Sparing: Stal – LZS Starowice 1:2

Po dwóch remisach i zwycięstwie nad Foto-Higieną Gać, piłkarze brzeskiej Stali doznali pierwszej sparingowej porażki. Zespół Sebastiana Sobczaka uległ 1:2 walczącemu w tym sezonie o awans do IV ligi LZS-owi Starowice. Gola dla Stali z rzutu karnego zdobył Łukasz Szpak.

Oba gole dla rywali padły już w pierwszej połowie, jednak zarówno pierwsza, jak i druga część spotkania były wyrównanym widowiskiem z niewielką liczbą sytuacji, po których mogły paść bramki oraz walką głównie w środkowej strefie boiska. Honorowe trafienie dla Stali padło w 78. minucie, po zagraniu ręką jednego z zawodników ze Starowic w polu karnym i pewnym strzale Łukasza Szpaka z 11 metrów. W zespole gości zagrał zawodnik Stali – Dawid Kotecki, który jest przymierzany do gry w Starowicach.

Stal Brzeg – LZS Starowice 1:2 (0:1)