Sparing: Stal – Porawie Większyce 4:1

Runda wiosenna w IV lidze zbliża się wielkimi krokami. Stal rozgrywa kolejne mecze kontrolne, tym razem zespół Sebastiana Sobczaka pokonał swojego IV-ligowego rywala – Porawie Większyce 4:1. Bramki zdobywali Mateusz Poważny, Łukasz Szpak, Dawid Lipiński i Bartłomiej Kulczycki.

To było dobre spotkanie w wykonaniu Stalowców, którzy tylko na początku meczu pozwolili rywalom rozwinąć skrzydła. Później opanowali sytuację na boisku i kontrolowali ją do końcowego gwizdka. Już w pierwszej połowie trafienia Mateusza Poważnego (przy asyście coraz lepiej radzącego sobie juniora Grzegorz Doszny) i Łukasza Szpaka dały prowadzenie 2:0. Po przerwie po dokonaniu wielu zmian, brzeski zespół nadal miał wyraźną przewagę. Do bramki gości trafili jeszcze Dawid Lipiński i Bartłomiej Kulczycki, rywale odpowiedzieli jedną bramką i mecz zakończył się pewną wygraną Stali 4:1.

Stal Brzeg – Porawie Większyce 4:1 (2:0)
Bramki dla Stali:
Mateusz Poważny, Łukasz Szpak, Dawid Lipiński, Bartłomiej Kulczycki
Stal: Marek Szymocha - Wojciech Krawców,Michał Sikorski,Rafał Ożóg, Mateusz Ptak, Bartłomiej Kulczycki, Łukasz Szpak,Łukasz Bonar, Tomasz Raczyński, Grzegorz Doszna, Mateusz Poważny oraz Marcin Raczkowski, Patryk Schwarz, Tomasz Mencel, Arkadiusz Synówka, Dawid Lipiński, Łukasz Strzabała, Damian Michalak, Piotr Pączek, Michał Malewicki, Sebastian Kowalik. Trener Sebastian Sobczak.