą Państwo również liczyć na wysokiej jakości wyniki na poziomie zachodnioeuropejskim i maksymalną niezawodność. Nie ulega wątpliwości, iż produkujemy na uczciwych warunkach na miejscu.

Cieszymy się iż tak mocna marka zdecydowała się wesprzeć nasz klub.