Norbert Florczak nowym bramkarzem Stali!

Nasza drużyna przed nowym sezonem wzmacnia się w każdej formacji i nie inaczej jest z pozycją bramkarza. Do Stali dołącza młody, utalentowany Norbert Florczak, który powalczy o "numer jeden" w bramce żółto-niebieskich!

Norbert urodził się 13 kwietnia 2002 roku, mierzy 184 cm i waży 72 kg. Mimo młodego wieku lista klubów, które zwiedził w swojej karierze jest naprawdę długa, bo są na niej Błękitni Dobiegniew, Stilon Gorzów, UKP Zielona Góra, Błękitni Wronki, Salos Szczecin, AKS SMS Łódź, Lider Włocławek i Jutrzenka Warta. Większość tych zespołów nasz bramkarz reprezentował w drużynach młodzieżowych i juniorskich, dopiero w Liderze i Jutrzence miał okazję uczyć się seniorskiej piłki. Ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu właśnie w IV-ligowej Jutrzence Warta, gdzie był podstawowym bramkarzem i zanotował łącznie 19 występów.

Nowy golkiper żółto-niebieskich podczas treningów oraz przedsezonowych gier kontrolnych zaprezentował sporo atutów, dzięki czemu sztab szkoleniowy podjął decyzję o jego pozostaniu w drużynie.

- Dlaczego zdecydowałem się na dołączenie do Stali? Bardzo spodobało mi się podejście trenerów; zauważyłem, że współpraca z trenerem bramkarzy może mi wiele dać. Będę chciał jak najszybciej wskoczyć do bramki i pomóc zespołowi w osiągnięciu postawionych przed nami celów. W każdym meczu będę chciał zaprezentować się jak najlepiej - powiedział nam Norbert.

Witamy na żółto-niebieskim pokładzie i życzymy powodzenia!