Plan sparingów

Po meczu z Unią Turza Śl. nasi zawodnicy trenowali do wtorku po czym udali się na zasłużone urlopy. Potrwają one do 10.07.2017 (od 01.07 zawodnicy mają indywidualne plany treningowe), po czym rozpocznie się krótki okres przygotowawczy w którym nasza drużyna rozegra kilka meczów sparingowych.

Dla większości kibiców najważniejszą informacją w przerwie między rozgrywkami są transfery więc informujemy, iż klub szuka wzmocnień na pozycjach: lewa obrona, stoper, lewy pomocnik oraz napastnik. Rozmowy trwają a o ich rezultatach poinformujemy niezwłocznie po ich sfinalizowaniu.

Dzisiaj prezentujemy plan sparingów naszej drużyny przed rozpoczynającym się sezonem. Pierwszy, miał odbyć się 12.07 z GKS Katowice ale w ostatniej chwili trener rywali odwołał to spotkanie.

Na dzień dzisiejszy rozegramy cztery sparingi.

12.07.2017 - LZS Starowice (Brzeg, Stadion Miejski 18:30)

15.07.2017 – KKS Kalisz (III Liga wielkopolska, wyjazd)

22.07.2017 – Rozwój Katowice (wyjazd, pod warunkiem że Rozwój nie awansuje w PP)

23.07.2017 – Agroplon Głuszyna (dom)