Bartłomiej Kulczycki wypożyczony do GKS Rychtal.

W rundzie jesiennej nie zobaczymy w barwach Stali Bartłomieja Kulczyckiego, który w ramach wypożyczenia przeniesie się do grającego w V lidze wielkopolskiej GKS-u Rychtal.

"Kula" w naszym klubie spędził kilkanaście lat, rozpoczynając przygodę z piłką od drużyn młodzieżowych. Swój pierwszy mecz w zespole seniorów rozegrał w wieku 16 lat, wchodząc w sierpniu 2012 roku z ławki podczas meczu Ligi Okręgowej z LZS-em Rudniki (3:0). Jeszcze w tym samym roku trafił do juniorskiej drużyny GKS-u Bełchatów, skąd jednak po roku powrócił do Brzegu. Od tamtej pory boczny pomocnik nieprzerwanie występował w seniorach brzeskiej Stali, świętując z klubem awans do III ligi czy zwycięstwo w Pucharze Polski. Swoją szybką i przebojową grą na skrzydle niejednokrotnie dawał nam wiele radości. Minione rozgrywki były jednak dla jego stracone, bowiem jeszcze w sierpniu doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na kilka tygodni. Z tego też powodu na boisku zameldował się jedynie pięć razy. Łącznie przez 8 lat Bartek rozegrał 174 mecze ligowe, w których zdobył 22 bramki.

"Kula", dziękujemy za wiele pięknych chwil, życzymy powodzenia w dalszej karierze i mówimy "do zobaczenia"!