Kadra Szkoleniowa

Seniorzy: Krystian PIKAUS - tel. 512-272-367

Trener bramkarzy: Marek SZYMOCHA - tel. 500-054-907 

Trener przygotowania motorycznego- Marek ŚWIDER- tel. 600-528-102

Juniorzy U-19 (rocznik 1999/2000): Wojciech KASZUB– UEFA A, tel. 504-852-810

Juniorzy młodsi U-17 (rocznik 2001/2002): Zbigniew MARZEC – UEFA A, tel. 503-554-965

Fizjoterapeuta

Sara Dymińczuk tel. 698-105-999

Rzecznik prasowy

Grzegorz Dyl tel. 600-560-867 e-mail:dylon2@wp.pl

AKADEMIA STALI BRZEG

koordynator akademii

Damian Dziura tel. 793-470-421, e-mail: akademia@apstalbrzeg.com

Trener przygotowania motorycznego

Marek Świder tel. 600-528-102, e-mail: marekswider@fcstpauli.pl

Trener bramkarzy

Marek Szymocha tel. 500-054-907, e-mail: marek.szymocha@apstalbrzeg.com

Trener2004

Marcin Raczkowski tel. 534-495-444, e-mail: marcin.raczkowski@apstalbrzeg.com

Trener 2005

Marcin Nowacki tel. 796-810-312, e-mail: marcin.nowacki@apstalbrzeg.com

Trener 2006

Damian Dziura tel. 793-470-421, e-mail: damian.dziura@apstalbrzeg.com

Trenerzy 2007

Mariusz Łuniewski tel. 530-332-653, e- mail: mariusz.luniewski@apstalbrzeg.com

Wojciech Jurek tel. 513-226-356, e-mail: wkw.94@o2.pl

Trener 2008

Marek Zagórski tel. 602256594, e-mail:m_zagor@wp.pl

Trener 2009

Grzegorz Galant tel. 694-201-909, e-mail: grzegorz.galant@apstalbrzeg.com

Trener 2010

Krzysztof Chłopek tel. 668-422-476, e-mail: krzysztof.chlopek@apstalbrzeg.com

Trener 2011

Amin Stitou tel. 697-749-748, e-mail: amin.stitou@apstalbrzeg.com

Trener 2012

Kamil Zalewski tel. 504-924-212, e-mail: kamilzalewski89@gmail.com

Fizjoterapeuta

Sara Dymińczuk tel. 698-105-999

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?