Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
3:5
Polonia Nysa
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:1
OKS Olesno
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Piast Strzelce Opolskie
4:1
MKS Gogolin
LZS Walce
1:2
Pomologia Prószków
Stal Brzeg
5:2
Małapanew Ozimek
MKS Kluczbork
3:1
KS Krapkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
2:2
MKS Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy Opole
2:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
2:6
Stal Brzeg
Pomologia Prószków
4:0
Polonia Nysa
MKS Gogolin
0:3*
Odra Kędzierzyn-Koźle
KS Krapkowice
1:2
Piast Strzelce Opolskie
LZS Walce
1:1
MKS Kluczbork
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
2:1
Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
MKS Gogolin
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:2
KS Krapkowice
MKS Kluczbork
0:6
Pomologia Prószków
Piast Strzelce Opolskie
5:0
LZS Walce
Stal Brzeg
10:1
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Pogoń Prudnik
2:3
OKS Olesno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Olesno
2:2
Polonia Nysa
Pomologia Prószków
1:0
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
0:1
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
1:2
Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice
2:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Walce
3:2
Odra Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
1:5
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
1:3
Polonia Nysa
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
LZS Walce
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:6
MKS Kluczbork
Piast Strzelce Opolskie
0:0
Pomologia Prószków
Małapanew Ozimek
0:7
OKS Olesno
MKS Pogoń Prudnik
3:1
MKS Gogolin
Stal Brzeg
4:0
KS Krapkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
3:0
OKS Olesno
MKS Gogolin
2:0
Polonia Nysa
MKS Kluczbork
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie
6:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
KS Krapkowice
2:1
MKS Pogoń Prudnik
LZS Walce
1:2
Stal Brzeg
Swornica Czarnowąsy Opole
4:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
2:3
MKS Gogolin
OKS Olesno
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
Piast Strzelce Opolskie
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:3
Pomologia Prószków
KS Krapkowice
1:1
Polonia Nysa
Stal Brzeg
2:1
MKS Kluczbork
MKS Pogoń Prudnik
2:3
LZS Walce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
9:0
Swornica Czarnowąsy Opole
MKS Gogolin
1:4
OKS Olesno
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Kluczbork
9:0
MKS Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
1:2
Stal Brzeg
LZS Walce
2:0
Polonia Nysa
KS Krapkowice
5:0
Małapanew Ozimek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:2
LZS Walce
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
MKS Gogolin
OKS Olesno
3:2
KS Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:0
Pomologia Prószków
MKS Kluczbork
1:1
Polonia Nysa
Stal Brzeg
4:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS Pogoń Prudnik
2:0
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
3:2
MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
Stal Brzeg
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:1
MKS Pogoń Prudnik
MKS Kluczbork
9:1
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
2:0
Polonia Nysa
LZS Walce
1:0
OKS Olesno
KS Krapkowice
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Olesno
3:4
MKS Kluczbork
MKS Gogolin
2:2
KS Krapkowice
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:5
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy Opole
0:2
LZS Walce
Stal Brzeg
1:1
Pomologia Prószków
MKS Pogoń Prudnik
1:6
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek
2:2
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
Polonia Nysa
Pomologia Prószków
2:1
KS Krapkowice
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:1
Małapanew Ozimek
MKS Kluczbork
3:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Piast Strzelce Opolskie
0:1
OKS Olesno
LZS Walce
1:2
MKS Gogolin
Stal Brzeg
5:0
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
4:2
Stal Brzeg
MKS Pogoń Prudnik
0:4
Pomologia Prószków
MKS Gogolin
4:4
MKS Kluczbork
KS Krapkowice
1:0
LZS Walce
Małapanew Ozimek
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
3:1
Odra Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
3:0
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
0:2
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
3:1
MKS Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
0:3*
Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek
- : -
Stal Brzeg
Pomologia Prószków
- : -
LZS Walce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
0:5
Pomologia Prószków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:1
MKS Gogolin
MKS Kluczbork
4:1
LZS Walce
Stal Brzeg
4:1
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
1:0
KS Krapkowice
MKS Pogoń Prudnik
2:0
Małapanew Ozimek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
1:1
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy Opole
1:5
Stal Brzeg
OKS Olesno
1:1
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
0:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Krapkowice
3:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Walce
1:1
Piast Strzelce Opolskie
Pomologia Prószków
2:2
MKS Kluczbork
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
3:0
OKS Olesno
MKS Pogoń Prudnik
1:4
Swornica Czarnowąsy Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:0
KS Krapkowice
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:2
LZS Walce
Stal Brzeg
11:0
MKS Gogolin
Piast Strzelce Opolskie
0:6
MKS Kluczbork
Małapanew Ozimek
1:2
Pomologia Prószków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
2:0
Piast Strzelce Opolskie
MKS Kluczbork
5:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
LZS Walce
0:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
2:3
MKS Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy Opole
1:5
Polonia Nysa
OKS Olesno
3:0
Małapanew Ozimek
KS Krapkowice
3:6
Stal Brzeg
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
9:0
MKS Gogolin
MKS Pogoń Prudnik
0:1
KS Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:4
MKS Kluczbork
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:2
Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
1:5
Pomologia Prószków
Stal Brzeg
7:0
LZS Walce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
11:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS Kluczbork
2:1
Stal Brzeg
KS Krapkowice
0:3
Polonia Nysa
LZS Walce
1:2
MKS Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
OKS Olesno
MKS Gogolin
0:9
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
0:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
5:1
LZS Walce
Swornica Czarnowąsy Opole
2:4
Pomologia Prószków
Stal Brzeg
8:0
Piast Strzelce Opolskie
MKS Pogoń Prudnik
1:2
MKS Kluczbork
Chemik Kędzierzyn-Koźle
8:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek
2:4
KS Krapkowice
OKS Olesno
3:0*
MKS Gogolin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Odra Kędzierzyn-Koźle
0:12
Stal Brzeg
MKS Kluczbork
6:0
Polonia Nysa
KS Krapkowice
3:3
OKS Olesno
LZS Walce
1:2
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
3:0
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
0:3*
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
3:7
Piast Strzelce Opolskie
Stal Brzeg
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Pogoń Prudnik
3:0*
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
0:3*
Pomologia Prószków
Małapanew Ozimek
0:3*
MKS Kluczbork
Swornica Czarnowąsy Opole
3:2
KS Krapkowice
OKS Olesno
2:1
LZS Walce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
3:0
Stal Brzeg
Chemik Kędzierzyn-Koźle
7:1
MKS Pogoń Prudnik
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:4
Polonia Nysa
MKS Kluczbork
3:0
OKS Olesno
KS Krapkowice
3:0*
MKS Gogolin
LZS Walce
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Piast Strzelce Opolskie
1:2
Małapanew Ozimek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
2:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek
5:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
2:0
MKS Kluczbork
OKS Olesno
1:6
Piast Strzelce Opolskie
MKS Pogoń Prudnik
1:6
Stal Brzeg
MKS Gogolin
3:0*
LZS Walce
KS Krapkowice
1:4
Pomologia Prószków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
- : -
MKS Pogoń Prudnik
Stal Brzeg
- : -
Polonia Nysa
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Małapanew Ozimek
Odra Kędzierzyn-Koźle
- : -
OKS Olesno
MKS Kluczbork
- : -
MKS Gogolin
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Walce
- : -
KS Krapkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?