Trener Marek Szymocha z licencją UEFA Goalkeeper B!

Z dumą możemy poinformować, że nasz trener bramkarzy Marek Szymocha z powodzeniem ukończył kurs UEFA Goalkeeper B!

Kurs organizowany był przez Szkołę Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej. Osobą odpowiedzialną za przebieg kursu jest trener Andrzej Dawidziuk, szef szkolenia trenerów bramkarzy w Polsce.

Przez pół roku odbyły 4 zjazdy stacjonarne oraz wizytacje w klubach Ekstraklasy. Trenerzy podzieleni na "mikrogrupy" zdobywali oraz dzielili się swoją wiedzą w oparciu o codzienną pracę w swoich klubach.

Egzamin końcowy, który odbył się w Akademii Zagłębia Lubin trener Marek zaliczył na ocenę „5”. W ten sposób dołączył do grona 70 osób, które mogą pochwalić się posiadaniem takiej licencji w naszym kraju.

Trenerze, gratulujemy!