Kadra Szkoleniowa

Seniorzy: Krystian PIKAUS - tel. 512-272-367

Trener bramkarzy: Marek SZYMOCHA - tel. 500-054-907 

Trener przygotowania motorycznego- Marek ŚWIDER- tel. 600-528-102


Juniorzy U-19 (rocznik 1998/1999): Wojciech KASZUB– UEFA A, tel. 504-780-395


Juniorzy młodsi U-17 (rocznik 2000/2001): Zbigniew MARZEC – UEFA A, tel. 503-554-965


Trampkarze U-15 (rocznik 2002): 


Trampkarze U-14 (rocznik 2003): Miłosz TERLECKI - UEFA A, tel.tel. 504-780-395

Akademia Piłkarska BTP Stal Brzeg

Koordynator akademii

Damian Dziura tel. 793-470-421, e-mail: akademia@apstalbrzeg.com

Trener przygotowania motorycznego

Marek Świder tel. 600-528-102, e-mail: marekswider@fcstpauli.pl

Trener bramkarzy

Marek Szymocha tel. 500-054-907, e-mail: marek.szymocha@apstalbrzeg.com

Akademia Przedszkolaka

Damian Dziura tel. 793-470-421, e-mail: damian.dziura@apstalbrzeg.com

Amin Stitou tel. 697-749-748, e-mail: amin.stitou@apstalbrzeg.com

Kacper Majchrowski tel. 519-199-183, e-mail: kacper.majchrowski@apstalbrzeg.com

Trener U-13

Damian Dziura tel. 793-470-421, e-mail: damian.dziura@apstalbrzeg.com

Trener U-12

Marcin Nowacki tel. 796-810-312, e-mail: marcin.nowacki@apstalbrzeg.com

Trener U-11

Grzegorz Galant tel. 694-201-909, e-mail: grzegorz.galant@apstalbrzeg.com

Trener U-10

Mariusz Łuniewski tel. 530-332-653, e- mail: mariusz.luniewski@apstalbrzeg.com

Trener U-9

Marcin Raczkowski tel. 534-495-444, e-mail: marcin.raczkowski@apstalbrzeg.com

Trener U-8

Michał Sikorski tel. 885-161-606, e-mail: michał.sikorski@apstalbrzeg.com

Trener U-7

Krzysztof Chłopek tel. 503-314-509, e-mail: krzysztof.chlopek@apstalbrzeg.com

Trener U-6

Amin Stitou tel. 697-749-748, e-mail: amin.stitou@apstalbrzeg.com

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?