ELREC - partnerem Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg.

Akademia Piłkarska BTP STAL BRZEG zyskała kolejnych sponsorów.  Firmy ELREC oraz I.C.I, ufundowały grupie orlików młodszych komplet strojów piłkarskich, na których umieściły logo swojej firmy.

Firmy ELREC oraz I.C.I wchodzą w skład grupy 3 River Group. Skupia ona pod jednym dachem kompetencje znanych europejskich przedsiębiorstw z branży obróbki metalu. Swoje oddziały posiada w Niemczech, Polsce i na Węgrzech. Polskie oddziały swoją lokalizację mają w Brzegu i zajmują się obróbką profili aluminiowych, produktów walcowanych i odlewów ze stali szlachetnej.

Ich klientami są firmy z branży motoryzacyjnej, środowiska naturalnego oraz budowlanej. Firmy ELREC oraz I.C.I, szczycą się wysoką jakością swoich produktów, która zadowala nawet najbardziej wymagających klientów.

Pomoc sponsorów, w rozwoju Akademii Piłkarskiej jest dla nas bardzo ważna. Celem na najbliższe tygodnie jest ujednolicenie strojów dla wszystkich zespołów. Dążymy do tego aby nasze drużyny występowały w „żółto-niebieskich” barwach już od najmłodszych lat. Chcemy aby utożsamiali się z klubem tak aby w przyszłości stanowiły o jego sile.

Za wsparcie finansowe BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY.

Więcej informacji o firmie ELREC TUTAJ