Michał Kuriata i Jakub Kowalski na kolejny sezon w Stali

Dwaj ważni zawodnicy brzeskiej Stali - pomocnik Michał Kuriata oraz obrońca Jakub Kowalski zostają z nami na kolejny sezon!

Michał Kuriata występuje w Stali już cztery lata. W tym czasie pomocnik zanotował 95 ligowych występów, zdobywając w nich cztery bramki. 23-latek, który słynie z mrówczej pracy wykonywanej na boisku, stracił sporą część rundy jesiennej ubiegłego sezonu z powodu kontuzji. Wiosną "Kura" był już w pełni dyspozycji i potwierdził, jak ważnym jest ogniwem w żółto-niebieskiej drużynie.

Umowę z naszym klubem przedłużył również Jakub Kowalski. 21-letni boczny obrońca rozegra już trzeci sezon w żółto-niebieskich barwach. W poprzednich dwóch uzbierał dokładnie 50 ligowych występów, a z pewnością byłoby ich więcej, gdyby nie kontuzja odniesiona jesienią 2021 roku.

Chłopaki, cieszymy się, że zostajecie z nami i życzymy wam powodzenia w nowym sezonie!